Arama sonuçları: *

1. theSENSEI

PS 4 UCUZ OYUN HESAPLARI

Aga ne yapayım sence 2021 oyunu 2k ya mı alayım? Sen söyle
  2. theSENSEI

PS 4 UCUZ OYUN HESAPLARI

Öncelikle merhaba arkadaşlar ps 4 oyun fiyatları bildiğiniz üzere aşırı pahalandı. PES21 almak istiyorum şu çalıntı oyun hesapları alabileceğim bi site/insta sayfası falan varsa yardımcı olurmusunuz.
  3. theSENSEI

eFootbal 23 PS4 Deneme Maçı Kol Eşitsizliği

Öncelikle herkese merhaba PS4 cihazımdan eFootbal 23 oynuyorum ve arkadaşlarımla deneme maçı yapıyorum online maç değil. Ama 1. Kol 2. Kol dan daha yüksek kondisyonlu oynuyor. (Bütün ayarlar yapılmış kondisyon mükemmel diye ayarlı) Lütfen yardımcı olun eşit oynanmıyor.
  4. theSENSEI

eFootbal 23 Deneme Maçın Kol eşitsizliği

Öncelikle herkese merhaba PS4 cihazımdan eFootbal 23 oynuyorum ve arkadaşlarımla deneme maçı yapıyorum online maç değil. Ama 1. Kol 2. Kol dan daha yüksek kondisyonlu oynuyor. (Bütün ayarlar yapılmış kondisyon mükemmel diye ayarlı) Lütfen yardımcı olun eşit oynanmıyor.
  5. theSENSEI

PS4 eFootball23 Nasıl 2 kolla 2 kişi oynayabilirim?

İstediğimiz takımı seçebiliyoruz değilmi süper lig falan
  6. theSENSEI

PS4 eFootball23 Nasıl 2 kolla 2 kişi oynayabilirim?

Merhaba arkadaşlar PS4 eFootball23 nasıl 2 kişilik oynayabilirim? Ayrıca eski pes oyunlarında olduğu gibi istediğim takımı seçip oynayabilirmiyim?
  7. theSENSEI

CS REKABETÇİ ARKADAŞ ARIYORUM

Merhaba arkadaşlar CS:GO rekabetçi arkadaş arıyorum . Discord; theSENSEI#0430
  8. theSENSEI

Valo Takım Arkadaşı Arıyorum

Arkadaşlar beraber valorant oynamak için takım arkadaşı arıyorum . İsim: GhostRogue6 #haso
  9. theSENSEI

Max 15000 Gaming Laptop Öneri

Öncelikle merhaba arkadaşlar direk konuya geçiyorum . 15000 TL bütçem var gaming laptop arıyorum . Önerebileceğiniz marka model varmı acaba? Şimdiden teşekkür ederim.
  10. theSENSEI

PS4 EN İYİ ARABA OYUNU YARDIM

Öncelikle merhaba arkadaşlar PS4 için en iyi ve gerçekçi araba oyunu hangisidir sizce ? Genellikle içinde JDM arabalarının olmasını isterim GTR SUPRA falan.
  11. theSENSEI

İpad 9. Nesil alınır mı?

Merhaba arkadaşlar direk konuya geçeceğim öncelikle tablette oyun oynayacağım (PUBG, fifa vb) kamerasını fazla kullanmıyorum zaten. Önerilerinizi bekliyorum.
  12. theSENSEI

Iphone 11 Yurt Dışı alınır mı?

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar direk konuya geçeceğim İPhone 11 YD almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Kayıt konusunda sıkıntım yok. Ama şöyle bir şey var Tek SIM kutulu olan model 7800, çift SIM kutusuz olan model 8250. Çok kararsız kaldım sizce ne yapmalıyım.
  13. theSENSEI

7500 TL Iphone 11 pro yurt dışı

Merhaba arkadaşlar direk konuya geçeceğim bugün bir telefoncuya gittim ve İPhone 11 pro sordum. Adamda yurt dışı cihazın 7500 TL olduğunu söyledi. Cihazı almaya karar verdim ama fiyat piyasadan bayağı bir düşük olduğu için kuşkulandım. Cihazın Orjinal olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim?
  14. theSENSEI

7500 TL Iphone 11 pro YD

Merhaba arkadaşlar direk konuya geçeceğim bugün bir telefoncuya gittim ve İPhone 11 pro sordum. Adamda yurt dışı cihazın 7500 TL olduğunu söyledi. Cihazı almaya karar verdim ama fiyat piyasadan bayağı bir düşük olduğu için kuşkulandım. Cihazın Orjinal olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim?
  15. theSENSEI

Iphone 11 vs 12 Hangisi alınır

Merhaba arkadaşlar haftaya telefon alacağım ve 11 ile 12 arasında kaldım. Yurt dışı alacağım. Sizce hangi telefon alınır. 12 9k ,11 7.5k. Bildiğiniz daha iyi telefonlarında yazabilirsiniz. Genellikle sosyal medya oyun vb.
  16. theSENSEI

Samsung Galaxy A72 alınır mı??

Sence peki 6000 7000 TL civarı en iyi telefon hangisi
  17. theSENSEI

6500 civarı bişeydi
  18. theSENSEI

Merhaba arkadaşlar direk konuya geçeceğim yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Aklımda A72 vardı. Sizce alınır mı? özellikleri iyi mi? veya benzer fiyatta daha iyi bir telefon varmı!? Kullanıcılarından yorumlar bekliyorum.
  19. theSENSEI

8500 TL LAPTOP ÖNERİSİ

Haklısınız ama durum gerçekten vahim çok değil Eylül ekim gibi 10k ya trx 2060 lı sistemler bulunabiliyordu. Ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum.
  20. theSENSEI

8500 TL LAPTOP ÖNERİSİ

Merhaba arkadaşlar 7000-8000 TL arası oyuncu laptop arıyorum. Genelde oyun oynamak için alacağım önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom