Arama sonuçları: *

1. İrtihal

Usb çoklayıcı belli bir süre sonra devre dışı kalması

Usb3.0 Polygold marka usb çoklayıcı kullanıyorum. Klavye ve kulaklığımı takıyorum ama 5-10 dkka sonra klavye ve kulaklığım çalışmıyor ama ikisinin de ışığı yanıyor. 2'sinin de bozuk olmadığına eminim. Usb çoklayıcının da ışığı yanmaya devam ediyor yani elektrik gidiyor. Ne yapmalıyım?
  2. İrtihal

Ana Konu İtopya Efsane Bayram Fırsatları

piyasanın 10 TL altına koyup indirim yaptık demezlerse iyi olur
  3. İrtihal

Lost ark görev bugu girdi ne yapmam lazım

Daha yeni ana görevleri yaparken sunucuyla bağlantım koptu. Sonrasında oyuna tekrar bağlandığımda görev buga girmiş görevi göstermiyor ve ana göreve devam edemiyorum ne yapmam lazım?
  4. İrtihal

Lost Ark'ta ne yapmalıyım?

Lost Ark'a başlamayı düşünüyorum oyun hakkında bilgim yok ilk başlarda neler yapmalıyım? Hangi sunucudan başlamalıyım? Başka kişilerin yardımına ihtiyacım var mı? Bir de oyunu öğrenmek uzun sürüyor mu karışık mı?
  5. İrtihal

CS:GO 113 TL'LİK KASAYI NE YAPMALIYIM?

hemen elinden çıkarmaya bak
  6. İrtihal

İlk Oynadığınız Bilgisayar Oyunu

NFS undg. 2
  7. İrtihal

Okumak mı çalışmak mı

Eğer okumakta gözün yoksa boş bir üniversitenin boş bir bölümünü okumaktansa çalışman daha faydalı olur
  8. İrtihal

3 kışı oynanabılıcek oyunlar

Stardew valley
  9. İrtihal

Ehliyet almak pahalanacak mi

Daha bugün berberdeyken motor ehliyetlerine yeni zam geldiğini konuşuyorlardı arabaya da gelirse hiç şaşırmam!!!
  10. İrtihal

Rampage neden sevilmiyor?

Klavye ve kulaklığını kullanıyorum. Kulaklığında ses yokken hafif bir cızırdama sesi gelmesi hariç bir şikayetim olmadı daha.
  11. İrtihal

Game Pass'te çok öne çıkmamış oyun önerisi

Hocam daha çok piyasada adı az duyulan oyunlar arıyorum Hades roguelike türünde bana göre dead cellsle birlikte en iyileri gene de teşekkür ederim cevabınız için
  12. İrtihal

Game Pass'te çok öne çıkmamış oyun önerisi

Başlıkta da görüldüğü gibi Game Pass'te değeri bilinmemiş oyun önerilerine açığım
  13. İrtihal

Biligsayara yeniden başlat atmak SSD'nin ömründen çok yermi

Ben bu SSD'yi kullanmayacaksam neden aldım o zaman.. Bu tarz şeylerde biraz rahat olun zaten hepsinin kullanım süresine bağlı olarak veri yazıp siline siline ömürleri gidiyor
  14. İrtihal

Forum Sitesinde Aradığınız Kriterler

Forumun ara yüzü
  15. İrtihal

8.sınıf hakkında yardım

Bir abin olarak sana tavsiyem soru sayısından ziyade çözdüğün soruları özümseyerek çöz.. Sorulara geçmeden önce konuların mantığını kavra. Sınavına daha çok var bazı günler derse çalışmak istemeyeceksin o günlerde en azından bir paragraf bir problem testi çöz.. Bir gün abanıp diğer gün...
  16. İrtihal

Steam'de Alınabilecek Oyunlar

Coop için stardew valley iyi bir seçenek arkadaşlarınızla 100 saat gömersiniz
  17. İrtihal

90x40 Mouse pad önerisi

Xrades 90x40 siyah modelini kullanıyorum gayet memnunum
  18. İrtihal

Düşük PC İçin Oyun Önerir Misiniz?

Dishonored
  19. İrtihal

Polosmart wireless controller alınır mı ?

Arkadaşımda polosmartın ps4 kolu var gayet memnun ama ps3 versiyonu hakkında bilgim yok...
Top Bottom