Arama sonuçları: *

1. F

IOS 17 TANITIM YAYINI BAŞLADI! 😲 - WWDC 2023

IOS kısmında beğendiğim 1-2 yer var. O da arama esnasında karşıdaki kişinin bıraktığı mesajı ekranda görme kısmı ve temassız kişi kartı paylaşma ve telefon uygulamasına gelen güncellemeler. Onun dışındakiler bana göre basit birer uygulama güncellemesi gibi ve yeni bir IOS sürümü imajı vermedi...
  2. F

IOS 17 TANITIM YAYINI BAŞLADI! 😲 - WWDC 2023

Ventura'nın buglarından sonra umarım adam akıllı bir MacOS duyururlar, IOS 17 ise umarım iPhone 11'imi öldürmez :)
  3. F

Elimdeki RAM'lerle çalışacak RAM Tavsiyesi

Elimde 2X 8 GB G.Skill Ripjaws V ( GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz CL15 1.2V Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ) RAM'den bulunuyor. Bu RAM'in aynısından bulamadım ve sistemime 1 tane daha 8 GB RAM eklemem gerekiyor. Uyumlu çalışacak...
  4. F

Yardım Şifre doğru internete bağlanamıyorum!

Modem marka modeli nedir?
  5. F

Yardım MAG B550 Tomahawk İşlemci Soğutucu Vidaları Çıkıyor

Şu an zaten öyle yapıyorum da sanırım anakartın kötü yanlarından birisi bu çünkü o bloğu tutacak herhangi bir aparat veya giriş yeri yok. MSI batırmış cidden.
  6. F

Hocam o işaretlediğim yer sokulabilecek bir şey değil 4 adet bu üç var be hepsi bir blok şeklinde yani o 4 giril yeri de bir Demir parça üzerinde o yüzden sıkılabilecek bir yer yok 1660867593 Direkt bu siyah blokla düşüyor işin kötüsü harici fanlar için yapılan bağlantı ayağını takınca sorun...
  7. F

Merhaba MAG B550 Tomahawk anakartım var. R5 3600'ün stok fanıyla kullanıyorum . Fanı çıkarmak için fandaki vidaları çevirince fan değil o vidaları tutan anakarttaki demir çubuklar çıkıyor ve kasanın arkasında düşüyor: İşin kötüsü tekrar monte ederken de işleri aşırı zorlaştırıyor. Bunu nasıl...
  8. F

Yardım AirTies Modem 125 mbps kullanılırmı resmini atıyorum

Eğer 24 Mbps ve daha üstü bir hızda paket alıp kullanacaksan VDSL modemin olmalı. ADSL değil (VDSL modemler aynı zamanda ADSL'i de destekler ama aynısı ADSL için geçerli değildir)
  9. F

Yardım AirTies Modem 125 mbps kullanılırmı resmini atıyorum

ADSL modem değil mi bu? Bununla 16 Mbps'den daha fazla kullanamazsın (Eğer ADSL modem ise) 24 ve üstü için VDSL modemin olmalı.
  10. F

MAG B550 Tomahawk, İşlemci soğutucusunu tutan demirler çıkıyor

Merhaba MAG B550 Tomahawk anakartım var. R5 3600'ün stok fanıyla kullanıyorum . Fanı çıkarmak için fandaki vidaları çevirince fan değil o vidaları tutan anakarttaki demir çubuklar çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Top Bottom