Arama sonuçları: *

• Users: sanal12345
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

HP Pavilion VRAM Arttırma

Merhaba HP Pavilion sistem kullanıyorum ve ekran kartım paylaşımlı. (AMD Radeon Graphics) Ancak ekran kartmın VRAM'i 512mb ve yetmiyor. VRAM'i nasıl arttırabilirim?
  2. S

Telefona hangi root'un atıldığını nerden öğrenebilirim

Merhaba yeni yurtdışı telefon aldım sahibindenden root atılı fakat ne rootu atıldığını nasıl öğrenebilirim? istanbulkart vs uygulamalara root var diye girmiyor. Görünürde bi program, uygulama yok nasıl öğrenebilirim?
  3. S

CS:GO Oyun bir anda donuyor

Oyun normal ilerlerken bir anda 30 saniye donuyor sonrasında 30 saniye beklersem geri geliyor fareye vs. tıklarsam yanıt vermiyor diyor ve kapanıyor. Bilgisayarın oyunu kaldırmama gibi bir durumu yok. Alt tab yapıp diğer herşeye erişebiliyorum ama oyun donup kalıyor. Dosyaların bütünlüğünü...
  4. S

.i

....aa
  5. S

Telefondan F8 Tuşuna nasıl basabilirim

Fotoğrafın altında F8= Kabul diyor. Ama telefondan kullandığım için F8'e tıklayamıyorum. Uygulamanın üst kısmında klavye ikonu var tıklıyorum ama F tuşları olmadığı için kullanamıyorum. (Yani klavye açılıyor ama F tuşları yok.) Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  6. S

Çakma şarj kablosu adaptöre zarar verir mi?

Merhaba a101 den 10 TL lik microusb kablo almak istiyorum. adaptör almayacağım kendi telefon adaptörümü kullanacağım zarar verir mi? telefon şarj etmiyeceğim sadece kulaklığımı şarj etmek için yani 1 haftada 1 kez falan kullanırım sadece
  7. S

Direksiyon setim eski bir sürüme uyumlu. Nasıl yeni sürüm yapabilirim

Snopy MX V19 direksiyon setim var ama bir türlü çalıştıramadım. Yeşil ışık yanıyor ama herhangi bir şekilde bilgisayarda gözükmüyor. Önceden (5 6) sene önce kullandığım eski windows xp masaüstü bilgisayarımda düzgün bir şekilde çalışıyordu. Çözümleri nelerdir uyumlu değilse Windows 10 da nasıl...
  8. S

ETS 2 Tam Ekrandan Çıkma

Merhaba ets 2 yi pencere görünümüne getirmek istiyorum nasıl yaoabilirim oyunu steamden satın aldım steamden bi ayar yapılır mı
  9. S

Papara sanal kart kullanım ücreti alıyor mu?

Papara sanal kart aylık ücret para yatırma para çekme gibi işlemlerde kullanım ücreti kesiyor mu
  10. S

Hangisi Çakma? Redmi Airdots mu Xiaomi airdots mu?

Hangisi gerçek arkadaşlar. Malum internette bu kulaklıkların çakması çok satılıyor. Xiaomi Redmi airdots mu Mi airdots mu Redmi airdots mu? Gerçek olan hangisi İnternette redmi airdots diye satan da var, Xiaomi airdots diye de.
  11. S

Sokağa Çıkma Yasağında Telefon Ekranı Sipariş versem gelir mi

perşembeden sonra örneğin cuma ben ekran sipariş verecektim. Satıcı onu kargoya götürmek için sokağa çıkabilir mi? Kargo olarak gönderebilir mi? Kargolar Çalışır mı?
  12. S

.

......a
  13. S

Eski bir Harddiskli bilgisayara SSD takılır mı?

Eski bi bilgisayarım var HP marka. (G002NT) İçinde 500gb harddisk var ama iyice yavaşladı. SSD takmak istiyorum. Laptoba göre ssd değişir mi laptop ssd leri var mı? Harddisk yerine ssd takılır mı? detaylıca anlatacak varsa yazabilir mi?
  14. S

4.5K Maks Performanslı Alınabilecek Laptop

4.5k ya Donanımı fiyatına göre en iyi olan laptop nedir? Bir de şöyle bir isteğim var. Çerçeveleri ince olsun 15.6 olsun 1080 fhd olsun
  15. S

.

......a
  16. S

.

.....a
  17. S

Dışarıdaki sesi kulaklığıma verip benim duymamı sağlayacak uygulama

Kulakiçi kulaklık kullanıyorum gürültü engelleme özelşiği var ama taktığım zaman dılarıdan ses duyamıyorum. Dışarıdaki sesi aynı anda benim kulaklığıma aktaracak uygulama var mı? Kulaklığımda düşük gecikme özelliği var o konudan problemim yok Kulaklığım bluetooth kulaklık
  18. S

Windows Ses Efektlerini Nasıl Değiştirebilirim?

Windows'da usb aygıtı bağlanma sesini değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim? Adım adım anlatabilecek var mı?
  19. S

Windows "Bağlan" uygulaması fare ile çalışmıyor.

Bağlan uygulaması sayesinde telefonumun ekranını bilgisayarıma yansıtabiliyordum ama fare ile kontrol edemiyorum klavye çalışıyor ama fare çalışmıyor. nasıl etkinleştirebilirim
  20. S

5000 ₺ i3/Ryzen 3, SSD'li, 14/15.6 inç ekranlı laptop önerisi

fiyatı 5000 lirayı geçmeyecek işlemcisi ryzen 3 veya i3 (ya da onunla aynı seviyede bir işlemci) olacak ssd olsun (tabi harddisk de olabilir ama ssd olursa daha iyi olur) 256gb veya üstü olsun ekran kartı fark etmez ekranı da 15.6 inch olabilirse güzel olur ama eğer bu kriterlerde 14 inch...
Top Bottom