Arama sonuçları: *

1. J

Öneri MAX 10K'Ya Apu Sistem

Bence hiç de fena değil
  2. J

Öneri MAX 10K'Ya Apu Sistem

FiveM girmek için apu sistem alıp sonradan ekran kartı ile upgrade edeceksen 5700g nin başı çektiği min 3600mhz ramleri olan sistem toplamak bence okey. Aynısını bi tık işlemci fiyatları iyiyken iyi bir 5600g li sisteme yapmıştık 6500 tl ye. Performans olarak gerçekten memnun ediyor. Teker teker...
  3. Giriş seviyesi f/p oyun sistemi

Giriş seviyesi f/p oyun sistemi

Fırsat ürünü : R3 1200af (12nm lik daha güçlü versiyon) Oloy 8 + 8 3000mhz cl16 soğutuculu ram Gigabyte B450m s2h anakart Msi Gtx 1050 gaming x 2g 128 bit oc ekran kartı (can yakar fena ekran kartı diğer 1050 leri cebinden çıkartır) MLD 500gb 3300mb/s yazma 3100mb/s okuma m2 ssd Dark kasa Dark...
  4. J

Delireceğim bu excalibur'a

Arkadaşlar ne oldu ne etti bilmiyorum ama donanımların tam perfromans çalışmadığını anladım az kalsın format atacaktım kafayı yedim. En son biostan default ayarlara çekip başlattım ve şükür ki canavar geri döndü. Bir öneridir belki aynı sornla karşılaşırsanız deneyin
  5. J

bilgisayara format atmadan fabrika ayarlarına çevirdim dosyalarımı silmeden tabi. işe yaradı gibi bakalım ama yine aynı sorunu yaşarsam süpriz olmaz. donanımsal da olabilir yazılımsal da bilemiyorum... Ama tavsiyem Gidi monstır alın asus alın eyzır alın ama kasper almayın. ne gerek var
  6. J

dediğiniz gibi olabilir ancak zaten 3 ay oldu. garantiye mi versem ?
  7. J

oyun demiyorum sayın arkadaşlar prizde google a zor giriyor !!!!!
  8. J

masaüstünü almayı ben de biliyorum laptıop benim öğrenciliğime lazım oyun için değil ya sadece
  9. J

ikisi de var windows ssd de
  10. J

casper excalibur g770 özürlü bilgisayarım niyeyse arada saçma şekilde (pilde veya şarjda farketmeksizin) google chrome u bile kastıra kastıra açacak kadar mallaşıyor bu bilgisayara casper pilden yemesin düiye güç seçeneklerinde saçma şeyler yapmış pille oyun oynanmıyor zaten (gta san bile) ama...
  11. J

500W psu üzerine kurma ?

Amd ciyim ben. Valla r5 3600 falan düşünmüştüm 3100 ün ismini çok duydum yeterli midir sizce
  12. J

500W psu üzerine kurma ?

ekran kartı kolay da işlemci ve anakart üzerinde takıldım.
  13. J

500W psu üzerine kurma ?

dark ın 500w 80+ bişeydi tam detay bilmiyorum yakınımda değil sistemim
  14. J

500W psu üzerine kurma ?

Cümleten selamın aleyküm; Yakında bir sistem toplamak istiyorum şu anda ddr3 bir sistem kullanıyorum ve artık ağlıyor. Diyorum ki kasamda 500w güzel bir psu var. Zaten çok profesyonel bir oyuncu değilim. Rekabetçi oyun oynamam single oyunlarda takılırım. Ben yeni kasa ve psu ya girişmeden bu...
Top Bottom