Arama sonuçları: *

• Users: Quasi
  • Order by date
  1. Quasi

Yardım Mekanik klavyemin "A" tuşunda temassızlık var. Çözümü nedir?

Teşekkürler ben de en kısa zamanda deneyeceğim. İnşallah aynı sonucu alabilirim
  2. Quasi

Büyükten Kücüge En Performanslı Ekran Kartlarını Sıralar Mısınız?

Hocam sizin şu imzadaki bilgisayar özellikleri can yakar valla 🤣 🤣
  3. Quasi

Xiaomi Redmi Note 11S vs Samsung Galaxy A32 ??

Öneriniz için teşekkürler
  4. Quasi

Xiaomi Redmi Note 11S vs Samsung Galaxy A32 ??

Arkadaşlar merhaba, Başlıkta belirttiğim iki telefon arasında kaldım. Hangisi daha uygundur? 6-7K fiyat aralığında güzel telefonlar var mı? Ben biraz piyasayı araştırdım ama kararsız kaldım. Uzun ömürlü bir telefon olmasını istiyorum. NOT: Başlıktaki telefonların 8K bandında olduğunu biliyorum...
  5. Quasi

Valla üstüne para koyup daha üst bir marka alsaydım dedirtti bana 1693314256 Hocam çakmak gazı ile kontak spreyi aynı görevi mi görüyor?
  6. Quasi

Benim iade işi biraz güme gider zaten 2 seneden fazla olmuş 😀 (Ağustostan önce almış olabilirim hatırlamıyorum tam olarak). Ancak bu sorun son birkaç ayda artarak devam etti. Şu an bana baya sorun oldu.
  7. Quasi

Arkadaşlar iyi günler, Başlıkta belirttiğim gibi klavyemin "A" tuşunda temassızlık var. Ancak tuşa sert bastığım zaman klavyeden dönüt alma ihtimalim oluyor ama her zaman çalışmıyor. Klavyenin tuşlarını söküp temizledim, biraz toz birikmişti. Ekstra olarak fön makinesi ile temizledim. Ama işe...
  8. Quasi

Laptopumun klavyesinde "W" tuşuna bastığımda yerinden çıkıyor. Çözümü nedir?

Sabahleyin deneyeceğim hocam teşekkürler. 1692653698 Sonuçları bildiririm.
  9. Quasi

Laptopumun klavyesinde "W" tuşuna bastığımda yerinden çıkıyor. Çözümü nedir?

Arkadaşlar merhaba, Başlıkta da belirttiğim gibi klavyemdeki "W" tuşu ile alakalı bir sorunum var. Birkaç kez bastığımda yerinden çıkıyor. Çözümü nasıl bulabiliriz? Harici mekanik klavyem var ama zamanında deneyimsiz bir şekilde almıştım. (blue switchin tahmin ettiğimden daha sesli çalışdığını...
  10. Quasi

90 tyt 60 ayt kaç bin gelir

Geçmiş olsun hocam dediğim gibi inşallah istediğin yer gelir.
  11. Quasi

90 tyt 60 ayt kaç bin gelir

Umarım istediğin üni ve bölüm gelir hocam. Ben eşeklik ettim senenin büyük bir kısmında dengeli çalışamadım. Hayırlısı olsun kendi potansiyelimin altında bir şey yaptım büyük ihtimal de bakalım.
  12. Quasi

Çözüldü✓ Hp Victus 15 vs Lenovo Legion 5

Hocam arkadaş düşünerek yapmamış yorumu benim açtığım birkaç konuda da aynı yorumları yaptı. Başka konularda hep millet mi trolleyecek biraz da biz trolleyelim yazmış. Hesap açılış tarihi de cabası 😀
  13. Quasi

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4060 Ryzen 7 7735HS 16GB RAM - 29.999 TL

Bu arada ekran kartı watt değeri ile ilgili bir bilgi var mı? Ben göremedim gözümden kaçmış olabilir.
  14. Quasi

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4060 Ryzen 7 7735HS 16GB RAM - 29.999 TL

Sen benim konularda da aynı yorumları yapmışsın ne iş 😀 😀
  15. Quasi

Ben duymuştum sanki ama bana da yabancı geldi. Arkadaşı bir ikna edebilsem keşke 5K indirim gelmişken benim bile alasım geldi. :D
  16. Quasi

@HamsiKraker @BixiBlake @UnkBoss @EFI Shell yorumlarınız için özellikle @TİTAN. ve @w4da yardımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar sağolun.
  17. Quasi

Valla hocam bir ikna etmeye çalışayım bence de mantıklı olan o da bütçeyi bir tık zorlayabilir.
Top Bottom