Arama sonuçları: *

1. Y

Steam yeni ve garip soygun işlemi DİKKAT!

Geçmiş olsun, her ürünü listelerken mail mi geliyor, onu nereden aktifleştirebiliriz anlatır mısın?
  2. Y

Steam pahalı item koyunca telefona bildirim yolluyor diye pahalıları koyamadı heralde eğer skinleri satabilseydi bende güzel vurgun yerdim ama şükür ki yapamamış. Virüs kaynaklı bir hırsızlık olduğunu mu düşünüyorsunuz?
  3. Y

Merhabalar Az önce Steam'i açtığımda hesabımda önceden olan 20TL'nin olmadığını fark ettim arkadaşlar sonrasında pazara girdiğimde CS:GO'daki pahalı bir eşyamın satılmaya çalışıldığını gördüm hemen listelemeden kaldırdım ve pazar geçmişine baktım ucuz eşyalarım çoktan satılmış hesabımdaki...
  4. Y

Sıklaşan mavi ekranlar

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. MemTest86 testi sonucunda bir hayli hata ile karşılaştım, ramleri tak çıkar yapıp sorunlu ram'i tespit etmeye çalışacağım. Ekran kartı driverlarını yeniden kurdum. BIOS için yeni sürücü yayınlanmıştı ama kurmamıştım onuda kurup sonuçları izleyeceğim.
  5. Y

Sıklaşan mavi ekranlar

Merhabalar Gün geçtikçe daha sık yaşadığım Windows 7 PC'min mavi ekran sorunu için yardımınızı isteyecektim. Discordda kimi zaman saatlerce yayın açtığım oluyor bazen hiç sorun olmazken bazen de sanki çarkların arasına metal parçası kaçmış gibi bilgisayar "drrrrrrrrr" kalıp mavi ekrana düşüyor...
  6. Y

Öneri I7 4790 sistem ile uyumlu yeni ekran kartı

Msi Rx 5600 XT Gaming X sistemime uyum sağlar mı ?
  7. Y

İlginiz için çok teşekkür ederim. 1600 lerden biriyle beraber eski dostuma(sisteme) en iyi şekilde davranacağım umarım kimse kimseyi üzmez :D
  8. Y

3000 TL ye kadar çıkmaya çalışacağım 1660s için vade farkı falan derken fiyatlar cidden yükseliyor, Ti almak tüm sistemden pahalıya gelebilir. 2000 serisi hem fiyat bakımından hem de sistemimin yaşı sebebiyle beni kendinden uzaklaştırıyor. Ayrıca gerçekten şaşırdım kaldım bu işlemciye, bu...
  9. Y

İlginiz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Mutlu oldum açıkcası.
  10. Y

Bütçe oluşturmaya çalışıyorum, 1660s ile başarıyı sorunsuz yakalayamamaktan yani bileşenlerimin yetmeyeceğinden korkuyorum.
  11. Y

Teşekkür ederim aklım o modellerde ama sistemimle uyumluluklarından habersizdim.
  12. Y

Merhabalar sistemim şu şekilde: Msi GTX 750Ti I7 4790 3.6 GHz Msi Z97 Guard Pro 2x [Kingston (pc3-12800) ddr3 8gb] Corsair VS550 2017 sonrası oyunlarda optimum ayarlarda ve 1080p olarak 60fps almak istiyorum. Sistemde sadece ekran kartını değiştirerek bunu başarabilir miyim ve bana hangi ekran...
Top Bottom