Arama sonuçları: *

• Users: OktayD__
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. OktayD__

Bu test sonucu iyi midir?

Bilgisayar alacağım 6500 lira para yazmış sistem bu. www.letgo.com/item/acil-satilik-oyuncu-bilgisayar-iid-1643067410 Funmark testi sonucu ise bu Bu sistem alinir mi sizce ets 2 asseto forza 4 oynamak istiyorum iyi forumlar
  2. OktayD__

Çözüldü✓ 2.el bu bilgisayar alınır mı?

https://www.letgo.com/item/acil-satilik-oyuncu-bilgisayari-iid-1643067410 nasıldır arkadaşlar ets 2 valo asseto forza oynamak istiyorum
  3. OktayD__

Çözüldü✓ 2.el bu bilgisayar alınır mı?

İyi forumlar bu bilgisayar nasıldır ets2 asseto corsa valorant oynamak istiyorum https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-Ryzen-oyuncu-bilgisayar-1079515597/detay
  4. OktayD__

Çözüldü✓ 2.el bu bilgisayar alınır mı ?

Öncelikle selamın aleyküm bu bilgisayar nasıldır alınır mı alırsam neye dikkat etmeliyim ets 2 asseto corsa oynamak istiyorum bide g27 bağlayacağım...
  5. OktayD__

Bilgisayar kapanmıyor

İyi günler Başlattan bilgisayarı kapata basıyorum klavye ve mouse ışıkları gidiyor ekrandan görüntü gidiyor ama kulaklık ışığı sönmüyor ve pc kapanmıyor kasa üzerinden kapatıyorum böyle bir şey neden olur Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler
  6. OktayD__

Ekran kartım çok ısınıyor

Valorant oynarken 104 dereceleri görüp kapanıyor diğer oyunlar da böyle bi sorun yaşamadım acaba neden olur ve nasıl çözebiliriz ekran kartım asus gt 730 iyi akşamlar
  7. OktayD__

1155 pinli anakart önerisi

İyi akşamlar 1155 pinli anakart önerir misiniz İşlemci i5 2300 Ram 8gb ddr3 Ekran kartı Asus gt 730 Teşekkürler
  8. OktayD__

700 TL laptop alınır mı?

Arkadaşlar iyi akşamlar masaüstü bilgisayarım bozuldu ve 700₺ masraf çıkarttılar (anakart devresi yanmış) bunu yaptırmak yerine 700₺'ye bir laptop alabilirmiyim sadece valorant oynamak ve internette takılmak istiyorum
  9. OktayD__

Ekranı değiştirilmiş a70 alınır mı?

Arkadaşlar 2.el temiz kutulu faturalı a70 128gb bir telefon buldum ama ekranı değişmiş sizce alınır mı? Fiyatı:1800₺
  10. OktayD__

Telefonumda bazı emojiler yok

Arkadaşlar iyi akşamlar kullandığım telefon Samsung j7 prime telefonumda bazı emojiler olmadığını fark ettim 🥰🥵 gibi emojiler yok (bilgisayardan yazıyorum şuan onun için emojileri gösterebildim) bi çözümü var mıdır?
  11. OktayD__

Çözüldü✓ Monitörden görüntü aniden gidiyor

Arkadaşlar bilgisayarla oynarken görüntü bi anda gidiyor sinyal yok yazısı geliyor ama arkadan sesler falan geliyor kısacası ses var görüntü yok sorunu oluşuyor yardımcı olursanız sevinirim Bilgisayar resetleyince ekran geri geliyor İyi Akşamlar
  12. OktayD__

Papara hesabıma giriş yapamıyorum

Iyi günler papara hesabima giriş yapamıyorum facebook hesabım ile kaydolmuştum yeni telefon alınca giris yapmak istedim ama böyle bir hata veriyor ve mail falan gelmiyor
  13. OktayD__

Xiomi air dots alınır mı ?

Arkadaşlar iyi geceler kablosuz kulaklık arıyorum bütce:150₺ air dots alınır mı veya önerebileceğiniz bir kablosuz kulaklık var mı
  14. OktayD__

Yardım Valorant oynayamıyorum açılmıyor

Arkadaşlar Valorant birden bire açılmamaya başladı daha dün oynuyordum sildim yükledim düzelmedi böyle kalıyor
  15. OktayD__

Twitch Twitch'deki Bu Uyarı Ne Anlama Geliyor ?

Arkadaşlar twitch de yayın izlerken bi anda böyle bir şey çıktı bazen geliyor böyle gidiyor kendiliğinden nedir bu ?zen geliyor böyle gidiyor kendiliğinden nedir bu ?
  16. OktayD__

Oyun oynamak için en uygun fiyatlı bilgisayar

Arkadaşlar ets 2 valorant cs:go forza horizon 4 oyunlarını oynamak istiyorum en uygun fiyatlı toplama pc önerir misiniz?
  17. OktayD__

i5 2300 Sistemimde hangi parçayı yükseltmeliyim ?

Arkadaşlar sistemim imzada yazıyor ben ets 2 yüksek ayarlarda oynamak istiyorum hangi parçayı değiştirirsem bu isteğimi yerine getirebilirim
  18. OktayD__

Yardım Harddiskten gelen cızırtı

Arkadaşlar bilgisayarı açıyorum harddiskten ses geliyor sanki can çekişiyor gibi bilgisayar açılıyor 1 2 dk sonra kapanıyor bu ses neden olur?
  19. OktayD__

Mavi ekran hatasi alıyorum

Arkadaslar bilgisayari temizleyip yerine koydum açtığımda mavi ekran veriyordu çözemedim yardımcı olabilir misiniz
  20. OktayD__

Oyuna girince bilgisayar kapanıyor

Arkadaşlar oyuna giriyorum bilgisayar kapanıyor neden olabilir böyle bir şey
Top Bottom