Arama sonuçları: *

1. S

Bilgisayarı çok sık açıp kapatıyorum, zaralı mıdır?

Günde 5 kere falan açıp kapatıyorum. HDD’de var sistemde, bir zararı olur mu çok sık açıp kapatmanın?
  2. S

Yardım 1100 TL Curve Monitör Önerisi!

Arkadaşlar ne alınabilir? Ben bir tane buldum güzel mi sizce? Maks 1150₺ bütçe. Freesync özelliği var hoparlörü var curved 75 hz daha iyisi var mıdır? lütfen yardımcı olun...
  3. S

1TB HARDDİSK ÖNERİSİ SEAGATE/WD BLUE

Nereden biliyorsun aynı olduğunu? Aşırı bir ses yok seagate de bilip bilmeden kızgın atma Arkadaşımda Wd blue var 150/140 gibi hızlar alıyor ben seagate ile 200/200 alıyorum ayrıca Wd blackler vs 90/80 gibi vasat hızlar veriyor. Seagate çok daga performanslı bu bu kadar net
  4. S

1TB HARDDİSK ÖNERİSİ SEAGATE/WD BLUE

Seagate daha performanslı.
  5. S

İşlemci için 1.35- 1.375 Voltajları fazla mı?

OC li bir işlemci için bu voltaj değerleri fazla mı? Isınmayan bir 2700X için konuşuyorum @RevDeisDou var mı bir bilgin?
  6. S

Frisby, gamepower gametech kasa alınır mı?

Soru başlıkta görüldüğü gibi arkadaşlar. Sizce?
  7. S

GameTech Velar RGB Alınır mı?

Kasanın önü mesh, güzele benziyor. Fanları da ARGB. Ne diyorsunuz, alınır mı?
  8. S

Oyun için işlemci sıralaması.

Ryzen 5 2600X- Ryzen 3 3100- Core i3 10100F Bu üç işlemciyi oyun amacıyla kullanmak istersek, hangisinden alacağımız performans daha yüksek olur? Rica olarak direkt bu daha iyi demek yerine, iyiden kötüye (|>|>)sıralama yapmanız daha iyi olur.
  9. S

ORTALAMA BİR HDD’NİN ÖMRÜ

Yazılımsal bakımdan kastın, defrag ve arada sırada gereksiz veri silme sanırsam. HDD kasada hiç bir şekikde harekete maruz kalmıyor. Donanımsal bakımdan kastın ise toz temizliği falan mı?
  10. S

ORTALAMA BİR HDD’NİN ÖMRÜ

Seagate BarraCuda 1TB 7200 RPM veya Western Digital Blue 1TB 7200 RPM. Bu iki HDD günümüz için güzel, alınabilecek HDD’ler. Peki bunların toplam ömrü tahminen kaç saattir?
  11. S

Yardım Sıfır Apacer Panther SSD sağlığı %0 olarak gözüküyor

Cidden çok garip. Umarım aynı sorunu ben de yaşamam.
  12. S

CrystalDiskInfo sağlık için ne diyor? Aynı zamanda bilgisayarın Windows kilit ekranını bulması kaç saniye sürüyor? 1607112361 Aynı modeller bana kalırsa. Sadece A350 okuma ve yazmaları 560/540 A340 550/520 fakat ven A430 ile 560 530 gördüm. Yani aynılar bence. 1607112403 Bilgisayarın kaç...
  13. S

Biliyorum onu, çoğu SSD öyle zaten. Samsung gibileri dışında.
  14. S

Cidden böyle mi düşünüyorsun? Bu SSD için yorumlar çok iyiydi ve herhangi bir kronik sıkıntısı olmadığı söyleniyordu. Yazma okuma değerlerim gayet iyi. Yarısı dolunca cidden o kadar iniyor mu? İade edip başka bir SSD mi alsam?
  15. S

HD Sentinel ve HD Tune da sağlık iyi gözükürken, CrystalDiskInfo’da %0 olarak gözüküyor. SSD bugün alındı ve montajı yeni yapıldı.
  16. S

Kasa ön USB port hızı yavaş

Yukarıda aynısını belirttim. Acaba bu yüzden dolayı mı diye? Muhtemelen de öyle gibi, teşekkür ederim.
  17. S

Kasa ön USB port hızı yavaş

Flash bellek e bir şey kopyalamak istediğimde, ön USB 3.0 portuna taktığımda hız değerleri inanılmaz şekilde düşük çıkıyor ve kopyalama işlemi uzun sürüyor. Ama direkt arka taraftan anakartın USB 3.0 Portuna taktığımda hız değerleri normale dönüyor ve işlem kısa sürüyor. Acaba ön USB portlarında...
  18. S

G-Skill RipJaws V 3000 MHz OC

Biri Hynix C, diğeri Samsung C çıkmıştı bundan bir ay önce baktığımda.
  19. S

G-Skill RipJaws V 3000 MHz OC

@RevDeisDou aga bi baksana bea ram oc god diyorlar sana
Top Bottom