Arama sonuçları: *

• Users: spoZ
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

1500 TL'ye kadar ayakkabı önerisi

Merhaba arkadaşlar, 1500 TL'ye kadar ayakkabı önerisi istiyorum sizlerden. İstediğim ayakkabı modellerini aşağıya koydum ve özellikle beyaz renk istiyorum. Ayrıca bildiğiniz indirim veya kampanya durumu varsa(ayakkabılar için) herhangi bir uygulamanın yaptığı onları da söylerseniz sevinirim...
  2. S

8000TL'ye kadar Laptop önerisi

Arkadaşlar herkese merhaba, arkadaşım üniversiteye başlayacak ve kendisinin Max 8K bütçesi var. Üniversite de az oyun oynayacak belki Valorant LoL gibi düşük grafikli oyunlar ve film/dizi izleyecek genelde dersleri için kullanacak sizlerden ricam varsa 8000TL'ye kadar alınabilecek en iyi laptop...
  3. S

RX 6700XT driver yükledikten sonra video geçişlerinde anlık ekran gidip gelmesi

Merhabalar sistemim 3 gün önce elime ulaştı. Sistem Abdullah abinin birkaç gün önce incehesap üzerinden f/p incelemesi yaptığı Ryzen 5 5600 RX 6700XTli sistem. Düne kadar böyle bir sorun yoktu. Fortnite indirmiştim ve oyuna girerken bu sürücüde bazı sıkıntılar var dedi bir sürücü önerdi fakat...
  4. S

İtopya karnenin yıldızları Qutioner sistemi

Arkadaşlar herkese merhabalar bu Sistemi almayı düşünüyorum. Sizce fiyatı uygun mudur? ve 2-3 ay sonra satacak olsam daha yükseğe satabilir miyim veya en kötü şuanki fiyatının 500tl altına satabilir miyim?
  5. S

Psu kendini korumaya mı alıyor

Arkadaşlar öncelikle merhaba olan sistemime bazı yükseltmeler yaptım ve tüm sistemimi sorunsuz kurdum ve çalıştı. Daha sonra kasanın egsoz fanının molex kablosunun kırmızı olanı koparmışım 1. resimde görebilirsiniz ve onu da molex kablosuyla bağlayıp çalıştırıyordum. Neyse daha sonra bilgisayar...
  6. S

Valorant Ip Ban Yemek

Arkadaşlar merhaba üniversite öğrencisiyim. 2 kişi ben ve arkadaşım aynı evde kalıyoruz ve arkadaşım 1 hafta önce valoranttan üçüncü parti yazılımdan ban yemiş. Kendisi benim bilgisayarımdan da oynuyordu arada ve ben şuan bilgisayarımdan valorantta hiçbir hesaba giremiyorum. İlk başta hwid banı...
  7. S

Amazon Germany garanti sıkıntı olur mu?

GIGABYTE RTX 3050 GAMING OC 8 GB arkadaşlar öncelikle bu ekran kartı bu fiyata alınır mı? Ek olarak resimde görüldüğü gibi 2. maddede üretici garantisi geçerli olmayabilir diyor. Garanti olayı sıkıntı yaratır mı?
  8. S

Valorant oynarken yan ekranda yayın açık olduğunda oyun kasması

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar. İşlemcim Ryzen 5 5600X ve Scythe Fuma 2 soğutucusuyla kullanıyorum. Ana ekranım 240Hz Valorant oynarken 300-500 arası fps alıyorum. yan ekranımda herhangi bir yayın açık olmadığında fakat yan ekranımda(60 Hz) mesela bir twitch yayını açık(izlemek için) olsun...
  9. S

BenQ XL2546k etkin sinyal çözümleme 1280x1024 gözüküyor

Arkadaşlar başlıkta da okuduğunuz gibi monitörüm BenQ XL2546k 240Hz. Monitörümü 1280x960 240Hz olarak ayarladığımda fotoğrafta gördüğünüz gibi etkin sinyal çözümlemede 1280x1024 yazıyor ve aynı şekilde Valorant'ı 1280x960 yaptığımda da oyuna girince monitörün ayarlarında o etkin sinyal çözümleme...
  10. S

8000 TL bütçe laptop tavsiyesi

Arkadaşlar 8000 TL bütçem var ve Gaming laptop arıyorum. Bu dolar kurunda önerileriniz neler olur? Lenovo Ideapad Gaming 3 iyi diyorlar bir de onun hakkında ne düşünüyorsunuz?
  11. S

1500 TL oyuncu koltuğu önerisi

Arkadaşlar bilgisayar başında günde en az 10 saat oturuyorum ve sizlerden belimi, boynumu ağırtmayacak bir koltuk önerisi istiyorum. xDrive, calitte, dxracer, xprime gibi bilindik markalar olsun. Bu markalardan koltuğu olan varsa artıları eksileri neler yazarsa çok iyi olur. Boy 1.65 kilo 65.
  12. S

Bios güncellemesi sonrası fps düşmesi

Arkadaşlar Ryzen 5 2600X işlemcimden Ryzen 5 5600X'e geçtim. Valorant'ta ölüm kalım maçında 2600X ile 200 FPS alıyorken işlemciyi takıp denediğimde 300-450 arası alıyordum daha sonra chipset Driver'ını kaldırdım daha güncelini kurdum ve BIOS'u 5809'dan 5837'ye(beta sürümü değil) yükselttim ve...
  13. S

Ryzen 5 5600X GTX 1050 Ti darboğaz olur mu?

Arkadaşlar şu an Ryzen 5 2600X işlemcim ve MSI Gaming X GTX 1050 Ti ekran kartım var ve bu işlemciyi Ryzen 5 5600X'e yükseltmeyi düşünüyorum. Yükselttiğim zaman her ikisinden de tam performans alır mıyım? Örneğin FPS oyunlarında full low grafiklerde 1080P'den düşük çözünürlükte falan. Not...
  14. S

5000 TL ekran kartı önerisi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 5000 TL bütçem var ve Ryzen 5 2600X (ileride Ryzen 5 3600'e yükseltmeyi düşünüyorum) işlemcim var. Hangi NVIDIA ekran kartını önerirsiniz veya RTX 3050 3050 Ti beklemeli miyim? Onların fiyatı benim bütçeme uyar mı?
  15. S

Scythe Fuma 2 Deep Cool Kendomen Kasasına sığar mı?

Arkadaşlar Deep Cool Kendomen bir kasam ve Ryzen 5 2600X işlemcim var. Bu işlemciye Scythe Fuma 2 takmak istiyorum da soğutucu kasama sığar mı?
  16. S

Ryzen 5 2600X Auto yüksek voltaj sorunu

Arkadaşlar Ryzen 5 2600X işlemcim var stok soğutucuyla kullanıyorum. Anakartım ASUS TUF X470 PLUS GAMING. CPB açık kullanıyorum. Resimde görüldüğü gibi sürekli yüksek voltajlarda çalıştırıyor çoğu zaman hw monitör üzerinden takip ediyorum. Max clock 4.7'ye çıkarmıştı bir ara. CPB kapatıp...
  17. S

Ryzen 5 2600X soğutucu önerisi

Arkadaşlar Ryzen 5 2600X işlemcim var ve işlemcime overclock falan yapmayı düşünüyorum. 300 TL bütçem var. Hangi soğutucuyu önerirsiniz?
  18. S

Ryzen 5 2600X kendi Boost hızına çıkamıyor

Arkadaşlar Ryzen 5 2600X işlemcim var ve ASUS TUF X470 PLUS GAMING anakartım var. Anakart ayarlarında Core performance Boost özelliği açık fakat oyun oynarken işlemci kendini Max 4050 GHz'e boostluyor. 4.25 GHz'e çıktığını hiç görmedim neden olabilir?
  19. S

Ryzen 5 2600X Overclock

Arkadaşlar ASUS TUF X470 PLUS GAMING anakartım var ve Ryzen 5 2600X işlemcim var. İşlemcinin sürekli 1.4 Voltlarda dolaşıp ***** saçma sıcaklık sıçramaları yapması sinirimi bozuyor ve oyunlardayken işlemcimi max 4050 MHz gördüm yani 4.2'ye çıktığını hiç görmedim. İşlemcimi stok soğutucuyla...
  20. S

HP 15-BA010NT oyunları R7 M340 ile açmıyor

Arkadaşımın HP dizüstü 15-BA010NT laptopu var. Laptopta AMD A10-9600P APU işlemcisi var. İşlemcinin ekran kartı da R5 Graphics 512 MB ve AMD R7 M340 harici ekran kartı var ve Valorant girdiğinde bilgisayar oyunu R5 Graphics'ten açıyor, düşük FPS alıyor ve FPS düşüşleri yiyor bu yüzden. R7 M340'ı...
Top Bottom