Arama sonuçları: *

1. H

Çözüldü✓ Acer Nitro 5 Isınma sorunu

açıkçası çok ısınıyor gibi durmuyor normal ben de acer nitro 5 kullanıyorum cod oynarken 95 derecelere çıkıyor
  2. H

1000tl gaming mouse arıyorum?

beyler n3 mouse amazonda tyh diye bir satıcı 1200 TL'ye satıyor değerlendirmesi yok connect game güvenilir bir firma olmadığını söyledikleri içi oradan almayı planlıyorum sizce almalı mıyım 1691784265 Irfora Motospeed Darmoshark N3 Kablosuz BT 3 Modlu Oyun espor Faresi 26000DPI 7 tuşlu Optik...
  3. H

15-17K LAPTOP ÖNERİR MİSİNİZ?

https://ty.gl/qzoc3vdc9c
  4. H

Öneri NFC özelliği stabil çalışan telefon

önerileriniz için teşekkür ederim. 1690966908 poco hoşuma gitti onu almayı düşünüyorum.
  5. H

herhangi bir extra uğraş istiyor mu mesela benim telefonum hemen okumuyor uğraştırıtor
  6. H

Babam için telefon bakıyorım. İş için sürekli pos çekiyor ancak pos yerine artık telefondan halletme kararı aldık. Bundan dolayı NFC özelliği stabil çalışan telefon lazım.Bütçe 10-15k arası.
  7. H

Öneri 20kya Laptop önerisi

Fırsat: Acer Aspire 7 A715-51G Dizüstü Bilgisayar, 15.6” FHD, Intel i5-1240P, 8GB RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia RTX 3050 Harici 4GB Ekran Kartı, Free DOS, Siyah https://amzn.eu/d/09WbsyQ 1690279452 60 w ekran kartı
  8. H

13-15k laptop önerisi

15k bütçem var. genelde film izliyeceğim ekran 1080 p olsa iyi olur özellikleri ortalama olsun aklımda bu var şimdiden önerileriniz için sağolun. Prime Üyeleri için günün fırsatı: Acer Aspire 7 A715-51G Dizüstü Bilgisayar, 15.6” FHD, Intel i5-1240P, 8GB RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia RTX 3050...
  9. H

Öneri Cd yerine hhd takmak için aparat

Yeni sata ssd aldım eskisini atmak istemiyorum. Şirket dosyalarını depolamak için kullanmak istiyorum. Hangi aparatı almalıyım?
  10. H

Yardım Terma macunu yanlış sürdüm.

tmm 1687854658 kürdanla alamadığım noktalar var sorun olur mu
  11. H

Yardım Terma macunu yanlış sürdüm.

Başlıkta da belirttiğim gibi kendim termal macun süremeye çalıştım spatulayla yayayım derken her yere bulaştı kulak çubuğuyla silmeye çalıştım ancak yapamıyorum ilk kez termal macun sürüyordum. direk termal macunu sürüp kapatsam sorun olur mu ?
  12. H

Telefon hakkında son görüşleriniz ?

xaomi resmi note 12 pro ya bak arkadaşım plus modelini kullanıyor efsane telefon yurtdışı aldı o
  13. H

6 bin TL ye telefon önerisi

Yurt içi istersen tecno camon 18 e bakabilirsin seni üzmez fiyatına göre iyi bir telefon beğenerek kullanıyorum
  14. H

Öneri 12k Kamerası iyi Android Telefon

teşekkür ederim
  15. H

başka bir önerin var mı
  16. H

Başlıkta belirttiğim gibi kamerası iyi olan 12 k Max bütçeli android telefon arıyorum.
  17. H

Sizce sınıfta kalırmıyım

kanka bu sene kimseyi bırakacaklarını sanmıyorum. sözlüler girilimce geçersin.
  18. H

Bu fiyata bu sistem alinirmi ?

önemli değil ☺️
  19. H

Bu fiyata bu sistem alinirmi ?

kanka AMD yazılımsal sorunları çözmeye başladı ama yine de insan bir düşünüyor 1681695651 bide hangisini seçersen seç ilerde b kule tipi soğutucu almayı unutma 1681695893 sinerjnin ryzen 5 500 ve RX 6700xt olanını almanı tavsiye ederim bide ssdyi Kingston yap paran varsa tabi
Top Bottom