Arama sonuçları: *

1. T

Öneri 3500-4000 ₺ bandına telefon önerisi?

Arkadaşlar bu aralıkta güxel kullanışlı güncel bir telefon öneriniz var mıdır
  2. T

Ekran kartının fan kontrolü

Arkadaşlar merhaba. Ekran kartım boşta 27-30 derece. Yük altında 60 civarı. Boştayken de fan çalışıyordu bi iki baktığımda. Msı afterburner ile fanı kontrol etmem gerekir mi? Belli bir sıcaklığın üzerinde çalışmasını mı sağlayayım yoksa bırakayım kendi kafasına göre mi takılsın kral
  3. T

Sisteme yeni bir HDD takınca yapmamız gerekenler nelerdir arkadaşlar sırasıyla

Ayrıca mevcut hdd ile yeni hdd farklı marka. Herhalde uyumsuzluk olmaz ?
  4. T

Öneri Sağlam, ekonomik ve marka bir koltuk ?

Merhaba arkadaşlar. Kullandığınız memnun kaldığınız veya güzel olduğunu bildiğiniz bir koltuk tavsiyesi var mıdır? Güzel olması koşuluyla ofis koltuğu da olur. Öncelik oyuncu koltuğu
  5. T

24 pinlik konnektörün 20 pininin takılması

Arkadaşlar merhaba. Bazı arkadaşların 24 pinlik güç kablosunun yalnızca 20 pinini anakarta taktığını gördüm. Üstteki 4 pini takmıyorlar. Bunun gerekçesi ne olabilir. O 4 pin işlevsiz mi
  6. T

Öneri Rtx 2060 indirimde evet

https://www.amazon.com.tr/dp/B07M7J8H3K/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabt1_dlC_WanWFbDFE1NPM Almak isteyen varsa buyursun
  7. T

Hp pavilion g6'ya SSD takan oldu mu ?

Max kaç gb destekler
  8. T

Öneri Max 600 lira oyuncu koltuğu ?

Var mı arkadaşlar ?
  9. T

Crysis sağlam Türkçe Yama

Crysis'e güzel bir Türkçe Yama önerisi verir misiniz
  10. T

Asus tuf VG24VQ G-Sync aktifleştirme?

Arkadaşlar merhaba. Ekran kartım Nvidia. Bu Monitör normalde Nvidia'nın tavsiye ettiği G-sync uyumlu monitörler arasında gösterilmiyor. Ama Abdullah bey bir videosunda G-sync aktif etmek mümkün diyordu. (Detay vermeden) Yapan var mı yardımcı olur musunuz?
  11. T

Ankara'da olup da sistem toplamadan ve teknik konulardan anlayan var mı ?

Bu işi iyi bilen birinin yardımına ihtiyacım var. Emeğin karşılığı verilir
  12. T

Yeni sistem topladım ama sorun var

Arkadaşlar merhaba. Yeni sistem topladım umarım isteyen herkese nasip olur. Daha önce deneyimim yoktu ilk defa yaptım neleri doğru veya yanlış yaptım bilmiyorum. Şöyle saçma ve daha önce başkasından duymadığım bir sorunum var. Psu'nun güç düğmesini açıp hemen kasanın power düğmesine basınca...
  13. T

Strix 2060s pcı-e girişi

Arkadaşlar merhaba. Rog strix 2060s ekran kartımın 8+6 olmak üzere iki adet pcı-e girişi bulunmakta. Psu'dan gelen ise 8+8 iki pcı-e kablosu bulunmakta. Ekran kartının kablolamasını nasıl yapacam? 1605900333 Arkadaşlar acil
  14. T

MSI Optix G241 Monitör bu fiyataa??

Arkadaşlar fiyatı inanılmaz uygun geldi. Ne söylersiniz? https://www.gittigidiyor.com/cevre-birimleri/monitor/msi-optix-g241_spp_798728?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.58.9&id=599692828
  15. T

Asus VG24VQ alınır mı ?

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-6-vg24vq-tuf-gaming-1ms-144hz-hdmi-dp-freesync-curved-gaming-monitor.html#yorumlar
  16. T

Öneri 2 k ya kadar monitör önerisi

Önerirsiniz sevinirim
  17. T

Öneri 1000-2000 ₺ arası monitör önerisi?

Arkadaşlar merhaba iyi forumlar herkese. Başlıkta belirttiğim gibi bu aralıkta monitör bakıyorum. Aslında alt sınırı yazmama gerek yoktu sadece üst sınır belirtiniz üst sınıra en yakın olan monitörler öneriliyor. Demek istediğim üst sınır yazdıysam üst sınıra en yakın olan monitör olması şart...
  18. T

1 TB güzel bir HDD önerir misiniz ?

Bütçe max 400
  19. T

Son 1 ay içerisinde r5 3600 sipariş eden var mı ?

Arkadaşlar yakın zamanda bu işlemciyi alan var mı
Top Bottom