Arama sonuçları: *

1. E

Anakartımda 8 pin güç girişi var, PSU'mda ise 4, çoklayıcı almam gerekli mi?

Anakart. ga-880gm-usb3 (rev. 3.1) İşlemci. Fx4100 Psu da 350w markasını bilmirem
  2. E

Anakartımda 8 pin güç girişi var, PSU'mda ise 4, çoklayıcı almam gerekli mi?

Anakartımda ki güç girişi 8 pin psu daki ise 4pin şöyle bir dönüştürücüye gerek varmı? Sadece 4pin kullansam sorun olur mu?
  3. E

İki psu arasında kaldım hangisini seçeyim?

Şuan ram almam lazım başka da para yok . Belki ileriki zamanda bu iki power satıp üstüne para koyup 500w alabilirim. Ama şimdi önceliğim ram . Cevabınız için çok teşekkür ederim
  4. E

Bütçe yok. İki power da elimde var. Sistemim için biraz düşük bir power ama şimdilik idare etmem lazım. Sistemim. Amd fx4100 işlemci Ga-880gm-usb3 (rev. 3.1) anakart Sapphire HD 4830 1gb ekran kartı Ram daha alamadım 1612528356 İlk power 380w değil mi? İkincisi 350w
  5. E

Rakamlardan fazla anlamam hangi power daha iyi hangisini kullanayım?
  6. E

Ortalama kaç fps alabilirim

İkinci el pc topluyorum. Anakart olarak ga-880gm-usb3 (rev. 3.1) aldım. İşlemci ise fx4100 aldım. Ram daha almadım ama 4gb lık veya 8gb lık bir ram alacağım. Ekran kartım ise Sapphire hd4830 1gb 256 bit olan . Bu bilgisayarda cs,valorant vb. fps oyunlarında tahmini kaç fps alabilirim ? Rahat...
  7. E

Yardım PC bir türlü başlatılamıyor.

Windowsun bozulduğunu pek düşünmüyorum çünkü iş windowsa gelmeden anakart başlatılırken oluyor ama yinede teşekkürler 1609922987 Pili çıkartıp taktım şu ekran geldi. F1 bastığımda yanıp sönen imleç geliyor del bastığımda mavi ekran olan fotodaki ekran gelir
  8. E

Bios pilini biliyorum o diğer burda anlatamam dediği çözümün videosu varmı diye sormuştum aslında ama yinede teşekkürler
  9. E

Youtube de videosu falan varmıdır acaba varsa link atabilirmisin
  10. E

O nasıl olar 1609919502 Oluyor
  11. E

Çözüldü✓ İnternete bağlanamıyorum

Anakart modelini biliyorsan o modele uygun driver lara baktın mı bakmadıysan onlara bak telefon veya başka pc üzerinden indir pc ne at ve kur. Benim bildiğim bu şekilde çözülebilir olması
  12. E

Baya bi yeniden başlattım bu başlatmalardan sonra bi ekran geliyor sistemi normal olarak başlat veya başlangıç onarımı başlat diye. İkisine de tıkladım mavi ekran aldım
  13. E

Çözüldü✓ İnternete bağlanamıyorum

Sorun çözüldü mü?
  14. E

Evet şu işaret yanıp sönüyor hiç durmadan 1609919148 Ekranın sol üst köşesinde olan
  15. E

Her açılışta derken o sayfada yaklaşık bir sayfa yazı oluyordu imleç en altta çıkıyordu şimdi yazılar yok sadece imleç var
  16. E

Nasıl düzeltebilirim 1609918717 Yine yanıp sönen imleç geldi
  17. E

Bu sorun birkaç gün önce çıktı ben de format attım format cd si dışında bir şey takmadım 1609918603 Şimdi tam başladı derken windows ekranı geldi sonra bu oldu
  18. E

Güncelleme falan yapmadım ben
Top Bottom