Arama sonuçları: *

1. Neouny

Çözüldü✓ ELEKTİRİK GİDİP GELDİKTEN SONRA HOPÖRLERLERİM ÇALIŞMAMAYA BAŞLADI

oyun oynamadığım sürece hopörleri kullanıyorum video izlerken az önce elektirikler gitti ve hopörler çalışmıyor kasanın önündeki girişte denedim yine olmadı biraz araştırdım realtem kurup bakınca düzeliyomuş fakart oda böyle bi hata verdi neden acaba ses kartımı hasar aldı
  2. Neouny

Yardım EKRAN KARTIM YÜKE BİNDİMİ SES ÇIKARIYOR

nasıl yükleyebilirim
  3. Neouny

https://streamable.com/ug3xcj https://streamable.com/nze556 1721252481 baktımda coil whine olsa oyundan atmaz ama vidolara bakarsan sevinirim
  4. Neouny

arkadaşlar elektirik gidip geldikten sonra böyle olmaya başladı oyundayken fakrlı ses çıkarıyor funmarktayken farklı ses bazen oyundan atıyo uyarı veriyo yada çok olmasada sistem yeniden başlıyor ekran kartından şüpheleniyorum ben ekran kartım asus rog strix rx5700xt psu da fsp hydro g pro 1000w...
  5. Neouny

RX5700XT İÇİN BU SICAKLIK DEĞERLİ NORMALMİ ACABA

oyun oynarken 3 4 derece daha az oluyo genelde
  6. Neouny

RX5700XT İÇİN BU SICAKLIK DEĞERLİ NORMALMİ ACABA

Asus rog strix 3 fanlı olan modeli için bu sıcaklıklar normalmi özellikle hotspot için soruyorum
  7. Neouny

Yardım Çift kanal ram geçtim ne yapmam gerek

Eyw o kadar basitmiydi ya ayar fln yaprız sanıyodum xd
  8. Neouny

Yardım Çift kanal ram geçtim ne yapmam gerek

Aldığım sistemde 8gb ram vardı 3000mhz ama kendim 3200mhz yaptım şimdi ise aynı ramden 1 tane daha aldım ama daha önce çift kanal ram kullanmadığım için bilmiyorum ram geldiğinde direk tak çalıştırmı yoksa bios dan bi ayar yapmalımıyım? O ramde 3000 lik onuda 3200 yapıcam ikiside aynı ram bu arada
  9. Neouny

DUVAR KAĞIDIM OLDUĞU HALDE SİYAH OLUYOR

Arada bir oluyor ama aşırı sinir ediyo beni neden böyle oluyor bilen varsa yardımcı olabilirmi iki monitör var ilk ana monitör siyah oluyor sonra ikincisi
  10. Neouny

Bu laptoplardan hangisi alınır?

İdeapad diğerlerine tek atar
  11. Neouny

Yardım Ekran kartı ile mi render almalıyım yoksa işlemcimi

Teşekkür ederim
  12. Neouny

Yardım Ekran kartı ile mi render almalıyım yoksa işlemcimi

Adobe After Effects 2019 ile editlerimi yapıyorum Adobe Media Encoder 2019 ile render alıyorum ekran kartı üzerindenmi render alsam daha hızlı olur yoksa işlemcimi işlemcim ryzen 3 3100 ekran kartım gtx 1650
  13. Neouny

Ekran Kartı ile mi Render Alınmalı İşlemci ile mi?

Adobe After Effects 2019 ile editlerimi yapıyorum Adobe Media Encoder 2019 ile render alıyorum ekran kartı üzerindenmi render alsam daha hızlı olur yoksa işlemcimi işlemcim ryzen 3 3100 ekran kartım gtx 1650
  14. Neouny

ÜCRETSİZ LİVE WALLPAPER PROGRAMI

nerden indirebilirim peki
  15. Neouny

ÜCRETSİZ LİVE WALLPAPER PROGRAMI

güzel temaları olan bildiğiniz bir program varsa söylerseniz sevinirim
  16. Neouny

EPİC GAMES İNDİRME HIZI NEDEN BU KADAR YAVAŞ

1611435422
  17. Neouny

EPİC GAMES İNDİRME HIZI NEDEN BU KADAR YAVAŞ

epicde 200KB/sn üstüne çıkmıyor ama görev yöneticisinde 7MB/sn epicdeki veriye göremi iniyor toksa görev yöneticisineki veriye göremi bir çok kez yeniden başlattım ama yine aynı
  18. Neouny

Yardım İKİNCİ MONİTÖR YAPMAK İSTİYORUM

Teşekkür ederim
  19. Neouny

Yardım İKİNCİ MONİTÖR YAPMAK İSTİYORUM

Şimdi ben yeni bilgisayar aldım eski bilgisayarımdaki monitörüde 2. Monitör yapmak istiyorum ama monitörde DVI girişi var ve ekran kartımdada DVI var yani DVI ile ikinci monitör yapabilirmiyim acaba ekran kartım gtx 1650 girişleride 1 adet DVI 1 adet HDMI ve 1 adette DP var HDMI dolu yeni...
Top Bottom