Arama sonuçları: *

1. ismailazmn

Açık Lise Hakkında Merak Ettiğim Sorular

Merhaba sayın arkadaşlar.12. sınıfım imam hatip lisesinde okuyorum. Açık liseye geçmeyi düşünüyorum fakat aklımda birkaç soru var. Cevaplarsanız sevinirim. •10. sınıf hadis dersinden sorumlu kaldım. Açık liseye imam hatip olarak değil de normal Anadolu lisesi olarak geçersem hadis dersi...
  2. ismailazmn

Yardım Rival 5 Mouse Buton 7 ve 8 Çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce Rival 5 mouse aldım. oyunlarda tuş atamaları yaparken yandaki 7. ve 8. tuşlar çalışmıyor. Steelseries GG ye girdiğimde mouse da o tuşun yerine klavyeden bir tuş belirliyorum ve her 7. tuşa bastığımda klavyeden seçtiğim tuşa basıyor fakat ben mouse u klavye...
  3. ismailazmn

Çözüldü✓ Logitech G335 Kulaklık

Merhaba arkadaşlar Logitech'in G335 modelindeki kulaklığını sipariş verdim sizce iyi midir?
  4. ismailazmn

Bilgisayarı Sıfırladım Fps Düşüşü Yaşıyorum

Bu değerler normal değil değil mi hocam? 1646865212 Ayarlarım normalde
  5. ismailazmn

Hocam yükseltme yapılıyor fakat ram fiyatları yüksek 1646859354 Ayrıca ben akıcı bir şekilde oynuyordum bir sorun da olmuyordu hocam
  6. ismailazmn

Deniyorum hocam inşallah olur
  7. ismailazmn

Nvidia denetim masasını YouTube'dan izlediğim videolara göre yaptım bir fark olmadı ben de 3d ayarları kaliteye aldım. Bahsettiğiniz Windows optimizasyon ayarı nedir?
  8. ismailazmn

Hocam driverlar güncelmiş
  9. ismailazmn

Maalesef ki sürücüyü indiremiyorum. Siteye girip ekran kartımı seçtiğimde indirme başlamıyor. Acaba sorun bilgisayarda mı diyerek 3000 serisi bir ekran kartının sürücüsünü indirmeye tıklayınca indiriyor sorunsuz. Galiba benim ekran kartımın sürücüsü sitede yok
  10. ismailazmn

Bilgisayarımı Windows' un ayarlarından sıfırlamıştım. başarılı bir sıfırlama oldu fakat ben GTA:V' te akıcı bir şekilde grafikleri de göz yormadan oynuyordum(grafik seviyesini bilmediğim için böyle yazdım) fakat sıfırladıktan sonra GTA:V' i oynadığımda full düşük ayarlarda oyuna girince fps...
  11. ismailazmn

Bisikletim Ne Kadar Eder?

Hocam öncelikle yanlışımı düzelteyim. 1 kere değil 1 ay olacaktı. Bulunduğum konum yüzünden pek süremedim. Aşınma sadece 2 cm (tahmini) çizik var. 1645304070 Alalı 1 yıl olmadı hocam
  12. ismailazmn

Hocam kusuruma bakmayın ben bu konuyu aceleyle yapmıştım. Sonra konuları tek tek incelediğimde bisiklet konusu olduğunu gördüm ve oraya yazdım. Daha dikkatli olacağım.
  13. ismailazmn

Öncelikle yanlışımı düzelteyim. 1 kere demişim o 1 ay olacaktı. Yorumunuz için teşşekkür ederim değerlendireceğim.
  14. ismailazmn

Merhaba arkadaşlar bende Bisan Mtx 7400 27,5 inç 27 vites bisiklet var. Aldığımdan beri sadece 1 kere kullandım ve artık kullanamadığım için satmak istiyorum fakat ikinci el piyasasına hakim olmadığım için ne kadar edeceğini tam olarak bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  15. ismailazmn

Merhaba arkadaşlar bende Bisan Mtx 7400 27,5 inç 27 vites bisiklet var. Aldığımdan beri sadece 1 kere kullandım ve artık kullanamadığım için satmak istiyorum fakat ikinci el piyasasına hakim olmadığım için ne kadar edeceğini tam olarak bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  16. ismailazmn

Tp-Lınk TDW9970 Modeli Yavaşlama Sorunu

Merhaba arkadaşlar, D-Smart internet kullanmaktayım, internetimde olan kopmalar yüzünden D-Smart bayisine gittim ve başka bir modem verdiler. Modemi eve gelip kurduğumda hızımın yavaş olduğunu gördüm. Önceki modemde hızımı tam alıyordum fakat kopmalar oluyordu. Bunda kopma yaşamadım henüz...
  17. ismailazmn

Gamepower aber klayve makro atama

Merhaba arkadaşlar, Gamepower Saber klavye modelimde makro ataması yapacağım fakat karışık geldi. Yardımcı olursanız sevinirim. yapmak istediğim şey: FPS oyunlarında bıçak - silah geçmek için 3 - 1 yapmak zor oluyor. Q - Q yapmayı tercih ediyorum fakat bu seferde 2 "Q" basınca pek rahat...
  18. ismailazmn

Saber RGB renk ayarları

Arkadaşlar eski bir konu biliyorum belki yardımım dokunur. öncelikle alt (Rim) rengi sabit turkuaz yapıyoruz daha sonra "Fn + Pause" kombinasyonlarına her tıkladığınızda renk değişir. SAYGILAR
  19. ismailazmn

ÖNERİ KLAVYE TAVSİYESİ

Bende de aynı şekilde stok yok
  20. ismailazmn

ÖNERİ KLAVYE TAVSİYESİ

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-gamebooster-g9-blade-rgb-mekanik-kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,422655114.html https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-corsair-k55-rgb-kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,64397475.html Klavye almayı düşünüyorum da sizce hangisi daha iyi?
Top Bottom