Arama sonuçları: *

• Users: Quasi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Quasi

Xiaomi Redmi Note 11S vs Samsung Galaxy A32 ??

Arkadaşlar merhaba, Başlıkta belirttiğim iki telefon arasında kaldım. Hangisi daha uygundur? 6-7K fiyat aralığında güzel telefonlar var mı? Ben biraz piyasayı araştırdım ama kararsız kaldım. Uzun ömürlü bir telefon olmasını istiyorum. NOT: Başlıktaki telefonların 8K bandında olduğunu biliyorum...
  2. Quasi

Yardım Mekanik klavyemin "A" tuşunda temassızlık var. Çözümü nedir?

Arkadaşlar iyi günler, Başlıkta belirttiğim gibi klavyemin "A" tuşunda temassızlık var. Ancak tuşa sert bastığım zaman klavyeden dönüt alma ihtimalim oluyor ama her zaman çalışmıyor. Klavyenin tuşlarını söküp temizledim, biraz toz birikmişti. Ekstra olarak fön makinesi ile temizledim. Ama işe...
  3. Quasi

Laptopumun klavyesinde "W" tuşuna bastığımda yerinden çıkıyor. Çözümü nedir?

Arkadaşlar merhaba, Başlıkta da belirttiğim gibi klavyemdeki "W" tuşu ile alakalı bir sorunum var. Birkaç kez bastığımda yerinden çıkıyor. Çözümü nasıl bulabiliriz? Harici mekanik klavyem var ama zamanında deneyimsiz bir şekilde almıştım. (blue switchin tahmin ettiğimden daha sesli çalışdığını...
  4. Quasi

Çözüldü✓ Hp Victus 15 vs Lenovo Legion 5

Bir arkadaşıma oyuncu laptopu arıyoruz iki model arasında arada kaldık. Bundan önce açtığım konuda laptoplar arasında karşılaştırma yaptık. Aklımda iki model kaldı: 1 -...
  5. Quasi

Konuda Beli̇rtti̇ği̇m Bütçe Ve Özelli̇kler İçi̇n F/p Oyuncu Laptop Öneri̇si̇

Arkadaşlar merhaba, Belirttiğim bütçe için fiyat performans oyuncu laptopu arıyorum. Uzun zamandır piyasadan uzağım bundan dolayı sizin fikirlerinize danışmak istedim. Fiyatın en fazla 1K-2K üstüne çıkabiliriz. Üniversitede kullanılacak, ek olarak şarj ömrü uzun gitse ve depolama alanı (1TB...
  6. Quasi

Yardım Beklemediğim bir anda eksik kısayol veya uygulama bulunamadı hatası!

Arkadaşlar merhaba, Biraz oyun oynamak için bilgisayarı açtım ve oyuna girmeye çalışırken bir gariplik sezdim ekte gösterdiğim uygulamaların ikonu gitmişti. Bu uygulamalardan herhangi birine girmeye çalıştığımda yine ekte gösterdiğim hatalar karşıma geliyor. Ne olduğunu cidden anlamadım. Dün bir...
  7. Quasi

Steelseries Arctis 3 2019 Edition İkinci Elde Sizce Kaça Satılır?

Merhaba Arkadaşlar, Kulaklığı alalı 2 sene 3 ay oldu. Mikrofonundan memnun olmadığım için başlıktaki sorularla alakalı fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum. Kulaklığın bir sorunuda jakında ufak bir yamulma var bu da bazı durumlarda seste temassızlık yapıyor. Yani sadece bir taraftan ses...
  8. Quasi

Çözüldü✓ 2 senelik Rampage Hydra R6 Plus, A ve S tuşlarında temassızlık başladı

Arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim klavyemde sırasıyla A ve S tuşlarında temassızlık başladı. Klavye 2 seneyi dolduralı 2 ay oldu. Oyun içerisinde veya başka bir uygulamada bir anda tuşlar temassızlık yapıyor. İlk olarak A tuşunda sorun başladı klavyeyi çıkarıp tekrar taktım. İdare ettim o...
  9. Quasi

Kablolu Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar Merhaba, Telefon ile birlikte gelen kulaklığım bozulması sonucu bu konuyu açıyorum. Telefonda kulaklığı genel olarak müzik dinlemek için kullanıyorum. Sık sık kullandığım için kulaklığın rahat olması benim için çok iyi olur. Yani kısacası F/P bir kulaklık önerisi yapabilecek...
  10. Quasi

Konudaki Monster Notebook modeli alınır mı?

Merhaba Arkadaşlar, Monster Notebook hakkında merak ettiğim bir konu var. Laptop: https://www.hepsiburada.com/monster-abra-a7-v1153-intel-core-i7-11800h-16gb-500gb-ssd-rtx3050ti-freedos-173-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000IIG4D?magaza=Monster+Notebook&url_src=and-product-detail Sizce bir...
  11. Quasi

Adobe Premiere Pro 2020 CC'de indirdiğim SFX paketini aktaramıyorum!

Merhaba Arkadaşlar, Bir tane SFX ses paketim var ama bunu kullanamıyorum. Rar dosyası şeklinde indi bende rar ile çıkarttım. Ancak Premiere Pro 2020 CC'ye aktaramıyorum. Yani hata alıyorum ya da izin vermiyor! Şöyle bir hata: There was an error decompressing audio or video hatası alıp...
  12. Quasi

İnternetim iyi olmasına rağmen Chrome indirme hızı çok düşük!

Merhaba Arkadaşlar, Yaklaşık 1,5GB lık bir dosyayı indirmek istediğimde 200kb ile indiriyor ve tahmini 24 saat diyor. Ben anlamadım 30 download, 10 upload ve 10 ms ping ile nasıl bu oldu anlamadım. Bunun bir çözümü var mıdır? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler!
  13. Quasi

4000TL bütçeli F/P Telefon Önerisi?

Merhaba Arkadaşlar, Telefonun amacı: Profesyonel bir şekilde mobil oyun oynamak, edit ve render yapmaktır. Eğer telefon olmazsa tablet ya da iPad'e yönelebilirim. Sizin fikirleriniz nelerdir? Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler!
  14. Quasi

5250TL F/P Telefon Önerisi?

Merhaba Arkadaşlar, Edit, render ve profesyonel mobil oyun oynamak için sağlam özelliklere sahip bir telefon arıyorum bütçeyi yukarıda belirttim... Marka takıntım yok. En F/P ve güvenilir marka ise o olabilir. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler! :)
  15. Quasi

Samsung F/P Her Yönden Tatmin Edici Telefon Önerisi Alabilir Miyim?

Arkadaşlar Merhaba, Profesyonel Edit, Tasarım ve profesyonel bir şekilde oyun oynamak için Samsung güçlü bir telefon önerebilir misiniz? Samsung değişim kampanyasından yararlanacağım... (Bu yüzden Samsung istiyorum) Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler! :)
  16. Quasi

iPad Pro 11" vs iPad Air 4 | Hangisi Daha Fiyat Performanstır?

Merhaba Arkadaşlar; Cebi fazla yakmayacak. Ancak özellikleri bakımından tatmin edici olan. Performansı yüksek, render, tasarım ve sürekli oyun altından kalkabilecek bir iPad istiyorum bu iki modeli düşündüm. Sizce beni uzun süre idare edecek ve profesyonel bir şekilde mobil oyunları...
  17. Quasi

iPad Pro 2 (11") vs Samsung Tab S7+

Arkadaşlar Merhaba, Yukarıdaki sorumu cevaplayabilir misiniz? İkisi arasında kaldım da. Genel olarak oyun, edit, tasarım ve çizim amaçlı kullanılacak hangisi daha iyidir? Düşündüğüm Modeller: iPad Pro: https://www.pt.com.tr/ipad-pro-11-inc-wi-fi-128gb-uzay-grisi-my232tu-a Samsung Tab S7+...
  18. Quasi

Nasipse Yarın Topluyorum Sistemi! Öneriniz Var Mıdır?

Merhaba Arkadaşlar, Aşağıda belirteceğim sistemi yarın toplamaya başlayacağım bir aksilik çıkmazsa... İşlemci: Ryzen 5 5600X Ekran Kartı: MSI RTX 3060 Ti Gaming X Trio Hafıza(SSD): A2000 500GB Ram: Adata Gammix 3200mhz 2×8GB Anakart: B550M Bazooka Kasa: Dark Guardian PRO ARGB PSU: SeaSonic 750W...
  19. Quasi

F/P Kaliteli Termal Macun Önerebilir Misiniz?

Merhaba Arkadaşlar, Yakında nasipse toplayacağım sistem için termal macun gerekiyor. F/P kaliteli fazla cebi yakmayacak bir ürün olursa sevinirim. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler! :)
  20. Quasi

Ryzen 7 3700X + RTX 3060 Ti sistem nasıl olmuş?

Ryzen 7 3700X RTX 3060 Ti Dark Guardian PRO ARGB 650W 80+ Gold B450 Aorus M Adata Gammix 3200Mhz 2×8GB Kingston A2000 500GB 11.000TL tuttu! 1080P de bir darboğaz söz konusu mudur? Herhangi bir sıkıntısı var mıdır? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)
Top Bottom