Arama sonuçları: *

1. T

Yardım ETS 2 oyununa sahip olanlar bakabilir mi?

Kardeşim birincisi program açık kaynak kodlu isteyen kodlarına bakabilir. İkincisi ben burada diyorum ki programı deneyecek gönüllü var mı ama aldığım cevaplar alakasız. Ben burada çözüm aramaıyorum veya bir sorunum da yok ama verilen cevaplar şunu yap bunu yap şeklinde. Gönüllü varsa diyecek ki...
  2. T

Şaka gibi ya cidden. Ben diyorum ki yaptığım programı deneyecek gönüllüye ihtiyacım var ama verilen cevaplar içler acısı. Biri diyor kendin dene biri diyor internet kafeye git biri diyor kendi bilgisayarında denemek istiyorsan sanal bilgisayar kur. Ya programı ben kodladım ben. Tabi ki kendi...
  3. T

Arkadaşlar benim amacın programın farklı bir bilgisayarda denenmesi o yüzden kendin dene falan demeyin bana. Proje GitHub'da açık kaynak kodlu şekilde var zaten. Varsa denemek isteyen gönüllü bana ulaşsa sevinirim.
  4. T

Euro Truck Simulator 2 oyunununa sahip olanlar bana özelden ulaşabilir mi? Tersine mühendislik hakkında kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Yaptığım küçük bir programı test edecek birileri lazım. Oyun versiyonu 1.46.2.2s 64 bit olursa iyi olur.
  5. T

Ekran kartı kullanımı sürekli düşüp yükseliyor

LoL'de drop sorunu bende de var. 1 saniye falan donup geliyor. Rx 6600 ekran kartı 5600x işlemci kullanıyorum.
  6. T

BU XİAOMİ NEDEN BÖYLE 😡

Ben EU ROM kullanıyorum. Sen hangi custom ROM kullanıyorsun bir bakayım ben de
  7. T

Poco X3 Pro Kamera Açılmıyor

Kardeş donanım testinden kameranın çalışıp çalışmadığını kontrol etsene bi
  8. T

Poco X3 Pro Kamera Açılmıyor

Orijinal ROM mu ve MIUI sürümü kaç
  9. T

bütün oyunlarda bulanıklılık

Farklı monitörde de mi aynı sorun var
  10. T

Çözüldü✓ PC Montajı Yaptım Ama Açılmıyor?

İnşallah kasanın arkasındaki PSU anahtarını açmayı unutmamışsındır
  11. T

Öneri Trendyoldan aldığım monitörler sorunlu geldi.

Elektronik eşya alırken Amazon'dan şaşmamaya çalışın
  12. T

GamingGenTR KArgo Geldi / Kasa Çalışmıyor Neden Olabilir ?

ön panel bağlantılarında sıkıntı olabilir bir kontrol et istersen
  13. T

Türknet'e Geçilir Mi?

Bence TurkNet daha iyi. 10 ay sabit fiyat kampanyası var. 1399 TL peşin verip 10 ay kullanırsın. Ayda 140 TL ye denk geliyor. Taahhüt yok iptal ettiğinde kalan ayların iadesini veriyor. Son gün 15 Ağustos. Kampanyadan yararlanmak istemiyorsan aylık 170 TL ye geliyor. Uzun süredir kullanıyorum ve...
  14. T

Windows 10 Kuracağım Ancak Bozuk Ekran Kartı Driverımı Yüklemesini İstemiyorum.

format atarken interneti kesip de at
  15. T

Altyapı döşenmesine rağmen fiber verilmiyor.

O zaman çekmeleri lazımdı. Bizim buraya da fiber çektiler sadece apartmanlara altyapı çektiler bizim eve çekmediler.
  16. T

Altyapı döşenmesine rağmen fiber verilmiyor.

Oturduğunuz bina apartman mı
  17. T

Yardım İşlemci fanını sökersem macun sürmem gerekirmi?

Kardeşim sana anlatmaya çalışayım. Şimdi ekran kartının sabitleme vidalarını çıkardıktan sonra sabiteme vidalarının olduğu taraftan ekran kartını biraz kaldır. Daha sonra kilide bastırarak aynı yerden kaldırmaya devam et. Kilit açılınca çıkar ekran kartını.
  18. T

🔥İndirim AMD Ryzen 5 5500 / Corsair Vengeance Lpx 32Gb (2 X 16Gb) Ddr4 3600Mhz CL18

Ya kardeş bana 16 GB RAM'lerin linklerini atıyorsun. Benim konuda söylediğim RAM 2x16 GB (32GB) 1. attığın linkte gümrük vergisini ekleyince 1.177,74 TL oluyor ve 16 GB. 2. attığın linkte yine gümrük vergisini ekleyince 1.495,14 TL oluyor ve 16 GB. 3. attığın linkte 2x8 GB (16GB) RAM 1.594,37...
  19. T

🔥İndirim AMD Ryzen 5 5500 / Corsair Vengeance Lpx 32Gb (2 X 16Gb) Ddr4 3600Mhz CL18

RAM mantıklı değil diyorsunuz ama nedenini söylemiyorsunuz
Top Bottom