Arama sonuçları: *

1. A

Yardım Ekran karti tam oturmamis gibi

sallamazsan bir şey olmaz da neden bu kadar dokunmamak istiyorsun anlamadım. Bomba gibi patlatacak bir şey değil yani 2dakika toprağa falan dokunsan almış olursun elektriği ama pc kapatıp kabloları çıkarıp 5dakika beklersen zaten sıkıntı olmaz. sendeki elektriğin bilgisayara zarar vereceğini...
  2. A

bahçeye çıkıp 2dakika toprağa dokun
  3. A

Çıkar tak bir şey olmaz bu kadar uzun tutmaya gerek yok bence hatta çıkarmışken kasayı falan da temizlersin temizlemediysen uzun süredir bir taşla iki kuş vurmuş olursun
  4. A

B450M-K anakartı ile Blackshark v2x mi almalıyım yoksa v2 mu

blackshark v2 almayı düşünüyorum usb ses kartı thx ve eq ayarlarıyla worth olacağını düşündüm
  5. A

https://www.itopya.com/razer-blackshark-v2-x-gaming-kulaklik_u11125 al kanka ucuz modeli v2x 600tl 3.5mm jack ve ayırıcıyla geliyor...
  6. A

yanlışınız var hocam v2x ucuz modeli sadece 3.5mm jak ile geliyor v2 ise pahalı modeli usb ses kartıyla geliyor
  7. A

v2de usb ses kartı var ama
  8. A

peki v2 alsam üzer mi oyunlarda thx ile ? şuan rampage pulsar kullanıyorum herhalde her türlü daha iyidir bendekinden
  9. A

Başlıkta yazdığı gibi anakartım b450m-k ekstra ses kartım yok fps oyunları oynadığım için ses kasabileceğim bi mikrofon istiyorum. iki kulaklığa da bütçem yetiyor ama 2x fiyatına değer mi emin değilim. THX iş yapıyor mu oyunlarda kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Düşündüğüm başka model...
  10. A

Öneri Blackshark v2 vs hs60 pro vs cloud 2 vs cloud core

eyw v2x nasıldır anakartım b450m k usb ses kartı için 2katı fiyat değer mi
  11. A

maalesef razer v2 için bile zorladım daha çıkamam
  12. A

g pro x aşıyor hocam bütçemi
  13. A

Merhabalar 1000tl yaklaşık bütçem var 3gündür araştırma yapıyorum blackshark v2 almayı düşünüyorum ama önerilerinize açığım. Hem oyun oynuyorum hem arada müzik dinleyip video izliyorum. Cloud2 de dip ses var ve mikrofonu kötü diyorlar cloud core nasıl bilmiyorum. HS60 ise bikaç sitede gördüm...
  14. A

Hyper X Cloud 2 VS Razer Blackshark v2

şuanki fiyatlarla v2 mi cloud2 mi alınır sizce ? hem oyun hem video hem müzik için alacağım v2 1200tl cloud 2 930tl ses kasılıyorsa v2 alacağım
  15. A

Razer Blackshark V2 vs Blackshark v2x vs HyperX Cloud 2

sanırım v2x almalıyım birisi 600 birisi 1200tl 2x fiyata değer mi emin değilim. Pazartesi gününe kadar sanırım biraz daha araştırıp + - listesi yapıcam pazartesi de alıırm artık birini (y). ve sanırım v2x te kulağına temas eden kısım sünger bi videoda öyle geçiyodu diye hatırlıyorum
  16. A

peki aynı videoda hatta direk linki atayım dakika 4.54te thx ile v2x teki7.1farkı çok az ve anlamak çok zor diyor. Öyle midir ? ve çok surround sound kullanmayacağım normal stereo kullnım için v2 ile v2x te çok fark olur mu fiyat farkına değecek kaadar
  17. A

anladım internette güzel ayarlar bulabilirim herhalde :D bir de şuan bir video izliyorum adam diyor ki ayarlama demirleri ayrı ayrı hareket edebiliyor simetrik olmayabiliyor o yüzden dedi. Sen böyle bir sorun yaşadın mi ?
  18. A

bilgisayar başında herşeyi yaptığım için tek odağım oyun değil video dizi film izlerken de kulaklık kullanıyorum bu yüzden v2 için + oluyor. Aynı zamanda mouse olarak ta razer kullanıyorum ve ikisi de synapse kullandığı için daha rahat ederim diye düşünüyorum v2 alırsam. Aklıma takılan kısım...
  19. A

Eğer uygun fiyatlı bulursam v2x yanına ayrı bir usb ses kartı alabilirim aslında 1657374419 Neden tercih etmeliyim peki ? Mikrofon sesini beğenemedim düzeltebilirim gibi de durmuyor. + ları nelerdir razera göre ?
  20. A

Merhabalar başlıkta göründüğü gibi bu 3 ürün arasında kaldım. Şuan rampage pulsar kullanıyorum yıldır ve artık upgrade zamanı geldi. Razer Blackshark v2x gayet uygun komforlu ve ucuz fiyatlı ama biraz araştırma yaptıktan sonra kablonun sıkıntı yaratabildiğini gördüm videolarda. Blackshark v2...
Top Bottom