Arama sonuçları: *

1. PowerEron

xbox 9. nesil kolum klavyemle yer değiştiriyor

oynadım ilk gün 2. gün shorts da gezindikten sonra boyle oldu
  2. PowerEron

xbox 9. nesil kolum klavyemle yer değiştiriyor

beyler kafayı sıyıracağım bir tuşa basıyorum sonra oyunda klavye mouse a geçiyor sonra tekrar koldan herhangi bir tuşa basıyorum kola tekrar dönüyor ve hep böyle tekrarlıyor bilen yazabilir mi
  3. PowerEron

Google önerilen işlemler yazisi gidip geliyor nasıl çözebilirim

yok valla hala aynı bir gariplik yok onun dışında hesapta ve kullandığım cihazlarda, bulursanız çözümü buraya atarsanız sevinirim, iyi forumlar.
  4. PowerEron

yok düzelmedi mobilde sürekli çıkıp çıkıp gidiyor, pc de ise geliyor gidiyor sadece 1 kere
  5. PowerEron

hiçbir şekilde youtube cozum bulamadim ve diger maillerimde yok boyle olmuyor gidip geliyor 1sn geliyor sonra gidiyor lutfen bilen biri varsa yardim edebilir mi 1698532324 bu tarz gidiyor geliyor gidiyor geliyor boyle surekli dongu icincde
  6. PowerEron

arkadaşlar win defender böyle nasıl düzeltirim yardım!

yeniden başlatmada yaptım aç kapa da yaptım hala böyle öncesinde pc çöktü yeniden başlatttı kendini sonra bu oldu defender açılmadı açıldı kırmızı ekran verip hemen gitti sonrasında birkaç kere daha kapadım açtım veya yeniden başlattım falan sonra ekranın sol alt bölümünde bulunan win defender...
  7. PowerEron

merhaba arkadaslar chrome siyah ekran olup geliyor neden olabilir?

knk laptop kullanıyorum monitöre bağlı monitör 60 hz laptop ekranı 144 hz
  8. PowerEron

merhaba arkadaslar chrome siyah ekran olup geliyor neden olabilir?

merhaba arkadaslar, chrome da kullandığım uzantılar bunlar neden kaynaklı olabilir, chrome da siyah ekran gelip gidiyor ama tam da siyah gibi değil sanki sayfa yeniden yüklenmiş gibi tekrar geliyor , bir virüs falan girmiş olabilir mi yoksa kaspersky eklentilerinden oluyor olabilir mi? (...
  9. PowerEron

arkadaşlar bu BAR durumu kontrol edilemiyor ney yardımcı olablcek

arkdaşlar bu ney bana açıklayabilir misiniz yada çözümü nedir bir şey anlamadım teşekkürler şimdiden ( laptop kullanıyorum)
  10. PowerEron

Windows Etkinleştir Yazısı Gitti

bu ney için biraz açıklayabilir misin 1679065313 olabilir, de keyi youtubeden bulmuştum zaten
  11. PowerEron

evet , neden sordun?
  12. PowerEron

win etkinleştir yazısı gitti öyle bir anda gitti beyler ve ürün key giriniz diyor hala ve kişiselleştirme falan kullanabiliyorum hala ve format atmadan önce 3 ay önce falan keyliydi yani youtubeden aldığım keyi girmiştim öyle format attığımda da devam ediyordu yani 3 ay keyli kullandım ve birkaç...
  13. PowerEron

arkadaşlar bu özellik açık olmali midir +

knk ben kötü amaçlı yazılım için kullanılabileceğinden korkuyorum
  14. PowerEron

arkadaşlar bu özellik açık olmali midir +

bu özelliği kötü amaçlı yazılıma karşı kapatsam bir sorun olur mu ? bu özelliği anti-virüs programı mı kullanıyor (kaspersky kullanıyorum standart paket) cevaplarsanız sevinirim iyi günler
  15. PowerEron

web de ekranım göz kırpıyor

şey evet galiba kablom tam şık diye girdi sesi vermiyor cevapladığın için teşekkür ederim içime dert olmuştu
  16. PowerEron

web de ekranım göz kırpıyor

merhaba arkadaşlar bu sorun yeni olmaya başladı, galiba sadece web de oluyor bu sorun göz kırpar gibi saniselik gidiyor geliyor neden olabilir bilen varsa yardımcı olabilir mi ? (kaspersky kullanıyorum ve browserim brave)
  17. PowerEron

arkadaşlar bu normal midir?

windows un etkin değil
  18. PowerEron

arkadaşlar bu normal midir?

arkadaşlar bunla normal midir altını çizdiklerim yanlış hatırlamıyorsam görev yöneticisinde böyle şeyler görmüyordum işte hizmet ana bilgisayarı uzaktan fln onlar ney hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim (kaspersky standart kullanıyorum tam tarama yaptım ve hiç bir şey çıkmadı)
  19. PowerEron

laptop macunlamak için hangisini tercih etmeliyim

teşekkürler arkadaşlar
  20. PowerEron

laptop macunlamak için hangisini tercih etmeliyim

e tHocam bir kere sadecozlarını temizlemek için açtım sonra kapadım birkaç video izledim bana yapabilirmişim gibi geldi. Yorumun için teşekkürler hocam.
Top Bottom