Arama sonuçları: *

• Users: Kamerhan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kamerhan

Pc pixel pixel oldu çözüm lazım

Arkadaşlar bir anda pcdeki bazı simgeler böyle pixel pixel oldu , neden olmuştur bilen var mı ?
  2. Kamerhan

Pcdeki kayıt aldığım videoları aktarma

Herkese iyi forumlar. Oynadığım oyunda güzel anları video kaydına alıyorum. Fakat az önce bu videoların toplamda 82 gb yer harcadığını fark ettim. Herhangi bir kalite kaybı olmadan videoları aktarabileceğim bir site veya program var mıdır ? (ücretli veya ücretsiz olabilir fakat ücretli olanın...
  3. Kamerhan

iPad içerisinde karalama özelliği yok

Herkese merhabalar. Yeni bir iPad ve kalemini satın aldım. Benim el yazdım pek iyi değildir bu sebepten birkaç yerde Apple Pencil ayarlarında karalama özelliği altında ipadin el yazısını metne çevirdiğini gördüm. Fakat bende bu özellik yok. Konu hakkında fikri olan var mıdır?
  4. Kamerhan

Ankara'da önerebileceğiniz rekabeti yüksek dershaneler

Herkese merhabalar. Bu sene üni sınavına girdim fakat istediğim sıralamayı elde edemedim,bu sebepten mezuna kalacağım. Ankara Etlik civarlarında ikamet ediyorum başlıkta da yazdığım gibi önerebileceğiniz beni geliştirecek belli bir disiplin ve düzeni olan akademik kadrosu iyi olan bildiğiniz...
  5. Kamerhan

Yt kanalımı değerlendip eksikleri ve yapılabilecekleri söyleyebilir misiniz?

https://www.youtube.com/channel/UC7yf5Q4USaFz6uA4uHnVBxg Son 2 videoya daha çok özendim eğer bakacaksanız onlara bakarsanız sevinirim
  6. Kamerhan

Asus Laptop şarjı bi alıyor bi almıyor

Herkese iyi forumlar. Bugün sabah laptopta gezinirken laptopu bir şarj olup bir olmadığını fark ettim. Adaptörün ışığı yanıyor zaten şarj kablosunda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Bu arada bilgisayar uyku modundayken veya kapalıyken şarjı kesintisiz bir şekilde doluyor. Pc bataryasını...
  7. Kamerhan

Ses açma tuşu ile medyanın duraklaması

Herkese iyi forumlar. Xiaomi telefonda ses açma tuşuna basınca spotify da çalan müzik duruyor veya youtubeda oynatılan video duraklatılıyor. Nasıl düzeltebileceğim hakkında bilgisi olan var mıdır?
  8. Kamerhan

Bildirim çubuğunda whatsapp mesaj içeriğini görüntüleyemiyorum

Herkese iyi forumlar normalde mesajın yanında ok simgesi olur ve ona basarak mesaj içeriğini görebiliriz fakat bende bu yok. Yardımcı olabilecek var mıdır?
  9. Kamerhan

Spotify linki sonundaki kodu değiştirme

Herkese iyi günler. ss de de atmış olduğum gibi linkin sonundaki kod böyle. Fakat bazı kişilerde gördüğüm üzere bu kod yerine istediğimiz bir şeyi yazabiliyoruz,bunun nasıl yapıldığını bilen var mı ?
  10. Kamerhan

Valorant'ın Yavaş Açılma Sorunu

Evet herkese merhabalar. Valorantı 2 3 haftadır zevk alarak oynuyorum. Fps değerleri düşük ayarlarda 110-120 arası olmasına rağmen anlamadığım bir şekilde oyun çok geç bir sürede açılıyor (yaklaşık 2.5-3 dakika). Elimde laptop olduğu için sistemin özelliklerini tam bilmiyorum fakat bilgim şu...
  11. Kamerhan

Valorant Güncelleme Ekranında 1 günden fazla yazıyor

Herkese merhabalar. Yaklaşık 15 dakikadır durum böyle. Var mıdır yardımcı olabilecek ?
  12. Kamerhan

CS:GO bağlantı sorunu

Arkdaşlar cs ye girince üstte hepimizin bildiği cs go ağına bağlanılıyor yazısı çıkıyor ve ne kadar beklediysem bekleyeyim düzelmedi var mı el atabilecek olan (maç da aratamıyorum)
  13. Kamerhan

Bu ödülü nasıl alabilirim?

Arkadaşlar lole yeni başladım bu eğitimleri tamamladım en sonda da bu ödül var ama alamıyorum yardımcı olabilecek var mıdır?
  14. Kamerhan

Steam envanter görüntüleme hatası

Bu hatayı nasıl çözebilirim?
  15. Kamerhan

Minecraft 1.16.4 çok fazla drop giriyor

Arkadaşlar Mc 1.16.4 sistemim yeterli olmasına rağmen 50 fps üstüne çıkmıyor bazen ayarlarda bir ayarı falan var mı bunun (fps kısıtlaması kapalı)
Top Bottom