Arama sonuçları: *

1. Gariban PRO MAX V1 Hazır sistem

Şehir Belirtilmemiş Gariban PRO MAX V1 Hazır sistem

Sistem kendimce titizlikle en iyi şekilde fiyat performansa uygun toplanmıştır. İşlemci Anakart kutulu faturalı ve sıfır ayarındadır. Ekran kartı tarafımca açılmış olup macun bakımları yapılmıştır. Valorantta Ultra ayarlar 1080p 16:9'da ortalama 400 tflerde 270 300 FPS civarında vermektedir...
  2. MuratTheFounderOfGariban

12Bin TL ile DDR5 Sistem Topladım! Zor muydu? Toplanabilir mi? Bileşenler neler?

Yakışırdı canım niye yakışmasın. Şahsen 470 ile kullanacaktım da sistemi satacağım için alıcı çıkmazdı. 1727389710 şuan 8kya i3 10100f rx570 ddr4 sistem satıyorum bundan bile kar ediyorsam düşün ne kadara toplamışımdır :D Ama başlangıç için fena değil böyle devam et dost :) Cansınız hocam sağ...
  3. MuratTheFounderOfGariban

12Bin TL ile DDR5 Sistem Topladım! Zor muydu? Toplanabilir mi? Bileşenler neler?

Bir babadır bizim için :D 1727376532 Dixiliyor bir tane de 10100f dizdim
  4. MuratTheFounderOfGariban

Teşekkür ederimm 2k civarına GTX 760 FX 6100 16 ram topladım onu da 3500 bandına vereceğim 2. El candır Yapmadığımız şey değil 😁 teşekkürler dost :)
  5. MuratTheFounderOfGariban

Teşekkür ederim dost Bakalım ben de 17 18 civarına koyacağım tahminen
  6. MuratTheFounderOfGariban

Bulunmayacağından emin olduklarımı silmedim. Oyun testi gelecek kasaya topladıktan sonra. 6600 bulamadım uyguna yoksa 6600 kullanacaktım teşekkür edwerim Teşekkürler ayarsız bir parça mevcut değil hocam aksine kısılmış bir parça yok bile denilebilir. 5700xt hala kullanılabilir güzel bir kart...
  7. MuratTheFounderOfGariban

Asrock AS modeli %100 yükte 73 74 derece oynuyor hocam fena bir model değil ama çok yaygın olmayan bir model.
  8. MuratTheFounderOfGariban

En kısa zamanda yaparız bir tane :) Tabii ki öyle. Şu fiyata Ekran kartlı sıfır sistem bile alamıyorsun neredeyse. Teşekkür ederim Aynen öyle hocam ağzınıza sağlık.
  9. MuratTheFounderOfGariban

ajazz klavye alınır mı

30 Euro sınırı var gelmez.
  10. MuratTheFounderOfGariban

Öncelikle şaşkınlıkla konuya girenler için söyleyeyim evet gerçekten konu başlığı doğru ve clickbait değil :D Bugün sizinle toplamış olduğum DDR5 sistemi değerlendireceğiz. Bilerek toplayabileceğim en uygun şekilde topladım ve daha da düşürülebilirdi bu fiyat. Ben bir nebze lüks topladım bile...
  11. MuratTheFounderOfGariban

BLOODY - GLORIOUS -? Mouse Önerisi 1500TL

Sorun yaşamazsın.
  12. MuratTheFounderOfGariban

BLOODY - GLORIOUS -? Mouse Önerisi 1500TL

https://furylevel.com/furylevel-z1
  13. MuratTheFounderOfGariban

En iyi gaming mouse hangisi

https://wraithesports.com/products/vgn-atk-blazing-sky-x1-wireless-mouse Ultra modelini alın
  14. MuratTheFounderOfGariban

Ağır mouselar artık çok kötü oluyor hocam donanım olarak. Alışırsınız.
  15. MuratTheFounderOfGariban

https://wraithesports.com/products/akitsu-carbon-fiber-8k-wireless-mouse
  16. MuratTheFounderOfGariban

valorant kaç fps oynatır

Bütçeniz ne kadar?
  17. MuratTheFounderOfGariban

1000tl Mouse Önerisi

https://furylevel.com/furylevel-z1
  18. MuratTheFounderOfGariban

valorant kaç fps oynanır??

GTX 760 FX 6100 100 110 fps civarı veriyor bu da o kadar verir hemen hemen ama fiyat fazla. Ekran kartı daha iyi olmasına rağmen 3500e veriyordum fxli sistemi.
Top Bottom