Arama sonuçları: *

1. 5

Tap Tap uygulaması güvenli midir?

Merhaba arkadaşlar, bazı çıkmamış uygulamaları ve play store'da olmayan uygulamaları içinde barındıran bir uygulama var; Tap Tap adında. Bu uygulama güvenli midir?
  2. 5

Nick önerisi arıyorum

efebabapro
  3. 5

Öneri Mobil Araba Oyunları Rehberi

Hocam grafikleri nasıl kötü olur, kötü olmasını geçtim. Oyun zaten çizgi film havasında ki mekanikleri enfes, optimizasyon enfes, modifiye enfes, araba sesleri enfes. Ama zevkler ve renkler tartışılmaz siz de haklısınız.
  4. 5

Öneri Mobil Araba Oyunları Rehberi

FR Legends nerde dostum?
  5. 5

Redmi Airdots sahte olduğu nasıl anlaşılır

Bende de replika var, kapağı falan çıkıyordu arada. Söktüm öyle kulanıyorum, aldığımdan beri sağ sol ters. :D İlginç bir ürün.
  6. 5

Gamepass kütüphanesine müthiş oyunlar ekleniyor!

Daha yeni üyeliğimi tekrardan başlattım, ayrıca unuttuğunuz bir oyun var! Minecraft!
  7. 5

💲Dolar 10 TL💲 - 📱 Tüm Bütçeler İçin Telefon Önerileri! 📱 w/@Evil Belief

Hocam, CODM oynayabilir miyim bu telefonlarla. A10, 7A, 8A?
  8. 5

Hocam 8A hayali kuruyorum şuan 5000 miliamper bataryası var köpek gibi dayanır valla. 1635688059 Teşekkür ederim.
  9. 5

Hayır hocam, Redmi 8A ya da 7A alacağım, A10 da olabilir. C21 falan çok para. :(
  10. 5

Hocam sabah kahvaltıda babama konuyu dile getirdim, tamam alalım dedi. :D Çok mutluyum.
  11. 5

Telefonum aşırı ısınması zararlımı (konuyu okuyun)

Soğumasını bekleyin, telefon parçaları ısınması düşünülerek üretiliyor, bilgisayarda da böyle, telefonda da. (Kasaya zarar verir mi bilmiyorum ama)
  12. 5

BİG vs Sangal Esports ilk harita galibi gururumuz Sangal !!

Valla hocam içinde Xantares olunca ben soğuk oluyorum o takıma. Sevmiyorum Can'ı. Karakter olarak. Ayrıca CS'yi bıraktım, espor maçlarını da eskisi gibi izlemiyorum artık. Okul her şeyi mahvetti, Fen Lisesi de olunca zaman kalmıyor köpek gibi çalışmam lazım hergün. Neyse sağlık olsun.
  13. 5

Rip geçeli çok oldu hocam, ama sanırım o espor tarafında aktif oynamıyor. Yayıncı o.
  14. 5

1 yıldır tuttuğum espor takımı, hayvan gibi taraftarlığını yaptığım espor takımı, yeni süper Türk Eternal Fire takımı kurulmasına rağmen hala desteklediğim espor takımı, oyuncularını öz abim gibi sevdiğim espor takımı SANGAL Esports, CS tarafında dağıldı, Maj3r, ngiN, paz Valorant'a geçti.
  15. 5

Öneri 200₺ f/p mouse önerisi

Hocam inanın bana 2 gün aç kalın okula para götürmeiyn ama bu mouse'u alın. Dolar 10 lirayken aşırı F/P bir ürün.
  16. 5

Hangi klavye almalıyım?

Gösterin hocam biz de görelim 270 liraya klavye.
  17. 5

Hangi klavye almalıyım?

KB435L Fiyat muadili klavyelere sorunsuzluk açısından ve kalite bakımından tek atar. Ha, bana göre 70-80 lira daha verip Dark Avenger almak daha mantıklı şuan için, ama para yoksa mis gibi klavye. Bİr KB435L kullanıcısı olarak söylüyorum.
  18. 5

Hangi klavye almalıyım?

https://www.n11.com/urun/gamenote-kb435l-mavi-switch-kablolu-rgb-mekanik-oyuncu-klavye-1688472?magaza=lifebilgisayar...
Top Bottom