Arama sonuçları: *

1. M

Switch Arızası Logitech

Logitech G413 CARBON yaklaşık 3 yıldır kullanmaktayım. CapsLock ve sol Ctrl tuş mekanikleri arızalı takılma yapıyor Tamiri olurmu veya mesela PG UP ve PG DN tuşlarını kullanmıyorum bunların switchini çıkarıp oraya takabilirmiyim başka bi öneriniz varmı
  2. M

CS GO DA SES GİTMİYOR

Discord ta herhangi bir sıkıntı yok ama CS GO da sesim gitmiyor birden gitti daha da yapamadım herşeyi denedim ama olmadı ne olabilir Ses ayarlarından çıkış ayarlarını değiştirdim gene fayda olmadı 1 maçlığına düzeldi geri gitti
  3. M

HEPSİBURADA SAĞLAM MIDIR

https://www.hepsiburada.com/asus-vg279qm-27-280hz-1ms-hdmi-display-full-hd-ips-monitor-pm-HB00000QY97S Ürünü almayı düşünüyorum itopyada lg 27gn750-b ürünü 3000 TL de alacaktım bekleyeyim dedim 300 TL zam geldi bari bunu alayım dedim ama sağlammıdır ki satıcı hepsiburada sıkıntı yaşarmıyım...
  4. M

ASUS KALİTESİMİ LG KALİTESİMİ

peki öneriniz hangisi peki bit değeri derken tam detaylı bilmiyorum dediğiniz sorun asus ta mı oluyor du sanırım siz tam aradığım kişisiniz gerçekten yorumunuz önemli tam detaylı söylerseniz neden hangi ürünü almalıyım
  5. M

ryzen 3600x ve asus rtx 2060 mevcut sizde lg kullanıcısınız bi alt ürünü 27gl750 b almayı düşünüyorum sizce alınmalı mı yoksa vg279qm mi siz kullanıcı olarak daha iyi bi öneri söylebilirsiniz
  6. M

aslında haklısın ama ryzen 5 3600x ve asus rtx 2060 var kasamda çoğunlukla fps oynuyorum 2k almaya değermi bilemedim
  7. M

Ve sizce 2K 144+HZ mi yoksa 1080P 240+HZ mi
  8. M

Uzun zamandır monitör arayışındayım ve iki seçenek arasında kaldım ASUS 280 HZ veya LG 240 HZ aralarında kaldığım konu şu LG den pişman olurmuyum arada kalite farkı çok olurmu LG çabuk bozulur mu aradaki 800 TL fark değer mi sizce gönlümde ASUS var ama lg için fiyat daha uygun kafam yatıyor...
  9. M

indirimdeki monitör nasıldır

ÇOK ACİL MONİTÖR ÖNERİSİ https://www.itopya.com/lg-27-27gn750-b-240hz-1ms-2xhdmi-dp-hdr10-fhd-ips-freesync-ve-g-sync-uyumlu-gaming-monitor/ Fiyat indirimde anlayan arkadaşlar yardımcı olursa alınır mı sizce? Rapor
  10. M

MONİTÖR ÖNERİSİ 2500 TL CİVARI

EVET GÜZEL BU MONİTÖR AMA ATTIĞIN LİNKTE TEŞHİR VE ÖLÜ PİKSELLİ OLMAZSA İYİ NORMALDE 4 BİN O
  11. M

İPS EKRAN DAHA İYİ OLMAZ MI ?
  12. M

ÖNERİN VARMI
  13. M

3600X VE 2060 DUAL İÇİN ASUS VG279Q1A veya ACER VG272X Hangisini tercih ederdiniz eksileri artıları ne olur acer mantıklı geliyor ama acer olduğu için korkuyorum
  14. M

MONİTÖR ÖNERİSİ VE G SYNC CS DE ŞARTMI

Cs full ayarlarda 400 fps alıyorum onda sıkıntı yok ama monitör markalarında kararsız kaldım
  15. M

MONİTÖR ÖNERİSİ VE G SYNC CS DE ŞARTMI

Yeni sistem topladım sistemde; Ryzen 5 3600X. ASUS RTX 2060 Dual. Adata 16 GB RAM. 500 SSD a2000. ASUS B450 PRO GAMING. Mevcut bu sisteme uygun monitör ne önerirsiniz ve CS:GO tarzı oyunlarda G-Sync açmak şart mıdır, olmazsa eksikliği hissedilir mi? ASUS VG259QM monitör hoşuma gitmedi değil...
  16. M

RTX 2060 VE 3600X İÇİN MONİTÖR TAVSİYESİ GSYNC ŞARTMI CS DE LAZIM MI

Yeni sistem topladım sistemde; Ryzen 5 3600X. ASUS RTX 2060 Dual. Adata 16 GB RAM. 500 SSD'a2000. ASUS B450 PRO GAMING. Mevcut bu sisteme uygun monitör ne önerirsiniz ve CS:GO tarzı oyunlarda G-Sync şart mıdır, olmazsa eksikliği hissedilir mi? ASUS VG259QM monitör hoşuma gitmedi değil. Sizce iyi...
Top Bottom