Arama sonuçları: *

1. Mehmet Arda Tekin

STEAM TAKAS DOLANDIRICILIGI

benim api keyimi alan bot hesap ile dolandıran sahsın profil, konusma gecmisi, bana attıgı linki ve botun hesabının her detayını steam destege yazdım her sey ortada sence cözüme kavusurmu
  2. Mehmet Arda Tekin

bir anlık dalgınlık api keyi nasıl aktif hale getirdiler hala anlayamıyorum api kapalı oldugu icin ve mobil onay aktif oldugu icin pek dolandırılmaya takayı takmıyordum
  3. Mehmet Arda Tekin

koskoca steam acıklara bak kafayı yersin ya deliricem
  4. Mehmet Arda Tekin

api keyim kapalıydı takasdan sonra kontrol ettigimde gözlerime inanamadım api key acıktı hemen kapattım ama nafile sifremi hemen degistirdim artık nasıl bir sisteme sahiplerse siteye kaydolurken api key aktif hale gelmis steamden banlanırmı bot, banlansa bile karambiti bana geri vermezler diye...
  5. Mehmet Arda Tekin

STEAM TAKAS DOLANDIRICILIĞI

sordum onlara ait degilmis steame sikayet ettim ama ne yapacagımı bilmiyorum 1685283834 iletisime gectim onların botu degilmis steame sikayet ettim ne yapmalıyım karambit yedi gün boyunca botun envanterinde kalacak 1685283902 iletsime gectim onların botu degilmis steame sikayet ettim karambit...
  6. Mehmet Arda Tekin

sitede gözükmüyor
  7. Mehmet Arda Tekin

evet benim ama cyberdan kazandıgım bıcak diger hasabıma aktardım bende 3 hesap var ve bu giden bıcagı 900 dolara shadowpayden ben almıstım
  8. Mehmet Arda Tekin

cok tesekürler icime öyle bir su serptinki anlatamam
  9. Mehmet Arda Tekin

arkadaslar birsey sormak istiyorum bilginiz varsa ve cevaplarsanız beni sevindirirsin piyasa degeri 1000 bin dolarlık gece karambiti dmmarket üzerinden satısa koymak istedim takas teklifi geldi ama süphelendigim icin tekrardan tüm takasları iptal ettim ama benim iznim olmadan ard arda 2. kez...
  10. Mehmet Arda Tekin

panikle actım
  11. Mehmet Arda Tekin

arkadaslar birsey sormak istiyorum bilginiz varsa ve cevaplarsanız beni sevindirirsin piyasa degeri 1000 bin dolarlık gece karambiti dmmarket üzerinden satısa koymak istedim takas teklifi geldi ama süphelendigim icin tekrardan tüm takasları iptal ettim ama benim iznim olmadan ard arda 2. kez...
  12. Mehmet Arda Tekin

Yardım Ethernet kablosu önerisi

cat 7 10.000 mbps destekliyor ve cat 6 ya nazaran frekans degerleri daha iyi daha hızlı ve yıllarca kafana takmadan seni götürür sana attıgım model altın soket tak cıkarda yıpranmaz ısıya dayanıklı
  13. Mehmet Arda Tekin

Yardım Ethernet kablosu önerisi

https://www.hepsiburada.com/20-metre-cat7-patch-kablo-cat-7-stp-ethernet-kablosu-10gbps-internet-600-mhz-band-genisligi-p-HBCV000006ACZH?magaza=vigorbilisim bütceni zorlayıp bunu almanı öneririm ben gayet memnunum
  14. Mehmet Arda Tekin

Depremi Hissedenler İyi Misiniz ?

Gözümü açtığımda yatak beşik gibi sallanıyordu Allah'tan Bir şey olmadı
  15. Mehmet Arda Tekin

Yardım Ekran kartı yuvaya tam oturmuyor

Arkadaşlar ekran kartının anakarta takılan yerde egzoz fana yakın olan küçük kısım tam girmiyor ve Arda bir görüntü gidip duruyor ama vidalar felan tam oturdu sıkıntı yok
  16. Mehmet Arda Tekin

da-gt2 sistem sorun yaşıyorum yardım edermisiniz!!

Windows 10 denen sürümü kurulu geliyor diye biliyorum hatta benim arkadaşım da Gaming gen tr den almıştı PC içinde valorant yüklü gelmişti PC denemek için yükledikleri oyunlardan biriydi valorant
  17. Mehmet Arda Tekin

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

Apu sistem fena olmaz bütçesi fazla olmayan kişiler için hem ilerde ekran kartı almak için zamanları olucak
  18. Mehmet Arda Tekin

DONANIM ARSIVI-GT2 sistem alanlar

Hiç sorma ilk bilgisayar almışım değil ama her seferinde aynı durum heycandan uyuyamıyorum 🤣
  19. Mehmet Arda Tekin

DONANIM ARSIVI-GT2 sistem alanlar

Sistemi alanlardan , kargoya verilen varmı hangi aşamada
  20. Mehmet Arda Tekin

Çözüldü✓ DONANIM ARSIVI-GT2 16 bin TL oldu

Ben 10 bine aldım stoklar yenilenirken bir ara 16 k gözüktü sistem ondan bahsediyordum
Top Bottom