Arama sonuçları: *

1. G

Bilgisayar mühendisliği için 20k ya kadar laptop önerisi

Şu anda yksye hazırlanıyorum nasip olur da kazanırsam bilgisayar mühendisliği okuyacağım. 2-3 seneliğine bana yeterli olacak bir laptop önerir misiniz daha sonra yenileyeceğim zaten. Mümkünse 18k falan olabilir
  2. G

Yardım Rampage drop plus pedlerinin derisi soyuluyor

Rampage drop plus kulaklığımda pedlerin derisi soyuluyor buna nasıl bir çözüm bulabilirim yeni ped vs aradım internette ama doğru aratmadığımdan mı bilmem ürün çıkmadı karşıma bildiğiniz bir ürün varsa link bırakabilir misiniz
  3. G

Clash of clans köy düzeni önerisi

Anladım teşekkürler
  4. G

Clash of clans köy düzeni önerisi

Oyunu birkaç gün önce yükledim oyun hakkında pek bilgim yok rastgele bir düzen yaptım ama çok kolay yağmalanıyor neyi nereye koymama dair tavsiye verir misiniz
  5. G

Not tutup basit çizim yapmak için grafik tablet önerisi

biraz araştırdım sahibindende param güvende gibi bir şey var ikinci el aynı bütçeye ne alabilirim
  6. G

Not tutup basit çizim yapmak için grafik tablet önerisi

Üniversite sınavına hazırlanıyorum not tutup test çözmek bazen de profesyonel olmayan çizimler yapabilmem için grafik tablet önerir misiniz Yaşadığım yerde 2.el satan pek yok elden alamam 800tlye kadar sıfır bir şey bulabilir miyim
  7. G

Carrefoursa S6 lite ürünün yanında kalem geliyor mu

Anladım teşekkürler bir şey sormak istiyorum satılan tablet telefon uyumlu dokunmatik kalemler yazı için kullanışlı olur mu not almak için
  8. G

Carrefoursa S6 lite ürünün yanında kalem geliyor mu

Ürünün linki aşağıda resimlerde kalem var diye kalemin de gelebileceğini düşündüm ama fiyatı şüphelendirdi bilgisi olan var mı sipariş etsem kalemle mi gelir...
  9. G

Öneri 4000 TL'ye kadar kalemle kullanabileceğim tablet önerisi

Testleri tabletten çözmek istiyorum yalnızca sözel sorular olunca sorun çıkmıyor fakat matematiksel işlemler için yanımda kağıt bulundurmam zor geliyor bu fiyata üzerinde test çözebileceğim tablet önerir misiniz mümkünse kalemli. Kalemi yoksa kalem önerisi de alabilirim (20tlye ucu silikonlu...
  10. G

Açık liseden yksye katılım yaparken öğrenim durumunu ne seçmeliyim

ben de emin değilim ama öyle yapayım
  11. G

Açık liseden yksye katılım yaparken öğrenim durumunu ne seçmeliyim

Açık lisede 6. dönemim 13 zorunlu dersim 173 kredim var. Bu sene mezun olabiliyorum az önce halk eğitime gittiğimde yksye başvurabileceğimi söylediler fakat öğrenim durumunu ne seçeyim dediğimde ösym bürosundan kaydol garanti olsun dediler bize yakın da değil yani bilen varsa hangisini seçmeliyim
  12. G

Youtube ders anlatan hocalar pdfe yazı yazmak için hangi programı kullanıyor

mert hoca rehber matematik gibi kanallar kitapların üzerine işlem vs yapabilmek için hangi programı kullanıyor
  13. G

Çözüldü✓ Rampage RM-K60 Drop Plus Mikrofon Çalışmıyor

ben alalı 2 yıl oldu ama bayadır kullanmadığımdan unutmuşum :D
  14. G

Allah razı olsun kardeşim ya valla kafayı yiyorum sabahtan beri
  15. G

Rampage RM-K60 Drop Plus kullanıyorum usb ile kasaya taktığımda mikrofon takılı olmasına rağmen hiçbir şekilde sesimi karşı taraf duymuyor ses testlerinde bile çalışmıyor olarak gözüküyor. Sadece jak kablosuyla taktığımda mı çalışır mikrofon?
  16. G

Açıköğretim Sınavlarında Nereye Kadar Sorumlu Oluyoruz

bunları halk eğitime gitmeden öğrenebileceğim,paylaştıkları bir site var mı?
  17. G

Açıköğretim Sınavlarında Nereye Kadar Sorumlu Oluyoruz

11.sınıfım Seçmeli Kimya-fizik-biyoloji-matematik ve zorunlu derslerden sorumluyum fakat nereye kadar çıkacağını öğrenebileceğimiz bir yer var mı yoksa tüm kitaptan mı sorumlu oluyoruz
  18. G

IOS Yeni açtığım iCloud hesabına giriş yapamıyorum

Telefonda kendi kendine iCloud hesabımdan çıkış yapıldı. Yeni hesap açtım fakat giriş yapmama rağmen ekran görüntüsündeki gibi tekrar giriş yapın diyor napmalıyım
  19. G

Yardım 3500tl alışverişe indirim kuponu arıyorum

Hepsiburada'dan 3500tl ye telefon alacağım. Belki daha ucuza alabilirim diye kupon arıyorum. Bildiğiniz varsa yazabilir misiniz ?
Top Bottom