Arama sonuçları: *

1. Dx Muum

XİAOMİ WİFİ AÇILMIYOR

Düşme falan olmadı telefonda hasar falan yok resetledikten sonra oldu
  2. Dx Muum

XİAOMİ WİFİ AÇILMIYOR

Telefonu resetledik ve sonrasında wifi açılmamaya başladı wifi tuşuna basıyoruz açılmıyor açılmış gibi gözüküp geri kapanıyor
  3. Dx Muum

Nasıl Fifa 24 alacağım

yok dolu hesabada geçtim yine aynı hata GPaydan para yüklemem lazımmış ama nasıl yapcam bilmiyom
  4. Dx Muum

Nasıl Fifa 24 alacağım

Olmuyor denedim kartımı kabul etmiyor
  5. Dx Muum

Saç dökülmesi problemi

Benimde aynısı 1 duşta en az 200 tel dökülüyordur hele birde duştan sonra tarayınca düşnemiyorum ama uzun saç illaki dökülecek
  6. Dx Muum

Nasıl Fifa 24 alacağım

epicten fifa24 alacamda beni GPaye falan atıyo bakiye yüklemek için nasıl yapcam
  7. Dx Muum

1500 TL supplement önerisi

Hocam ben düzenli yemek yiyen birisi değilim yani bi gün 4 öğün bir gün 2-3 öğün yiyorum creatin yerine eaa düşündüm o yüzden sizce ?
  8. Dx Muum

Hocam gainer kilo almak için kullanılmıyor mu 1693982458 Hocam birde bir şey soracağım Bigjoy kaliteli bir marka değil mi
  9. Dx Muum

Arkadaşlar 1500 TL bütçede alabileceğim supplementleri söyler misiniz zayıf biriyim ilk başkta gainer şart zaten de başka neler alabilirim
  10. Dx Muum

Öneri 1500 bandında mekanik klavye

Hocam xpg 1600 1700 TL
  11. Dx Muum

Öneri 1500 bandında mekanik klavye

Arkadaşlar şuanda kullandığım klavye Acer Predator Aethon 301 Tkl (blue switch) 1500 TL bandında Red switch bir klavye istiyorum önerilerinizi bekliyorum
  12. Dx Muum

CS GO da bu yatırımı yapmak doğru mu

Harbi onuda anlamadım pazarda 7.15 7.90 arası satılıyor oyunda 5.90
  13. Dx Muum

CS GO da bu yatırımı yapmak doğru mu

Arkadaşlar dün cs oynayan arkadaşlarım varını yoğunu satıp bu kapsülü aldılar birdaha satılmayacakmış sonra satıp kar yapacağız diyorlar 2.5k envanter satıp alan var sizce doğru mu bunu yapmak 1688472273 Şuanda 5.90TL
  14. Dx Muum

Fitness program için tavsiye

3. gün klasik karın bacak 1688393549 Gereksiz olanları söyleyebilir misiniz ? haklı olabilirsiniz mantıklıysa çıkartayım
  15. Dx Muum

Tamamdır Hocam sağ olun programı şu şekil yaptım : 1.GÜN GÖĞÜS Bench Press Incline Dumbell press cablecross Dumble pullover Dumbell Fly machine ARKA KOL Triceps pushdown Cable extention triceps Bench Dips Close grip bench press (Barı en dar açıda tutup press yapmak) OMUZ Dumbell Shoulder press...
  16. Dx Muum

Bu program elinizde varsa atabilir misiniz bende bugün programımı değiştireceğim için bu konuyu açtım.
  17. Dx Muum

1.78 60kg , 31 cm 1688389927 Göğüs çalışırken arka kolda devreye giriyor ve yoruluyor göğüs hareketlerini bitirdikten sonra arka kol mu ön kol mu çalışmak daha mantıklı ? Aynı şey sırt içinde sırt çalışırken ön kol devreye giriyor
  18. Dx Muum

Göğüs ön kol mu yoksa göğüs arka kol mu , Sırt ön kol mu , Sırt arka kol mu ? programda hangisi daha iyi olur
  19. Dx Muum

Nasıl Disiplinli Olabilirim

telefonu 1 günde max 2 saat kullanıyorum.
  20. Dx Muum

Nasıl Disiplinli Olabilirim

Arkadaşlar asıl amacım şu fitnessa gidiyorum kendimce güzel bir vücut yapmaya çalışıyorum fakat çok disiplinsizim yani öğleden sonra saat 3-4 gibi uyanıyorum ama aslında uyanamıyorum yataktan kalkasım gelmiyor. Okul tatil olduğu içinde erken yatma isteğim gelmiyor geceleri pc başında zevk...
Top Bottom