Arama sonuçları: *

1. Şaofl deneme sınıf

Mavi Ekran Pc yi açmaya çalıştığımda bu yazıyor ne yapmalıyım ?

Pcyi az önce sıfırladım şimdş açmaya çalıştığımda işe parolayı girdikten sonra kaşıma burası çıkıyor Ne yapmalıyım ?
  2. Şaofl deneme sınıf

Yardım AoE 2 DE bu hatayı nasıl çözerim ?

bu nasıl çözebilirim oyun açılmıyor açılsa da oyun kurcalanmış diyor.
  3. Şaofl deneme sınıf

Öneri FLO ayakkabıları pahalı mı satıyor ? 2500 TL ayakkabı önerisi

Elimde flodan alınmış 2500 tllik bir ayakkabı var sizce iade edip aynı ayakkabıyı amazondan falan mı almalıyım ? FLO ÇOK MU PAHALI SATIYOR ? Amazonda 1400 TL olan puma smash 3.0 ayakkabı floda 2100 TL. 2500 TL'ye kadar 42 numara ayakkabı önerisi yapabilecek var mı ? Beyaz pek tercih etmiyorum...
  4. Şaofl deneme sınıf

Yardım Önerilere açığım Bu telefonlardan hangisini almalıyım ?

Merhabalar 2. el sahibinden üzerinden bir telefon alacağım bütçem 3000 TL 3000 TL ye pazarlık ile A52 5G buldum 3000 TL ye belki 2700 falan indirebilirim IPhone 7 Plus buldum. Üstteki 2siyle aktif mesajlaştım Bunun dışında bu fiyatlara redmi note 9pro,10s ve...
  5. Şaofl deneme sınıf

Yardım "çözüldü"Sahibinden Param Güvende ile ilgili lütfen yardım edin

Ben İzmirde oturuyorum ve 2. el telefon alacağım fakat İzmir dışı aynı telefon güncel ilanda ve daha ucuza satılıyor bu yüzden param güvende ile almak istiyorum. Param güvende ile telefon aldığımı düşünelim bir telefon aldım ve geldi: ıPhone olan versiyonda diyelim telefon Icloud kilitli çıktı...
  6. Şaofl deneme sınıf

Iphone 6,6s,7 kullananlar bakabilir mi ?

Şu an telefonum yok ve 2-3k ya idaretenlik(1yıl falan kullanacam) telefon almak istiyorum bu telefon da başlıkta belittiklerimden biri olacak büyük ihtimal 2. el olacak zaten YUKARIDAKİ telefonlardan tek çekincem bataryaları ekran süreleri çok kısa ortalama bir kullanıcıdan daha az telefon...
  7. Şaofl deneme sınıf

Öneri 10000 TL civarı en iyi 2k monitör sizce hangisi ?

RTX 4070 süper ve R7 7800x3D için 2k IPS gaming monitör önerisi yapabilir misiniz ? 1708537508...
  8. Şaofl deneme sınıf

Öneri F/p 2K Monitör önerisi

Bütçe yüksek ve tam belli değil Fp oranı yüksek 2k monitör önerilerinize açığım 1708463175 https://www.hepsiburada.com/gigabyte-g27qc-27-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-qhd-led-monitor-pm-HB0000112VE7 bunu buldum acaba va mı ıps panel mi bu ? 1708463793...
  9. Şaofl deneme sınıf

Yardım Arkadaşım Pc alacak fakat ailesini güvenilirlikte ikna etmesi lazım

Arkadaşım https://www.gamegaraj.com/urun/super-7000/ ya da https://www.qp.com.tr/qp-pch-xlr8?utm_source=pchocasitv&utm_medium=youtube&utm_campaign=4070s-pc pclerinden birini almayı düşünüyor fakat ailesini sitelerin güvenirliği hakkında ikna etmesi gerekiyor bunu nasıl yapabilir yardım edebilir...
  10. Şaofl deneme sınıf

FC 24 açılıp kapanıyor

FC 24 ü yükledim tıklıyorum ekrana geliyor sonradan aniden kapanıyor nasıl açabilirim ? 1705782967 Oyun beyaz ekran geldikten sonra EA uygulamasına atıyor
  11. Şaofl deneme sınıf

Yardım Elden Ring trainer kurmama lütfen yardım edin

Elden Ringte trainer kuracağım ve bunun için de hepsi easy anti cheat kapatmamı istiyor farketmez ben ztn online giremiyorum fakat ne kadar uğraştıysam kapatamadım Hepsi ya oyununun konumu yanlış diyor ya da eac açık diyor nasıl yapmalıyım oyunun ismini start_protected_game.exe yaptım ama hala...
  12. Şaofl deneme sınıf

Yardım Driver m2 SSD mi görmüyor ne yapabilirim? sorunlu mu ?

ssdim kioxia g2 1 tb versiyon bilgilerini görmek için ne yapmalıyım ?
  13. Şaofl deneme sınıf

Amd ekran kartı Spiderman Remastered nasıl FSR2>FSR3 yaparım ?

spiderman remastered oynamak istiyorum fakat frame generation da olsun istiyorum ekran kartım rx 6600 işlemci r5 5500 nasıl yapabilirim ? 1704404010 Modun 7.4 versiyonunu indirdim bunu nasıl kurabilirim ?
  14. Şaofl deneme sınıf

Öneri Vi3000 1 TB mi Kioxia G2 1TB mi hangisini alayım ?

şu an 240 gb sata ssdm var windows bunda kurulu 1 tb (tercihen m2) ssd alıp her şeyi bunun içine atıp 240 gb olanı fotoğraf depolamak için kullanmak istiyorum. max bütçem 1600 çok değecekse 1700 TL falan.
  15. Şaofl deneme sınıf

Yardım Discorda girince kulaklık DC dışı sesleri vermiyor

Anker soundcore q30 kulaklığım var ve bunu bilgisayara bluetooth ile bağladım fakat discorda girince operada oynayan video olsun spotifyda çalan şarkı olsun sesi kesiliyor sadece dcnin sesi geliyor sesli sohbetten çıktığımda sesler geri geliyor ses ayarlarından bişi yapmam gerekiyor büyük...
  16. Şaofl deneme sınıf

Öneri Ne hediye alabilirim ?

200 TL max olarak belirlenmiş bir hediye almak istiyorum bu kişiye sizce ne almalıyım ? (erkek)
  17. Şaofl deneme sınıf

Yardım Naruto Ninja Storm 4 dlc ve modlarla ilgili yardım lütfennn!

Ben bu oyunu indirdim ve halihazırda zaten oynuyorum fakat internette baktığımda ne bileyim mesela bende boruto kısmındaki karakterler var ama bazıları mitsuki falan yok karakter eksiğim var Örnek olarak videolarda bir sürü karakter ve dlc görüyorum baryon mod narutosundan tut jigenin. jigenden...
  18. Şaofl deneme sınıf

Herhangi bir şeyi bluetootha bağlayamıyorum ?

Elimde bir dualsense ve anker soundcore q30 var fakat 2 sini de bluetoothla pcye bağlayamıyorum cihazların hiçbirinde bir sorun yok yazılımsal olarak bir şey yapmam gerekir mi ?
  19. Şaofl deneme sınıf

RDR 2 spoilerli soru

Memurlar kapıdan çıktığı an onları Şahingöz ile vuramaz mıyız ? 2 kere denedim olmadı zamanlamayı tutturamadım... Lenny kurtulamaz mı ?
  20. Şaofl deneme sınıf

Öneri RDR 2 Beyaz arap atı mı ? Siyah arap atı mı ?

Dağda hepiniz gibi ben de beyaz arap atını buldum ve onunla oynuyordum fakat şimdi bizim kamptan çocuğu kaçırdılar ve biz de şehire taşındık şehirdeki ahırda siyah arap atı var 2 si arasında renk dışı fark var mı hız olarak benim beyaz arap atım 2 lvl sizce siyahı almama gerek var mı farkları...
Top Bottom