Arama sonuçları: *

• Users: KemalTanca
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Moderasyondaki arkadaşlar neden bu kadar meraklı her şeyi spam olarak görmeye ?

Başlıkta da belirttiğim gibi moderasyondaki arkadaşlar neden her şeyi spam olarak görüyor? Bir kullanıcı kuşun "kanadı kırık ne yapmalıyım" yazmış bende "bantla yazmışım" 3-4 kullanıcıda buna gülen surat kızgın surat (ifade bırakmış) bunun nesi spam foruma enerji katmak spam mı ? Bu spam atılan...
  2. K

Türev-İntegral sorusu çözerim (beleş)

Türev-İntegral sorusu çözerim (beleş) atabilirsiniz arkadaşlar 1632600965 @rdeM ne gülüyon knk :D
  3. K

Mimarlık öğrencileri bakabilir mi?

Arkadaşlar selamlar; Bilgisayarıma REVİT 2022 kuracaktım indirmeye de başladım ama REVİT'in sistem gereksinimlerini görünce iptal ettim. Xeon işlemci AMD threadripper falan görünce biraz çekindim normalde işlemcilerden az biraz anlarım (oyun, genel pc kullanımı vs.) ama biraz çekindim açıkçası...
  4. K

Kasanın kafasına göre çıkardığı cızırtı sesi ?

Merhaba arkadaşlar; Kasamdan saçma bir cızırtı sesi geliyor (sistemi alalı 1 yıl olmadı). Önceleri psu coil whine dedim yük altında çıkarıyor dedim yük altında olmadığında da çıkarıyormuş. Daha sonra ekran kartı coil whine dedim yük altında olmadığında da çıkarıyor, olduğunda da çıkarıyor şimdi...
Top Bottom