Arama sonuçları: *

1. K

a320mk anakartım var ryzen 5 3600 alıcam degısmem gerekmı

imkan varsa b450 chipsetli anakart almanı tavsiye ederim
  2. K

logitech g29 playstation 3 e uyumlumudur

tamamdır teşekkürler
  3. K

logitech g29 playstation 3 e uyumlumudur

merhaba arkadaşlar elimde bir ps3 var ve g29 almayı planlıyorum ama uyumlu mu? değilmi bilmiyorum yardım edermisiniz @Abdullah Hacıgül
  4. K

i5 10300H overclock yapılabilir mi

arkadaşlarnmerhaba daha önce laptop tavsiyeleri için konu açmıştım o linkten bir laptop aldım ve bir şeyi merak ettim aldığım laptopta i5 10300h işlemci var overclock yapılabiliyormudur teşekkürler
  5. K

Windows 10 font sorunu

indirdiğin fontu kaldırmayı/iptal etmeyi denemelisin olmuyorsa format atmalısın
  6. K

bu sistem alınır mı?

alınır biraz daha uygunları buluabilir
  7. K

Rehber Alınmaması Gereken SSD Modelleri! [2021]

güzel bir rehber olmuş ellerine sağlık
  8. K

laptop önerisi

oyun ve yazılım maksimum 8.000 1617316148 maksimum 8.000
  9. K

Gelin Gartic Phone oynayalım. (GÜNCEL)

bendede yok şuanlık :/
  10. K

laptop önerisi

merhaba arkadaşlar açtığım konu biraz alakasız olabilir ama kendime laptop lazım o yüzden bir link hazırladım o linkten olan veya başka bir laptop önerebilirmisiniz teşekkürler link: https://secure.newegg.com/wishlist/md/40242171
  11. K

Yardım euro truck simulator 2 de ban nasıl kaldırılır

arkadaşlar merhaba öncelikle euro truck simulator 2 de haksız ban yediğimi düşünüyorum olayı hemen anlatayım: şimdi yolumda gayet güzel ilerliyorum (calais-duisburg arası) neyse benzinim azdı ve benzinliğe girip benzin aldım. ondan sonra çıkarken bir kaza oldu önümde ve admin benim yaptığımı...
  12. K

mekanik klavye önerisi (ikinci el olabilir)

teşekkürler
  13. K

mekanik klavye önerisi (ikinci el olabilir)

merhaba arkadaşlar kendi klavyemi değiştirmek istiyorum ve mekanik klavye almak üzere karar verdim hangi mekanik klavyeyi önerirsiniz ikinci el veya sıfır olması önemli değil
  14. K

AliExpress'te nasıl gümrüğe takılmadan alışveriş yapılır?

Arkadaşlar merhaba. Ben bir cihaz yapıyorum (olumlu bir gelişme olursa buraya alıntı yaparak tekrar yazarım) ve parçayı sadece Ali Express'te gördüm. Gümrüğe takılmamanın yolları nelerdir?
  15. K

Galatasaray-Ankaragücü Maçı Hakkında

kardeşim sinan'ın pozisyonunu izlemedim ama bakasetasa yapılan müdahale NET PENALTI
  16. K

peki fenerbahçe trabzon maçında valencia'nın bakasetas'a attığı dirsek onda düdük bile çalmadı
  17. K

kardeşim maalesef bu ligde kararlar forma rengine göre veriliyor kardeşim geçen haftaki trabzon fener maçında valencia'nın bakasetas'a yaptığı müdahalede düdük bile çalmamıştı
  18. K

Bir Excel Sözcüğü (XLLEX.DLL) Eksik

Öncelikle merhaba arkadaşlar maalesef bilgisayarımda bu hatayı alıyorum komşu çocuğu yüzünden ve düzeltemedim. Nasıl yapabilirim veya format atmam gerekli midir? İçindeki önemli bilgilerimi kurtarabilir miyim? Teşekkürler.
Top Bottom