Arama sonuçları: *

1. ifatxh

Topladığım R5 3600 ve i5 11400F sistemler iyi mi?

Tamamdır, çok teşekkür ederim.
  2. ifatxh

Evet o sistemi gördüm ve beğendim. Teşekkürler. Onun dışında yine bütçeyi fazla aşmayacak önerilerin varsa bilmek isterim.
  3. ifatxh

Önerdiğiniz sistemler varsa atar mısınız veya montaj hizmeti olan ve güvenilir bir siteden toplayabilir misiniz rica etsem.
  4. ifatxh

Bu hafta yeni bilgisayar alacağız. Duruma göre laptop'a ve masaüstüne karar vereceğiz. Ben eğer masaüstü alırsak diye iki tane sistem topladım. Bunların parçaları uyumlu mu, herhangi bir sorun çıkarır mı? Bu sorularıma yanıt verirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler. R5 3600...
  5. ifatxh

CrashRptx64.dll Hatası Alıyorum

Hepsini kurdum ancak tekrardan aynı hatayı alıyorum.
  6. ifatxh

CrashRptx64.dll Hatası Alıyorum

Az önce bir program kurmak istediğimde karşıma bir uyarı penceresi çıktı ve şöyle bir yazı vardı Bu hatayı çözmek için ne yapmam lazım?
  7. ifatxh

Kulaklığı Çıkarınca Ses Eylemlerini Durdurmak

Bilgisayarımdan kulaklığı çıkarınca bazı ses eylemlerinin durmasını istiyorum. Örneğin, Spotify. Bunu yapmanın bir yolu var mıdır?
  8. ifatxh

i7 10700KF Sistemin Parçaları Birbiriyle Uyumlu Olmuş Mu?

RAM 2X8 aslında. Yazmayı unutmuşum.
  9. ifatxh

Bütçe max 20K yardımcı olursanız sevinirim. 1614961486 RAM zaten 2x8. Yazmayı unutmuşum.
  10. ifatxh

Intel i7-10700KF Sekiz Çekirdek 3.80 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com) Asus TUF Gaming Z490-PLUS Wi-Fi Intel LGA1200 DDR4 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com) Corsair Vengeance RGB Pro 8 GB 3600 MHz DDR4 CL18...
  11. ifatxh

Kendi Discord Botumu Geliştirdim: Crypon

Botun aktivitesinde `chelp` yazıyor. chelp yazıp sunucuya mesaj attığında sana gereken bilgileri veriyor. Prefix varsayılan olarak !c geliyor. Sen değiştirebiliyorsun. Sunucuya katılır katılmaz söylüyor zaten sana.
  12. ifatxh

Teşekkür ederim. :) 1614884249 Çok teşekkürler. :)
  13. ifatxh

Uzun bir süre sonra tekrar foruma döndüm ama kısa süreli olacak gibi duruyor. :) Son birkaç aydır forumlara giremiyorum. Öncelikle bu nedenden dolayı özür dilerim. Asıl konuya gelecek olursak; aktif olmadığım bu süre zarfı içerisinde hem bir blog sitesi hem de bir Discord botu geliştirdim. Bu...
  14. ifatxh

i5 2450M işlemcili Bilgisayarım Xubuntu kaldırır mı?

Laptop markam: Casper Pegatron A15 Yakında Monster Abra A5 almayı düşünüyoruz. O zamana kadar beni idare etmesi için Xubuntu kurmak istiyorum. Bildiğiniz, açık anlatımlı bir rehber var mı?
  15. ifatxh

Dual boot hakkında hiçbir bilgim yok. Nasıl yapabilirim? Anlayabileceğim bir rehber var mı sizin bildiğiniz?
  16. ifatxh

Bilgisayarıma geliştirme için Xubuntu kurmak istiyorum ancak şuanki donanımlar çok kötü. 2. nesil i5 2450M CPU (Intel HD Graphics 3000) NVIDIA GeForce GT520M 4 GB DDR3 1333 MHz RAM 234 GB + 230 GB HDD Donanımlarım bunlar... Sanal makine mi mantıklı, dual boot mu? NOT: Dual-boot hakkında hiç bir...
  17. ifatxh

Çözüldü✓ Bu siteye Microsoft Edge tarayıcısından girince sorun yaşıyorum

Daha detaylı ekran görüntüleri atar mısın? Mesela Chrom vs. Edge.
  18. ifatxh

JavaScript ile Rastgele Rengi Tahmin Etme Oyunu

Merhaba. Bu konuda size JavaScript kullanarak yaptığım basit bir oyunun tanıtımını yapacağım. Oyunun Adı: “Guess Random Color Game”. Temel mantığı şu şekilde; yukarıda bir RGB renk kodu görüyorsunuz ve o kodun aşağıdaki seçeneklerden hangisine denk geldiğini bulmaya çalışıyorsunuz. Eğer doğru...
Top Bottom