Arama sonuçları: *

• Users: Witty
  • Order by date
  1. W

Cs go düşük fps ve fps drop sorunu

Oyun dosyalarını doğruladım, herhangi bir düzelme olmadı. Başlangıç kodum yok config silmeyi de daha önceden denemiştim bir işe yaramamıştı
  2. W

evet diğer oyunlarda gayet normal değerler alıyorum
  3. W

Ryzen 3 3100 ve GTX 1660 Super ile cs de 1080p de grafik ayarları fark etmeksizin fps 60-200 arası gidip geliyor ve sürekli olarak drop yiyorum. Driverlarım güncel. Sistem özellikleri: -Ryzen 3 3100 -GTX 1660 Super -Gskill 2x8 16gb 3200MHz ram -Gigabyte b450m s2 h anakart Bir sürü siteye baktım...
  4. W

Yardım Sürekli düşük upload alıyorum

Güncelleme: Millenicom sinyalimi VDSL olarak değiştirdi ek olarak paket de yükselttim şu an gayet iyi hızlar alıyorum. @Mehmet Yılmaz yardımlarınız için tekrardan çok teşekkür ederim.😄
  5. W

Çok teşekkür ederim bir türlü çözememiştim bunu. Şimdi millenicom ile görüşeceğim sonra tekrar bilgilendirme yaparım iyi akşamlar.:)
  6. W

Bunu çözmek için millenicom ile mi görüşmem gerekiyor? Bu kadar bilgisiz olduğum için kusura bakmayın:(
  7. W

Emin değilim ama sanırım burası
  8. W

Nasıl yapabileceğimi anlatabilir misiniz?
  9. W

Küçük resetleme düğmesinden mi yapılacak?
  10. W

modemim asus dsl-ac51 ve maalesef başka modemle deneme şansım yok 1633025884 Modem ayarlarıyla ilgili olabilir mi?
  11. W

5G kullanırsam evet. 2.4Ghz de kulanırsam da çok fark olmuyo 2 mbps civarı
  12. W

Altyapı 50 mbps'e kadar destekliyor onunla ilgili bir sorun değil millenicomun dediğine göre benim daireme kadar 16mbps download 4mbps upload geliyor ama uploadı asla alamıyorum
  13. W

Telefon, bilgisayar(kablolu) fark etmeden her cihazımda upload hızı 0.60 üzerine çıkmıyor (paketim 16 download 4 upload millenicom) pek çok yol denedim modemim henüz yeni, ethernet kablom sağlam, müşteri hizmetlerini defalarca aradım ama bir türlü çözüm bulamadım. Eski internetimde de aynıydı ne...
  14. W

2000 TL bisiklet+ ekipman önerisi

O zaman biraz daha para biriktirdikten sonra bakarım artık😕 1631219401 Yine de teşekkür ederim iyi akşamlar.
  15. W

2. El piyasası bulunduğum şehirde hiç aktif olmadığı için sıfır önerirseniz benim için daha iyi olur
  16. W

Full set almak istiyorum eldiven, kask vs. dahil çok bir bilgim yok onun için buraya yazıyorum. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.
  17. W

1 TB Samsung ssd önerisi

Kendimi yanlış ifade etmiştim kusura bakmayın şu anki depolama yetmediği için yükseltiyorum sürekli olarak kullanılacak yani disk
  18. W

🔥İndirim Witcher 3 GOTY Edition 15 TL Alınır mı

Kaçırma, ben 100 saat gömdüm yine de sıkıldıkça girip kontrat vs. yapıyorum kesinlikle değer
  19. W

1 TB Samsung ssd önerisi

Tekrardan teşekkür ederim en kısa sürede 870 evoyu sipariş edeceğim
  20. W

1 TB Samsung ssd önerisi

Disklere dair pek bir bilgim yok sonda ne demek istediğini anlamadım ama yine de çok teşekkür ederim 😀
Top Bottom