Arama sonuçları: *

1. CiftciAli

Drama türünde film önerisi

Köyden indim şehre
  2. CiftciAli

Selam 10-15k bandında telefon alıcam tavsiyeniz var mı?

Rica ederim ne demek. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Üstelik 0 telefonlarda taksit yapmıyorlar ama yenilenmiş telefonlarda taksit imkanı da var. Ödemelerinizde kolaylıkta olur.
  3. CiftciAli

Evet kardeşim s24 performansı bekleyen yok zaten fakat parayı da çöpe atmaya gerek yok. Herkes sizin gibi yedek telefon kullanmıyor. Araştırıldığına göre arkadaş asıl telefon kullanacak. Yani gereksiz, takım tutar gibi ve ya sanki bir akrabanıza sövmüşüz gibi savunmaları bırakalım da gerçekleri...
  4. CiftciAli

Benim önerim kendimde bu şekilde yaptım daha 2 ay oldu yapalı o yüzden gönül rahatlığıyla öneriyorum, yenilenmiş telefon ama öyle çizikli sorunlu değil. A kalitesinden aldım. Mesela 11t aldım 2 ay önce. 12.000₺ fiyatına. A kalite. Çiziği, sorunu yok. 0 gibi kutulu şekilde geldi. Tek sorunu şarj...
  5. CiftciAli

İşlemcisi çöp diyorlar onun. Epeyden yorumlarına incelemelerine bak kardeşim telefonların.
  6. CiftciAli

Beyaz kasa dizmek para israfı mı sizce ?

Aynı performansı alacağın ürün sırf rengi beyaz diye fiyatı çok daha fazla oluyorsa tabii ki israftır. Bu konu tartışılması bile mantıklı değil. Fakat bilgisayarım çok güzel gözüksün ve zaten hep göz önünde duracak ve şık olsun diyebiliyorsan alınabilir. Fakat bence o şekilde bile israf.
  7. CiftciAli

Mısır'dan telefon getirmek mantıklı mı?

Hiç öyle söylendiğine bakma kardeşim. Baban o senin. Ne kadar diliyle söylese bile kalben her zaman senin için olabilecek en mükemmel şeyleri ister. Babalar sevgilerini dilleri ile asla göstermez. O yüzden yaslan arkana babam var de gerisini düşünme hiç bir şeyin. Ta ki onun vefaatine kadar.
  8. CiftciAli

Mısır'dan telefon getirmek mantıklı mı?

Babanı niye gizliden dinliyorsun? Adam sana telefon alcakmış altı üstü.
  9. CiftciAli

Vichy Dercos Anti-Dandruff Kepek Karşıtı Bakım Şampuanı - 559,92TL

Tok açın halinden anlamaz kardeşim. Çocukluğumdan beri var. Bu şampuan 1 yıllığına da olsa geçirmeye yardımcı oldu. Galiba beslenme, yaşam tarzı, stres seviyesi gibi etkenler de çok etkili oluyor. Ama kesinlikle güzel ürün, güzel fiyat.
  10. CiftciAli

🔥İndirim E-yooso Z94 vergi dahil 480 TL

Sorumsuzluk başka bir şey işte. Adam konuyu açıyor bir daha ardına bakmıyor.
  11. CiftciAli

İtopya Fırsat Treni İndirimleri 26-28 TEMMUZ

Tamam kardeş iyi geceler. Hadi iyi geceler.
  12. CiftciAli

E tamam bişey mi dedik katipsen katipsin yani. Bu benim dediklerimin doğruluğunu değiştiren bir şey değil.
  13. CiftciAli

Usb ye şaşıran adam cd kullan diyo. Daha da uzatmak istemiyorum konuyu. İyi geceler kardeşim. :)
  14. CiftciAli

Kardeşim bilmiyorsan öğreteyim adliyelerde kanıt falan sunacağında davalarda halen flash bellek kullanılıyor. Sizin yaşadığınız Türkiye Cumhuriyeti sanırım uzay çağına geçti ama benim yaşadığım Türkiye Cumhuriyeti ise halen taş devrinde.
  15. CiftciAli

Sonra niye küfrediyon diyolar. Bazı insanlar daha fazlasını hak ediyor.
  16. CiftciAli

Lüzumsuz lüzumsuz konuşacağına azcık beynini kullan. Başımdan geçen bir olay.
  17. CiftciAli

Flash bellek kullanılır kardeşim. Mahkemelerde kanıt sunma gibi işlerde halen kullanılıyor. Yani ne olur ne olmaz ucuzdan bulduğunda 2 tane çekiver kendine belki lazım olur. Allah kimseyi düşürmesin.
  18. CiftciAli

Sadece bir kaç klavye için diğer sitelerde araştırma yaptım. İndirim diye gösterdikleri şeyden daha ucuza aynı klavyeleri satan satıcılar bukdum. Önce şişirip sonra indirim diye kakalamaya çalışan süzmelerden bunlar anlaşılan. Kusura bakma kardeşim konunu biraz baltalamış gibi oldum ama kimsenin...
  19. CiftciAli

itemsatıştan windows 10 pro key alırsam ne olur

Saglam lisans imiş kardeşim. 3 kuruş fazla öde güvenli alışveriş yap sana tavsiyem.
  20. CiftciAli

itemsatıştan windows 10 pro key alırsam ne olur

Alma kardeşim. Geçen ben birinden disney plus aldım. 2 gün izledim. 3. gün ücret istedi. Veriliyor ama ne kadar süre güvenilir kullanırsın bilemem. Benim key aldığım bir site var. Eğey süredir hiç sıkıntı çıkmadı oranın adresini bulup vereyim sana maillerde kayıtlı olacaktı bakıp dönüyorum hemen.
Top Bottom