Arama sonuçları: *

• Users: Roar7
  • Order by date
  1. Roar7

Önerebileceğiniz Tablet var mıdır

Peki herkese teşekkürler ipad alacağım gibi duruyor
  2. Roar7

hoacm sizlerin bilgisi varmı acaba klavye bağlama konusunda 1694898499 teşekkür ederim sanırım klavye işini çözebilirsem ipad çözemezsem huawei gibi ama huwaei nin de gümüş rengi yani beyazı yok kafalar karşıtı yine
  3. Roar7

ne farkı var acaba 1694898079 performans açıısndan 1694898244 bir hocam bir sorum daha olacak ipad için klavye nasıl oluyor tam olarak istedigimiz klavyeyi bağlaya biliyor muyuz
  4. Roar7

Hocam şöyle 11 degıl de 11.5 var bu nasıldır https://www.hepsiburada.com/huawei-matepad-11-5-8gb-128gb-11-5-tablet-klavye-p-HBCV00004KSBPR?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.3.1
  5. Roar7

Hocam klavye olarak yan sanayi ne önerirsiniz veya sizler ne kullanıyorsunuz ipad için
  6. Roar7

MatePad 11 ve ipad arasında kaldım ama 1 alternatif daha rica edebilir miyim sizlerden yarın sipariş vereceğim en azından başka şeylere kafam gitmesin
  7. Roar7

Link atabilir misiniz acaba 1694892326 alternatif olarak bu nasıldır arkadaşlar elimde birkaç seçenek olmasını istiyorum da https://www.trendyol.com/samsung/galaxy-tab-s7-fe-wifi-gumus-tablet-samsung-turkiye-garantili-p-152718658?boutiqueId=61&merchantId=106636&utm_source=share 1694892397 bu...
  8. Roar7

ne zamandır kullanıyorsunuz herhangi bir sorunla karşılaştınız mı yan sanayi olarak
  9. Roar7

hocam şimdi şöyle ipad aldığım zaman ürünleri çok pahalı en basiti kalem 3k
  10. Roar7

Teşekkür ederim hocam ama 2. el düşünmüyorum
  11. Roar7

Ben kullanmayacağım leptoptan küçük telefondan büyük orta halli bir şey bakıyorum 1694888404 ve leptop almak istesem üzerine bi o kadar daha ister belki daha fazlasını masaüstü tercih ediyorum zaten leptop yerine
  12. Roar7

hocam bunlarda kronik bir problem var mıdır veya ne bileyim sıkıntı olan herhangi bir şey
  13. Roar7

Hocam doğrudur yanlıştır çok hakim değilim ama apple düşünmüyorum başka bir marka önerebilirseniz sevinirim
  14. Roar7

apple düşünmüyorum 1694885796 Apple düşünmüyorum
  15. Roar7

Öncelikle merhaba. En fazla 10k olacak şekilde tablet önerilerinizi alabilir miyim teşekkürler :) (Apple düşünmüyorum)
  16. Roar7

Telefonda ekran kilidi kullanıyor musunuz ?

Parmak izi kullanıyorum hem kolaylık hemde cebimde açılmaması için
  17. Roar7

Görüntü gidip geliyor

merhaba herhangi bir uygulamaya girdiğimde ekran açılıp kapanıyor videoda klasörü random olarak açtım açtıktan bir süre sonra da düzeliyor ekstra olarak oyuna girdiğimde böyle bir sorun yaşamıyorum mesela oyundayım sorun yok alt tab atıyorum gidip geliyor ne yapmalıyım 1686326893...
  18. Roar7

Kuru termal macun nekadar götürür

teşekkür ederim
  19. Roar7

Termal macun ne önerirsiniz 1685121656 https://www.hepsiburada.com/aerocool-baraf-s-3-5gr-termal-macun-ae-ctb35-pm-HB00000USFZK 1685121663 bu nasıldır
  20. Roar7

1 2 yıl önce bi termal macun yenilemistim şimdi işlemcinin fanını temizlemek için açtım ve termal macunun kupkuru olduğunu gördüm nekadar götürü beni salı veya çarşamba gelir anca yeni macun 1685112256 yada götürür mü diye sorayım
Top Bottom