Arama sonuçları: *

• Users: ismailazmn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ismailazmn

Açık Lise Hakkında Merak Ettiğim Sorular

Merhaba sayın arkadaşlar.12. sınıfım imam hatip lisesinde okuyorum. Açık liseye geçmeyi düşünüyorum fakat aklımda birkaç soru var. Cevaplarsanız sevinirim. •10. sınıf hadis dersinden sorumlu kaldım. Açık liseye imam hatip olarak değil de normal Anadolu lisesi olarak geçersem hadis dersi...
  2. ismailazmn

Yardım Rival 5 Mouse Buton 7 ve 8 Çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce Rival 5 mouse aldım. oyunlarda tuş atamaları yaparken yandaki 7. ve 8. tuşlar çalışmıyor. Steelseries GG ye girdiğimde mouse da o tuşun yerine klavyeden bir tuş belirliyorum ve her 7. tuşa bastığımda klavyeden seçtiğim tuşa basıyor fakat ben mouse u klavye...
  3. ismailazmn

Çözüldü✓ Logitech G335 Kulaklık

Merhaba arkadaşlar Logitech'in G335 modelindeki kulaklığını sipariş verdim sizce iyi midir?
  4. ismailazmn

Bilgisayarı Sıfırladım Fps Düşüşü Yaşıyorum

Bilgisayarımı Windows' un ayarlarından sıfırlamıştım. başarılı bir sıfırlama oldu fakat ben GTA:V' te akıcı bir şekilde grafikleri de göz yormadan oynuyordum(grafik seviyesini bilmediğim için böyle yazdım) fakat sıfırladıktan sonra GTA:V' i oynadığımda full düşük ayarlarda oyuna girince fps...
  5. ismailazmn

Bisikletim Ne Kadar Eder?

Merhaba arkadaşlar bende Bisan Mtx 7400 27,5 inç 27 vites bisiklet var. Aldığımdan beri sadece 1 kere kullandım ve artık kullanamadığım için satmak istiyorum fakat ikinci el piyasasına hakim olmadığım için ne kadar edeceğini tam olarak bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  6. ismailazmn

Bisikletim Ne Kadar Eder?

Merhaba arkadaşlar bende Bisan Mtx 7400 27,5 inç 27 vites bisiklet var. Aldığımdan beri sadece 1 kere kullandım ve artık kullanamadığım için satmak istiyorum fakat ikinci el piyasasına hakim olmadığım için ne kadar edeceğini tam olarak bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. ismailazmn

Tp-Lınk TDW9970 Modeli Yavaşlama Sorunu

Merhaba arkadaşlar, D-Smart internet kullanmaktayım, internetimde olan kopmalar yüzünden D-Smart bayisine gittim ve başka bir modem verdiler. Modemi eve gelip kurduğumda hızımın yavaş olduğunu gördüm. Önceki modemde hızımı tam alıyordum fakat kopmalar oluyordu. Bunda kopma yaşamadım henüz...
  8. ismailazmn

Gamepower aber klayve makro atama

Merhaba arkadaşlar, Gamepower Saber klavye modelimde makro ataması yapacağım fakat karışık geldi. Yardımcı olursanız sevinirim. yapmak istediğim şey: FPS oyunlarında bıçak - silah geçmek için 3 - 1 yapmak zor oluyor. Q - Q yapmayı tercih ediyorum fakat bu seferde 2 "Q" basınca pek rahat...
  9. ismailazmn

ÖNERİ KLAVYE TAVSİYESİ

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-gamebooster-g9-blade-rgb-mekanik-kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,422655114.html https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-corsair-k55-rgb-kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,64397475.html Klavye almayı düşünüyorum da sizce hangisi daha iyi?
  10. ismailazmn

Epic Games'ten Başka PC'ye Oyun Kopyalama

Merhaba değerli arkadaşlarım. Benim Epic Games'de GTA V oyunum var. Arkadaşımın interneti sınırlı ve GTA V 'i indirirse internet çok az kalacak. Arkadaşımın taşınabilir diski var. O diske benim pc den GTA V'i kopyalayabilir miyim? kopyalayabilirsem nasıl yapabilirim?
  11. ismailazmn

Çözüldü✓ This Product is covered by one or more of the following patents HATASI

PC yi açtığımda 'This Product is covered by one or more of the following patents' hatası alıyorum. Akşam leptobumun altına su kaçmıştı. Ne yapmam gerek?
  12. ismailazmn

FACEBOOK HESAP ŞİFREMİ UNUTTUM!

Merhaba arkadaşlar. Facebook hesabıma bilgisayar üzerinden giriş yapacaktım fakat şifreyi unutmuşum. Telefon numaram kayıtlı. Şifremi unuttum diyorum. Benim 2 ay önce kalıcı olarak sildiğim G-Mail hesabıma gönderiyor onay kodunu. Telefon numarama gönderse şifreyi rahatlıkla değiştireceğim ama...
  13. ismailazmn

Ryzen 7 3700X İle Sistem Toplama

Sistem Bileşenleri AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz 8/16 Çekirdek İşlemci ASUS TUF GAMING X570-PLUS Anakart GSKILL Trident Z RGB 3600MHz 16GB (2x8GB) Bellek ASUS RTX 2060 SUPER DUAL Ekran kartı ASUS TUF GAMING GT301 3 adet ARGB Fanlı TEMPERED GLASS Kasa FSP Hyper K 600 600W 80+ Güç kaynağı KINGSTON...
Top Bottom