Arama sonuçları: *

1. O

Adidas ayakkabının orjinalliğini nasıl anlarım

Geçenlerde Abdullah abinin paylaştığı linkten bir ayakkabı aldım fakat gtin numara sorguladigimda hata veriyor ayakkabının orjinal olup olmadığını başka yolla nasıl anlayabilirim
  2. O

6000 TL altı telefon önerileri

m23 çok mantıklı geldi bana
  3. O

hocam a 32 kasıyor diyorlar kullanan birkaç arkadaş söyledi ama öyle midir?
  4. O

Herkese merhaba 6000 TL altı telefon arıyorum benim için öncelikler kamera ve ekranın akıcı olması instagrama girdiğimde felan kasma olmazsa iyi olur oyun oynamıyorum o yüzden oyun performansı çok önemi değil şimdiden teşekkürler
  5. O

Laptobumda oluşan 'aşırı ani' performans düşüşü

Herkese merhaba LOL de genelde orta ayarlarda 70 80 fps alıyordum bir maç bittikten sonra diğer maça girer girmez 70 80 olan fps 10 20 fpslerde takılmaya başladı LOL de mi bir sorun var acaba dedim minecrafta geçtim fakat orda da 140 larda olan fps 30 larda dolanıyordu sorun ne olabilir
  6. O

Bilgisayarım GTA 5 oynatır mı

İyi günler herkese A9 9420 3.00 GHZ işlemci 4 gb ram R5 Ghrapics ekran kartı ile GTA 5 oynayabilir miyim önceden Call Of Duty Ghosts oynamıştım ve sorunsuz bir şekilde açmıştı
  7. O

İnternet indirme hızı neden düşük

bir oyun indirirken indirme hızı normali 3.5-4.0 olması gerekir iken şuan 1.5 acaba sorun ne olabilir modemi tekrardan başlattım şimdiden teşekkürler
  8. O

bu uygulamalar da neyin nesi

bilgisayarıma utorrent indirince bunlar da otomatik olarak indi bu uygulamaların bilgisayarıma bir zararı olur mu 1642673912 yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  9. O

ücretli korku oyunu öneriler

resident evil village
  10. O

F1 2013`ü Türkçe ya da İngilizce nasıl yapabilirim

internetetn baktığıma göre oyun dosyalarında bir yerden russian ı silip english yazmamış gerekiyomuş ama ben bulamadım veya türkçe yama kurabileceğim bir site önerir misiniz
  11. O

A52 hakkında sorularınızı yanıtlayabilirim.

Türk yıldızlarının gösterisini kameraya çekecekim a52 ile uçakları görmüyordu kamera bence çok iyi değil kamerası 1629319680 fiyatının ahkkını vermiyor*
  12. O

8. Sınıfa Geçtim Ne Yapmalıyım?

konulara geçme yazın okulla birlikte hareket et 7 den 8 e geçenlere diye bir kitap var onu alabilirsin yazın kitap oku paragraf çöz 1624983727 genelde öyle yapanlar son 3 ayda bırakıyorlar çok nadir istisna olabiliyor babam öğretmen + bizzat deneyimledim çevremden
  13. O

Üniversite Okumalı mıyım ?

bana günümüz Türkiye şartlarında subay olmak mantıklı geliyor hava subayı olup eğer zorlarsan savaş pilotu olursun paraya para demezsin
  14. O

Yardım Laptop İntel ekran kartı Değiştirme

gpu z diye bir program var ben onu kullanmıştım
  15. O

Yardım Amerikadaki tanıdıktan bilgisayar getirtmek

bunu foruma değil de sağlam bir şekilde internetten doğru kaynaklara bakmana tavsiye ederim çünkü biri seni yanlış bilgilendirirse büyük zarara sokabilir
  16. O

Yardım PUBG mobile fps drop

fortnite yı 20 fps sabit ile oynatan bir telefonda PUBG mobile nın kasması ilginç
  17. O

samsung s7
  18. O

eskiden kat kat hızlıydı ama birkaç gündür ciddi derecede kasıyor oyun ayarlarından çözünürlük yüksek de diğer her şey düşük eskiden gayet akıcı idi ama artık değil sorun ne olabilir
  19. O

gtx 980 vs gtx 1650 super

gtx 980 daha ucuz ikinci el piyasasında
Top Bottom