Arama sonuçları: *

1. N

İnternet kesiliyor, cayma bedeli ödemeden internet iptali yapabilir miyim

24 Aylık Türk Telekom internetim var birçok kez müşteri hizmetlerini aradım internet kesilme sorunu için bir türlü çözülemedi. Yetersiz hizmet sebebiyle cayma bedeli ödemeden internet aboneliğini iptal edebilir miyim.
  2. N

İtopya karne indiriminde pc aldım ne zamana gelir

Başka bu kampanyada pc alan varsa kaç günde gelmekte 6 gündür bekliyom hala sipariş hazırlanmadı.
  3. N

Pcyi Açarken Cihazınız Sorunla Karşılaştı Yeniden Başlatılması Gerekiyor Hatası

Pcyi açmaya çalıştığımda cihazınız bir sorunla karşılaştı yeniden başlatılması gerekiyor adlı hata alıyorum pcyi kapatıp açıncada düzelmiyor hatanın çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi
  4. N

Fan Temizliği Termal Macun Değişimi

Acer Aspire 3 A315-22
  5. N

Bu konularda pek bilgim yok eğer kolay bir işlemi varsa yaparım teşekkürler. 1647702336 Teşekkürler
  6. N

Merhaba laptop fan temizliği ve termal macun değişimi fiyatı ortalama kaç TL'ye yapılır, yaptırmayı önerir misiniz??
  7. N

Sadece Pcde İnternetim Kesiliyor

tamam teşekkürler
  8. N

Alıcağım Usb Wifi Kaldırılmış Bu nasıl https://www.hepsiburada.com/schulzz-rocketek-600mbps-2-4g-5ghz-dual-band-kablosuz-usb-wifi-adaptoru-p-HBV00000XWUMH
  9. N

Alıcağım daha doğrusu daha almadım tp-linkin bir usb wifisi
  10. N

tamam denerim usb adaptör alsam sorun hemen çözülür mü
  11. N

Selam bu sorun bir kaç ay öncede yaşanmıştı ama kendi kendine gitmişti sorun yeniden oldu pc internetten kendi kendine çıkıyor internet erişimine girip kendim tekrar bağlanmak zorunda kalıyorum. Ağ Kartı driverini güncellersem sorun çözülür mü veya zaten var olan çözüm yolu var mı.
  12. N

İnternetim Kesilip Duruyor

Yaklaşık 3 Aydır 15 Dakika Arayla İnternetim Kesilip Duruyor Biliyorum 3 Ay Fazla Ama Durum Şöyle 3 Ay Önce Başladığında Kesilip Duruyodu 1 Hafta Sonra Türk Telekomu Aradık Yaptılar Falan Ondan Sonra 1.5 Hafta Sonra Yine Olmaya Başladı Ve Kesilmeler Yaşanırken Bazı Günler Yaşanmıyordu 3 Gün Bile...
  13. N

Oyuna Girerken Oyun Offline Açılıyor

Merhaba Epic Gamesde Rocket Leagueye Girerken Oyunumu Offline Açıyor Online Açılmıyor Sorun Ne Olabilir.
  14. N

İnternetim Otomatik Kesiliyor

Yok Sadece Pc De Kesiliyor İnternetten Bağlantıyı Kesiyor Sonra Yeniden Bağlanmak Zorunda Kalıyom
  15. N

Türk Telekom Fiber
  16. N

Selam 1 aydır bu problemi yaşıyorum sorun sadece pc de oluyor internet kendi kendine kesiliyor kesildikten sonra internet erişimine girip tekrar bağlanmak zorunda kalıyorum yani internetten beni atıyor kendi kendine. Bu otomatik kesilme sorunun çözümü var mıdır nedir?. Windows 8.1 kullanıyodum...
  17. N

İnternet Otomatik Kendi Kendine Kesiliyor

Zte Değil Markası
  18. N

Modemim Türk Telekom 2.4 Ghz
  19. N

Selam 1 aydır bu problemi yaşıyorum internet kendi kendine kesiliyor kesildikten sonra internet erişimine girip tekrar bağlanıyorum. Bu otomatik kesilme sorunun çözümü var mıdır nedir?. Windows 8.1 kullanıyodum format atarsam düzelir diye Windows 10 a geçtim sorun hala düzelmedi youtubede...
Top Bottom