Arama sonuçları: *

1. K

2.el yurtdışı iphone alırsam

2.el iphone alicam fakat yurt dışı olucak ben bunu kaç ay kullanabilirm
  2. K

valorant güncelleniyor da kalıyor

böyle kalıyor yardımcı olur musunuz
  3. K

lol açılma ekranında kalıyor

bu ekranda kalıyor sistemim kötü değil rtx 3060ti var sebebi nedir nasıl düzeltirim tekrar indirmek istemiyorum
  4. K

Tarzımı nasıl düzeltebilirim

Arkadaşlar sürekli skinny jeans giyiyorum ama arkadaşlarım daha bol pantolanların bana daha çok yakışacağını söylüyor paraşüt tarzı pantolon önerebilir misiniz
  5. K

CS2 indirmem sıfırlanmış

cs2 indiriyodum 25gbsini indirmiştim pcyi kapattıktan sonra sıfırlanmıuş napabilirm
  6. K

soluksuz izlenecek dizi önerisi

soluksuz izlenecek dizi önerisi
  7. K

sistemimi satmak istiiyorum

https://www.gaming.gen.tr/urun/312294/blade-dual3060ti-amd-ryzen-5-5600-asus-dual-geforce-rtx-3060-ti-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ sistem bu yazın aldım tahminen ne kadar eder
  8. K

Basketbol boy uzatır mı

Yaşım 15 170 boylarındayım babamda annemde kısa 165 falan daha önce yemeğime falan dikkat etmiyordum bugun tak etti baskete başladım yemeğimi düzenli sağlıklı yemeye karar verdim boyum uzar en azından 178 180 olsam bile kafi 1694451486 Öyle 2 haftalık bir şey beklemiyorum en azından 3 ay falan
  9. K

2 aylık pc mavi ekran verdi

yakın zamanda kasa aldım fakat arada bir mavi ekran veriyor sebebi ne olabilir
  10. K

csgo primeda max ne kadarlık kasa düşer

seçkinde düşen kasalardan kroma kasası düşme olasılıgı var mı yeni başladım csye cahilliğimden dolayı kusura bakmayın
  11. K

counter strike2 gelmedi

arkadaşlar bende seçkin var ama rankı yeni açtım fakat cs 2 indiremiyorum nasıl indirebilirm
  12. K

valorant bakım çalışması

oyuna bugun güncelleme geldi bildiğiniz gibi oyunu güncelledim fakat girdigimde bakım çalışması var diyo ne zaman biter
  13. K

hangi oyunu indirmeliyim

merhabalar sürekli valorant oynuyorum ve sıkıldım sizce hangi oyunu indireyim hogwarts legacy far cry 6 elden ring bide oyunların hikayesindende bahsederseniz sevinirim
  14. K

Rdr 2 activation required hatasi

rdr 2 de aktivasyon hatası alıyorum nasuıl çözebilirm oyun rockstardan indirdim orjinal
  15. K

valorant hesabım çalınırsa almam kolay mı

hesabımı tanımadıgım birine verdim smörflesin diye 2 ad falan açtım bir sıkıntı olur mu
  16. K

1 ay mastürbasyon yapmasam 3 günle aynı zevki alir miyim

merak ettigim şu normalde sürekli mast yapiyorum fakat 1 ay yapmadim diyelim 3 günde bir yaptıgımla aynı zevki mi alırım
  17. K

salondan odama kablolu bağlantı

salondan odama kablolu bağlantı çekmek istiyorum nasıl yapabilirm yardımcı olur musunuz
  18. K

csgo ping sorunu var

csgoda genelde 75 ping falan oynuyorum önceden böyle değildi diye biliyorum sebebi nedir
  19. K

Elektrik Faturası 600Tl gelmiş

merhabalr geçen ay sistem aldım sistem almadan önce elektrik faturası 300tl geliyordu şimdi 600 TL geldi normal mi bilgisayar 15 gün baya aktif kullanıldı
  20. K

ekran kartım fazla ısınıyor

ekran kartım asus dual rtx 3060ti ve şuan masanın altına koydum yerimi değiştirdiğim için fakat daha öncesindede bazen rdr 2 yi mesela çalıştırdıgımda 65 derece falan olurken bazen valorantta 75i görüyordu şuanda öyle bir sıkıntısı olabilir mi
Top Bottom