Arama sonuçları: *

• Users: ImPencıl
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ImPencıl

Nvidia Kayıt Alma Sorunu

Nvidia kullanmaya yeni başladım. Geçmiş kayıt almak için aktif kayıtı açmak gerekiyormuş. Fakat bu ciddi anlamda fps düşüşüne sebep oluyor. Amd gibi kısayol ile sürekli geçmiş birkaç dakikayı kayıt alma yöntemi var mıdır? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
  2. ImPencıl

Çözüldü✓ Isı Değerleri Normal mi?

RDR2'de ısı değerleri fotodaki gibi. Birkaç derece inip çıkabiliyor. Normal mi fazla mı bilemedim. GPU: MSI GTX 1080 CPU: İ5-12400F - Stock Fan
  3. ImPencıl

Rush Stamina 650W 80+ Ses sorunu

Psu fazla gürültülü çalışıyor. Ayrıca oynanılan oyuna göre kullanılan W arttıkça ses artıyor ve titreme başlıyor. Kullanan varsa sorun psu'ya özel mi? Yoksa bana mı denk geldi. Şimdiden teşekkürler.
  4. ImPencıl

13K Sistem Toplama Önerisi

Önerilerinizi bekliyorum.
  5. ImPencıl

10-11K Bandında Sistem Önerisi

İkinci el hariç her türlü öneriye açığım.
  6. ImPencıl

600-700 TL Mouse Önerisi

Razer Basilisk v2 kullanıyorum. Yaklaşık 2 yıl oldu. Aşırı kaymaz veya hantal geliyor. FPS oyunlarında memnun değilim. Steelseries Aerox 3 düşünüyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.
  7. ImPencıl

Farm Ville Tarzı Pc Oyunu Önerisi

Aşırı sıkıldığımda zaman geçircek ekip biçme oyunu istiyorum. Candy crash tarzı aralıklardan hoşlanmıyorum. Basit ve özellikle steam üzerinde oynayabileceğim önerilerinizi alabilirim. Teşekkürler
  8. ImPencıl

Max 20000 TL'ye Oyun Amaçlı Laptop

Sürekli şehir değiştirme kaynaklı masaüstü alamıyorum. Max 20k bütçe ile oyun amaçlı laptop alacağım. Önerileri bekliyorum.
  9. ImPencıl

MSI RX 570 Furmark Testi Normal mi?

Oyunlarda aniden donmalar oluyor ve 10-15 saniye sonra bilgisayar kendisine geliyor. Ekran kartını ikinci el almıştım. Eski sistemimde de aynı sorunu çıkardı. Ekran kartı hariç sıfırdan sistem aldım yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Ekran kartında sorun olduğundan eminim. Furmark testi yaptım...
  10. ImPencıl

Fifa 22 Sesli Sohbet Kapanmıyor

Oyun ayarlarından sesli sohbet kapatmama rağmen oyun içi sesli sohbet açık kalıyor. Nasıl kapatıldığını bilen var mı?
  11. ImPencıl

Ryzen 3 3100 Düşük FPS

Valorantta aşırı düşük fps aldığımı düşünüyorum. Minimum ortalama ve max fpsler normalden çok düşük. Önerisi veya bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.
  12. ImPencıl

Oyunlarda %1 Disk Kullanımı

Fivem, valorant gibi oyunlarda ssd kullanımı %1 oluyor. Harita yüklenmeme veya pc nin komple donması gibi sorunlar yaşatıyor. Çözümü var mıdır?
  13. ImPencıl

İstenen Çözünürlük Ve Yenileme Hızını Ayarlayamıyor Hatası

Her bilgisayarı açtığımda böyle bir hata alıyorum. Sebebini bilen paylaşabilir mi?
  14. ImPencıl

Oyunlarda Anlamsız FPS Düşüşleri

Valorant, 13th friday gibi oyunlarda gereksiz fps düşüşleri oluyor. Ekran kartım %99 civarı kullanılıyor fakat olması gerekenden daha serin çalışıyor. Atıyorum 13. cuma grafiği fazla kullanan bir oyun, ayarları yükseğe alsam bile 56-57 derecede çalışıyor ki RX570 fazla voltaj alan ve sıcak...
  15. ImPencıl

300-400 TL Hafif Mouse Önerisi

Razer basilisk v2 kullanıyorum. Teknik açıdan çok iyi fakat büyük olduğu için hantal geliyor. Fiyata göre olabilecek en seri ve hafif mouseyi önerirseniz sevinirim.
  16. ImPencıl

Yüksek Hz Monitörde Düşük FPS Sorun Yaratır mı?

240Hz monitöre sahibim. Bir yerde düşük fps alarak yüksek hz sahibi olmak fps oyunlarında gecikmelere sebep olacağına dair bir şey okudum. Destekleyen veya yalanlayan bilgili bir yorum bulamadım. Şimdiden teşekkürler.
  17. ImPencıl

Genel Anlamda Düşük FPS Sorunu

Oyunlarda almam gerekenden daha düşük fpslere sahibim. Bu kanıya izlediğim bir çok videodan ve forumlardan bilgi alarak vardım. Özellikle işlemci kullanımı ağırlıklı oyunlarda düşük fpslere sahibim. ( Valorant vb. ) Mevcut Sistem : A320M-A PRO RX 570 4GB...
  18. ImPencıl

3000-4000 TL Ekran Kartı Önerisi

Şuan MSI RX 570 4GB modelini kullanıyorum. Fakat bana sürekli olarak sorun çıkarıyor. Yeni bir ekran kartı alacağım. 4000'den daha fazla vermek istemiyorum. Cüzi miktarda üstüne çıkabilirim.
  19. ImPencıl

RX 6600 vs GTX 1660 Super ?

Ekran kartımı değiştiricem. Şuanda AMD RX 570 4GB modelini kullanıyorum. Verdiği amansız hataları ile beni fazlasıyla yordu. RX 6600 fiyatına göre cidden güçlü bir kart. Fakat yine sorunlarla karşılaşmaktan korkuyorum. Bu iki kart arasında sizlerin önerisi nedir?
  20. ImPencıl

AS SSD Test Sonuçları Normal mi?

Fivem oynarken bilgisayarın aniden donup kalması sorununu yaşıyorum. SSD kaynaklı olabileceğini düşündüm ve bir stres testi yaptım. Değerlerin ne kadar normal veya sağlıklı olduğu konusunda hiçbir fikrim yok. Değerler normal mi ya da normal değilse de normalleştirmenin bir yolu var mı ? Bilgisi...
Top Bottom