Arama sonuçları: *

• Users: mm33
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. mm33

Yardım Yeni aldığım tv'de ki bu leke nedir ?

Görselini bıraktığım bu leke nedir ve dün aldığım tv'yi bugün değiştirirler mi ?
  2. mm33

Yardım Skytech 6590 4k webos tv alınır mı ?

Webos işletim sistemi için bu cihaz alınır mı kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi ?
  3. mm33

Bu sistem ne kadar eder ?

İŞLEMCİ : RYZEN 5 5600X ANAKART : ASUS TUF B450-PRO RAM : KİNGTON HYPERX 16GB 3200MHZ EKRAN KARTI : SAPPHİRE PULSE RX 6600XT OC KASA : MSİ MAG 101M POWER : ZALMAN GİGAMAX 750W 80 PLUS M2 SSD: Adata 256 GB XPG SX8200 Pro ASX8200PNP HDD: 500Gb toshiba 7200rpm CPU SOGUTUCU: COOLER MASTER AIR...
  4. mm33

Yardım Yasal imei kaydettirme hk.

Kıbrısa girdi çıktı ile imei kaydı yapılabiliyor mu ?
  5. mm33

9000TL sistem önerisi lütfen

Dota2,Csgo,PUBG tarzı oyunlar oynanılacak teşekkürler.
  6. mm33

Yardım Toshiba 50UA2063DT Alınır mı ?

A101'de 6000TL düşmüş sizce bu tv alınır mı ?
  7. mm33

Yardım Sizce bu televizyon alınır mı ?

https://www.hepsiburada.com/next-43020fs2-43-109-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-webos-smart-led-tv-p-HBCV00000QR3QD?magaza=Next&NextStar&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.95.3 Webos işletim sistemi ve akıllı kumanda ile çok cazip...
  8. mm33

Öneri 4K Tv Önerisi Bütçe 6000TL

Televizyon işinden hiç anlamıyorum yardıma ihtiyacım var :)
  9. mm33

İmzamda ki sistem ne kadar eder ?

Bütün parçalar garantili ve senesi dolmadı.
  10. mm33

Yardım Logitech g512 carbon çift tıkalama sorunu

W tuşum çift tıklıyor temizlik yaptım bir şey değişmedi itopyadan almıştım garanti işlemleri için onlarla mı iletişim kurmalıyım ?
  11. mm33

Yardım Amd Chipset driver güncellemesi dışında başka ayar yapılmalı mı ?

Başka yapılması gereken ve sistem performansını arttıracak güncellemeler var mı ?
  12. mm33

Tüketici hakem heyeti sonrası satıcı ödemeyi reddediyor ne yapmalıyım ?

Huawei akıllı saat almıştım ve pin yuvası kusurlu çıktı bunun üzerine thh'ye başvuru yaptım ve sonuç fatura bedelinin tarafıma ödenmesi olarak çıktı.Satıcıyla telefonda görüşüp tarafıma fatura bedelini ödemesi gerektiğimi söyledim fakat beni geçiştiriyor onu huawei'den alacaksın şeklinde bu...
  13. mm33

Yardım Samsung watch 4 classic 46mm sizce hala alınır mı ?

Bu saat ile ilgili çok fazla zıt yorum var sizce alınır mı kullanıcılarda varsa deneyimlerini paylaşabilir mi ?
  14. mm33

Yardım Amd sürücüleri hakkında.

Amd'nin eski grafik sürücülerine nereden ulaşabilirim mesela şuankin'den 2 önce sürüme vs ?
  15. mm33

Yardım Dota 2 oynayanlar bakabilir mi ?

Son zamanlar da imzamda ki sistemle fps düşük olmamasına rağmen ufak kasmalar hissediyorum sanki oyunda freesync yada gsync çalışmıyormuş gibi ufak takılmalar yaşayan veya çözüm sunabilecek birileri var mı ?
  16. mm33

Yardım ASUS TUF B450 PRO GAMİNG BİOS HK.

Bu sürüm(BETA) sizce kurulmalı mı ?
  17. mm33

Tüketici hakem heyeti para iadesi kararı verdi şimdi ne yapacağım ?

Bir huawei marka akıllı saat almıştım 6. Günde kordon pin yeri tutmamaya başladı bende bunun üzerine garantiye göndermiştim garanti dışı kullanım deyip bana 1250tl fatura çıkardılar bunun üzerine tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum ve haklı bulundum ve para iadesi kararı çıktı bundan...
  18. mm33

Yardım AMAZFİT GTR3 PRO alınır mı ?

Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim bazı yerlerde sensörün tutarsız olduğu söylenmiş bazı yerlerde de bunun büyük bir güncellemeyle düzeldiği fitness egitmeni olarak en önemli konu bu benim için yardımcı olursanız sevinirim.
  19. mm33

Yardım Amazfit gtR3 pro alınır mı ?

Sizce bu saat alınır mı kullanan arkdaşlar var ise lütfen deneyimlerini paylaşsınlar.Fitness antrenörü olduğum için yoğun aktivite içindeyim sürekli.
  20. mm33

Yardım Dota 2 maç bulamama sorunu

Son zamanlar da başlayan bir sorun oldu benim için maç bulma çile haline geldi yarım saat sürdüğü dahi oluyor var mı bu sorunu yaşayan birileri ?
Top Bottom