Arama sonuçları: *

1. Umut Ege Özkaya

Heyet Raporu Devamsızlığa Yazılırmı

Arkadaşlar merhaba devamsızlığım bu yıl çok sık hastaneye gittiğimden dolayı 27 oldu ve yakın zamanda boynumda olan bi kanal kistinden dolayı ameliyat olucam ve boyun ameliyatı olduğu için heyet raporu verileceğini düşünüyorum ancak okulumda hangi müdür yardımcısına sorduysam heyet raporuda...
  2. Umut Ege Özkaya

Sizce Psikiyatrimi Yoksa Psikologmu

Arkadaşlar yaşadığım bazı şeylere gücüm yetmediği için bi yardım alma kararı aldım. Sahip olduğum aşırı sinir , mutsuzluk , olumsuzluk , depresiflik çaresizlik vb duygularıma bi çözüm bulunmasını istiyorum. Sizce bunlara konuşup çözüm üretmek için psikologmu yoksa ilaçlardanda yararlanmak için...
  3. Umut Ege Özkaya

600 TL İntercom Önerisi

Arkadaşlar 600 TL ye intercom bulunabilirmi sizce bulunursa en iyisi hangisidir
  4. Umut Ege Özkaya

Burak Oyunda Game Of Mods Paketi

Uzun zaman sonra minecraft oynayasım geldi ve burak oyundanın yıllar önce çektiği game of mods paketini indirmek istedim ancak dosyada 90 mod olması gerekirken sadece 30 tane var 90 modu olanı bulma şansım varmı
  5. Umut Ege Özkaya

Ameliyattan sonra devamsızlık yazılırmı

Arladaşlar merhaba boynumda çıkan bir kist yüzünden yakında ameliyat olucam bu ameliyat sonrası olula gidemeyeceğim özürlü olarakmı yazılırmı yoksa hiçmi yazılmam çapraz bağları kopan bir arkadaşım 3 ay gitmedi ve hiç yazılmamıştı aynı durum boyun içinde mümkünmü
  6. Umut Ege Özkaya

15000 TL her şey dahil sistem

Arkadaşlar 15000 TL ye kadar her şey dahil sistem önerir misiniz?
  7. Umut Ege Özkaya

Askeri Gemiler Yurt Dışından Kaç Ayda Bi Döner

Arkadaşlar babam itfaiyede çalışmakta ve libyada olan selden dolayı türkiyeden gidenler arasında askeri gemilerle gittiler benim bildiğim yurt dışından gemiler 6 ayda bi dönüyor bilgisi olan biri söyleyebilirmi kaç hafta veya kaç ayda dönerler sizce
  8. Umut Ege Özkaya

60.000 TL Kredi İçin Haciz Gelirmi

Bugün arkadaşımda otururken bir anda haciz memurları geldi babasıyla konuştular ve gittler babası 60000 kredi vardı ödeyemedim diyor ama çocuk inanmıyor 60000 TL ye haciz gelirmi Babasının maaşı 30000
  9. Umut Ege Özkaya

Fivem ani fps drop sorunu

Arkadaşlar fivemde 120-130 fps lerde dolaşırken durduk yere bir anda 1 fps 13 fps civarına düşüyor sizce bunun nedeni nedir ayarlarım nerdeyse full de Sistem Özellikleri: i5 9400f rx5500 xt 8 gb xpg d41 16 gb ram 240 gb ssd 500 gb hdd
  10. Umut Ege Özkaya

Benelli 125-s vs Pulsar ns125

Arkadaşlar selam yaklaşık olarak 100k bütçem var bu fiyata bulduğum bilindik 2 model bu sizce hangisini tercih edeyim ve başka önerileriniz varmı
  11. Umut Ege Özkaya

Telefonum suya düştü sizce bir şey olmuşmudur

Arkadaşlar iphone 11 telefonum az önce elimden kayıp düştü tam alıyorken denizden dalga geldi telefon suda kaldı 1 saniye falan sizce bir şey olmuşmudur şuan bi sorun yok
  12. Umut Ege Özkaya

Steam 90 TL oyun önerisi

Arkadaşlar boş zamanlarımda tek başıma oynayıp eğlenebileceğim 90 TL ye kadar askiyon çatışma tarzı bi oyun önerir misiniz?
  13. Umut Ege Özkaya

1k ya kadar mekanik klavye önerisi

Arkadaşlar rampage hydra r6 red switch mekanik klavye kullanıyordum ama artık çalışmıyor 1000 TL ye kadar rgb zorunlu red switch bir klavye önerir misiniz? Razer Ornata Chroma V3 düşünüyorum şuan
  14. Umut Ege Özkaya

45k ya kadar motorsiklet önerisi

Arkadaşlar bütçem max 45k motor piyasası gerçekten çok arttı bu fiyatlara hiç bir şey yok gibi olan modeller RKS TNT-125 PRO ve Mondial Drift L araştırdım çoğu kişi TNT nin driftten iyi olduğunu söylüyor sizce ne tercih etmem lazım
  15. Umut Ege Özkaya

OSMAL 2 POD alınır mı

arkadaşlar elektronik sigara almayı düşünüyorum bağımlı değilim öyle arada içmek hoşuma gidiyor puff vardı yandı bende düşük bütçeli bi elektronik almaya karar verdim https://www.esigarasemti.com/vaporesso-osmall-2 en ucuza bu var sizce kalitelimi
  16. Umut Ege Özkaya

Pulsar NS160 alınır mı

Arkadaşlar bi adet ilan buldum Bajaj Pulsar NS160 motor 4500 km de ve fiyatı 51000 sizce neden bu kadar uygun bi sorunu varmıdır açıklaması: Motorun herhangi bir sorunu yoktur göstergesi arızalı olduğu için sadece gösterge değiştirilmiştir 4500 km dedir Şuan göstergesindeki km 350 km dir...
  17. Umut Ege Özkaya

Hangi motoru almak daha mantıklı?

arkadaşlar uzun zamandır motor araştırıyorum fiyatlar gerçekten çok pahalı sizce 63000 e 12000 km de CF MOTO 150nk 61000 e 0 km RKS TNT202 52000 e 25000 km de benelli 125-s 48000 e 0 RKS TNT 125-PRO hangisi daha mantıklı
  18. Umut Ege Özkaya

RKS TNT202 vs Benelli 125-s

sizce hangi motor daha mantıklı sıfır alıcam ikiside 60000 TL bu fiyat bandında güzel bulduğum 2 motor bu görünüş hız ve konfor olarak başka ne olabilir veya bunlardan hangisi daha iyidir
  19. Umut Ege Özkaya

Arora mt 125 alınır mı

Arkadaşlar 50000 TL bütçe ile düzgün bir motor bulamadım son olarak hem görünüşü hemde motoru için mt125 i buldum sizce mantıklı bir motormu 46000 TL ye sıfır alacağım
  20. Umut Ege Özkaya

50000 TL Motorsiklet Önerisi

Arkadaşlar bütçemi 50000 e kadar çıkarabildim üstüne çıkma gibi bi şansım yok bu fiyata sizce ne alabilirim NS125 fazla kaçıyor drift l gitmiyor NK150 sıkıntı çıkarıyor ve parçası yok sadece TNT125-PRO var gibi şuan sizce başka ne önerebilirsiniz ve TNT125-PRO mantıklımı
Top Bottom