Arama sonuçları: *

• Users: Berke_
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Hazır oyuncu sisteminden sunucu olur mu? (R5 3350G CPU)

Merhabalar. Hem kendi projelerimi hem de oyun sunucularımı çalıştırabileceğim bir workstation baktım. Fakat istediğim özellikteki sunucu yaklaşık 5.000 ya da 6.000 TL arası değişiyor. Sonra kendime sordum; "Şöyle Ryzen 3350G ve 32GB 3000Mhz RAM'li bir sistem yıllarca 7/24 çalışmaya dayanabilir...
  2. B

Low Profile oyun klavyesi önerisi

Merhabalar. Bugün Trust GXT 890 klavyem uzun ve yoğun kullanım sonucu ömrünü tamamlamaya başladı. Mekanik klavyenin aman aman bir şey olmadığını anlamam beni açıkçası rahatlattı. Aradığım özellikler: ¤ Low Profile olması gerekli. Yazılımla da uğrayınca normal tuslar bir süre sonra parmakları...
  3. B

Öneri Sapphire Pulse 5600 XT vs XFX THICC 3 Ultra 5600 XT

Merhabalar. Yakın zamanda 5600 XT, 3600 işlemcili sistem toplamayı düşünüyorum. XFX markası Amerika'da faaliyet gösteriyor biliyorum ama Sapphire markası da RX serisinde artık arşa ermiş bir marka -bana göre en iyisi-. "O zaman niye açtın konuyu madem biliyorsun" diyenleriniz var duyuyorum ama...
  4. B

5000 TL butceli 6 cekirdekli sistem onerisi

Merhabalar. Bugün sistemim son demlerini yaşıyor kısmını da kaybettik. 5000 TL'ye montaj yapabileceğim, yayınlarımda FPS kaybı yaşamadan oynayabileceğim (takılma donma vs. olmamasi), oyunlarda orta-yuksek Ayarlarda 1080P en az 75 fps verecek bir sistem arıyorum...
  5. B

iCRYPEX Güvenilir Midir?

Merhabalar. Ben BTC işine giriştim ve halihazırda BTC bulunduruyordum. Bir çok teknoloji sitesinde bu platformu gördüm ve alışverişimi yaptım. Şu an bu sitede tüm BTC'm var. Dolandırıcı olma olasılığı nedir? Alternatif önerir misiniz? Not: BTC Turk kullanıyorum hala önermenize gerek yok...
  6. B

DP Alternative Mode, Thunderbolt 3 anlamına mı gelir?

Merhabalar. Dell G3 15 modeli laptop almayı düşünüyorum. Araştırırken DP Alt Mode olduğunu gördüm Type-C'de. Araştırdım thunderbolt özelliklerini ve dedigi gibi DP Alt Mode özelliği varmış. Sorum basit; bu bilgisayarda Thunderbolt var mıdır...
  7. B

Ryzen 7 3750H 1660 Ti vs. i7 10750H 1650 Ti ya da yeni sistem önerisi

Merhabalar. Gördüğünüz gibi ikisi de birbirini aslında tamamlıyor. Birini işlemci diğerini ise GPU. Gerçekten işi bilenlerin yardımına ihtiyacım var. Lütfen yanlış anlamayın çünkü bu bilgisayar beni en az 6 yıl boyunca; -Yaklaşık tüm oyunlarda Medium grafiklerde 75 FPS, -720p60 yayınlar (bu...
  8. B

İncehesap.com Gaming Gecesi Urunleri 62 Saniyede Tukendi!

İnanılmaz. SSD Alıyordum fiyata bir baktım eski fiyat.
  9. B

1650 Ti Mobile vs 1650 Mobile vs 1660 Ti Mobile

Meehabalar. Yeni notebook sistem arayışındayım ve 1080P yayın yapan biri olarak bilgisayarımı yenilemek zorundayım. Monster'da araştırmamı yaparken 10th Nesil i7 geldiğini gördüm. Tabii heyecanlandım ve açtım. Ne göreyim; 1660Ti yoktu. Onun yerine 1650 Ti vardı... Desteğe yazdığımda ise Nvidia...
  10. B

İnternet hızınını "yükselmesi"?!

Selamlar. Bu forumda ilk konum ve biraz alışıla gelmiş olmayan bir konu açacağım. Kablonet kullanıyorum ve normalde 25/2mbps (down/up) hız alıyordum. Sözleşmemiz bitti ve bu virüz salgınına denk geldiği için hatlar yanıt vermiyor. Dolayısıyla sözleşme imzalayamadık. Dün ve önceki zamanlar hep...
Top Bottom