Arama sonuçları: *

1. U

Kasa montajı soruları

Ayrılmıyor kardeşim böyle
  2. U

Kasa montajı soruları

Kasa montajı yapıyorum fakat anakartta cpu güç bağlantısı için 4 pinli bir soket var psudan 8 pinli bir soket geliyor. Pimler rahat takılıyor fakat bir sorun çıkarır mı?
  3. U

Montaj işlemini kendim yapabilir miyim?

İşlemci soğutucusunun montajı ve kasa güç tuşu için anakartta + - muhabbeti var onu anlayamadım yardımcı olabilir misiniz?
  4. U

Montaj işlemini kendim yapabilir miyim?

Arkadaşlar merhaba. Kendimce bir sistem topladım tüm parçalarım elime ulaştı. Şimdi bunları birleştirme işi var. Ben bir bilgisayarcıya vermek istemiyorum internetten izlediğim videolardan dolayı pek zor gibi bir şey gözükmüyor lakin kime sorsam statik elektrik parçalara zarar verir bozarsın...
  5. U

MASAÜSTÜ SİSTEM TOPLADIKTAN SONRA YAPILACAK GÜNCELLEMELER

Bildiğim kadarıyla ana kart güncellemesi için sitesinden driverı bir USB'ye yükleyip güncelliyoruz. Ram frekanslarını değiştiriyoruz. Bu ikisi hariç bilgisayar ilk açılacağı zaman yapılması gereken güncelleme var mıdır? Varsa ne olduğunu tek tek söyleyebilirseniz çok sevinirim. Ve kendim...
  6. U

Corsair CV650 & FSP HYDRO K 600 HANGİSİ

Corsair CV650 & FSP HYDRO K 600
  7. U

Corsair CV650 & FSP HYDRO K 600 HANGİSİ

msi Gtx 1660 super gaming x, ryzen 5 2600x, kingston hyperx predator 2x8 3200 mhz, msi b450m-apro max anakart sisteme 600w fsp psu mu yoksa 650w corsair psu mu?
  8. U

SİSTEMİME KAÇ W PSU GEREKİYOR?

Marka ne önerirsiniz? 1606418568 600 almayı düşünüyorum marka ne önerirsiniz? 1606418596 Marka ne önerirsiniz?
  9. U

SİSTEMİME KAÇ W PSU GEREKİYOR?

Ekran kartı : msi gtx 1660 super gaming x işlemci : amd ryzen 5 2600x anakart : msi b450m-a pro max ram : kingston hyperx predator 3200mhz bu sisteme fsp hydro k 600w düşünüyorum. kaç önerirsiniz?
  10. U

RGB KASA ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Yan tarafı plastik olmasından çok şikayet ediyorlar bu kasanın. Isınma sorunu olmasın? 1606377414 Fanların rgbleri sabit yanıyormuş
  11. U

RGB KASA ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Arkadaşlar merhabalar. İçinde psu olmayan ve ön tarafı mesh yapıda rgb kasa önerilerinizi söyler misiniz? Ben Dark Diamond Pro Mesh kasasını düşünüyorum ama onun da rgbleri sabit yanıyormuş o yüzden pek istemedim. Önerilerinizi bekliyorum
  12. U

600w 80+ KASA ÖNERİSİ

Yaklaşık 800-900 TL. Birlikte olsa daha iyi olur.
  13. U

600w 80+ KASA ÖNERİSİ

600W 80+ sertifikalı ve hava sirkülasyonu iyi olan kasa önerilerinizi bekliyorum.
  14. U

Bu sistem iyi mi? ve kasa - disk önerisi

Fiyat performans olarak ryzen işlemciler şu an bence daha iyi. Ayrıca bildiğim kadarıyla intel işlemcileri yanında soğutucusu gelmiyor o yüzden ryzen almayı düşünüyorum.
  15. U

Adata marka kullanmak istemiyorum açıkçası. Kolay bozuluyorlar birkaç kötü tecrübem var. Bu hariç öneriniz varsa bekliyorum
  16. U

Önerdiğiniz ekran kartıyla yaklaşık 600 TL daha düşük oluyor sistem. İşlemciler arası ise 800-900 TL fark var :/ Ben de 3600 almak istiyorum fakat maddi konu sıkıntılı olduğu için 2600 almaya karar verdim. Sizce 2600 yeterli olur mu? Sadece PUBG, cs go falan oynamak için kullanacağım bilgisayarı
  17. U

Cevabınızdan sonra hemen bir test videosu izledim. Cidden 1660ti ile 1660 super arasında pek bir fark yokmuş. Hatta fiyat performans olarak 1660 super daha iyi sanırsam. İşlemciyi neden 3600 yapayım bu konuda bir açıklama yapar mısınız? 1660 Super ile Ryzen 5 2600 yetmez mi?
  18. U

Ekran kartı olarak dediğin gibi rtx 2060 düşündüm fakat koyduğum ekran kartında 600 TL daha pahalı aynı şekilde ryzen 5 3600 x koymayı düşünüyordum o da 2600'den 900 TL daha pahalı. Koymayı düşündüğüm şeyler bunlar. Kasa, hdd ve ssd konusunda öneriniz varsa bekliyorum
  19. U

Ben rastgele bir kasa koydum ve toplam 6890 TL bir fiyat ortaya çıktı. Kendi bütçem maksimum 7.500 TL
  20. U

Ekran kartı : MSI Gtx 1660 ti Gaming X İşlemci : Ryzen 5 2600 Ana kart : MSI B450M-A Pro Max Ram : Kingston HyperX Predator (2x8 GB) 3000 mhz Arkadaşlar bu sistemi toplamayı ve 1 tb hdd veya 500 gb ssd koymayı düşünüyorum. Kasa için de 600w 80+ bir kasa koymayı düşünüyorum. Başlıkta da yazdığım...
Top Bottom