Arama sonuçları: *

1. SomadodaFikeni

İşlemci önerisi (yardım)

yok 2. el aldım 8 bine
  2. SomadodaFikeni

İşlemci önerisi (yardım)

teşekkürler zaten cok fazla oyun oynamıyorum sadece ekran kartı alamamıştım zamanında yenı alabildim lol knight online cs go gta 5 rdr felan oynuyorum yeterli o zaman
  3. SomadodaFikeni

İşlemci önerisi (yardım)

ekran kartını mı yüksek almışın o zaman geri satsam başka ekran kartı alsam nasıl olur tekrar upgrade yapacak bütçe zor suanda
  4. SomadodaFikeni

İşlemci önerisi (yardım)

bütçe bilerek belirtmedim sadece işlemci değişebilirim o yüzden anakartı değişirsem komple sistemi değişirim :D dar boğaz yapmayacak işlemci sordum o yüzden
  5. SomadodaFikeni

İşlemci önerisi (yardım)

Hayırlı haftasonları arkadaşlar , 2 yıl önce bir sistem toplamıştım ekran kartını yeni aldım işlemci düşük kaldı diye düşünüyorum. Asus Tuf Gaming z490 (LGA1200 soket) + Dual RGB Viper 2x8Gb 3600 MHZ Ram + i5 10400F işlemci + ( ZOTAC RTX 3080 AMP HOLO BLACK 10GB ) + HİGHPOWER 800W GOLD PSU +...
  6. SomadodaFikeni

ram mhzlerim sürekli düşüyor

xmp profiline çek biostan ayarını
  7. SomadodaFikeni

GK500 arıza sonucu eski fiyattan ücret iadesi

aynısı başıma xiaomi dikey süpürge aldıgımda geldi ürünün bataryası arızalandı daha 4 ay kullanmadm ürünü garantisi devam ediyor oldugu halde dediler ürün yok baska satıcılarda var ücret iadesi olacak ama bizim aldıgımız fiyat 2.800 süpürge olmus 5750tl kavga ede ede yenisini verdiler ürünün...
  8. SomadodaFikeni

Rtx 3080 undervolt ayarı yardım

reis bilgi almadım yolda gördüm girdm aldım cıktım :D tanımıyorm yanı kımdır necidir dükkandan aldım 1693513753 cok elektrık tüketiyor kart 320 watt azaltmak ıcın
  9. SomadodaFikeni

fatura garanti yok kutu var
  10. SomadodaFikeni

watt düşürmek ıcın az elektrık 1693513418 evet
  11. SomadodaFikeni

vardı aldıgımda evga nın
  12. SomadodaFikeni

istanbuldan bi satıcıdan
  13. SomadodaFikeni

8 bin
  14. SomadodaFikeni

Arkadaslar Zotac Tuf Gaming Rtx 3080 ekran kartı aldımda elektrik tüketimi için nasıl ayar yapmam lazım bilen varsa yardımcı olabilir mi
  15. SomadodaFikeni

Bilgisayar açılırken ekran kartı fanları hızlı dönüyor

nasıl her ekran kartında oluyor ilk defa başıma geldi böyle bişey
  16. SomadodaFikeni

Bilgisayar açılırken ekran kartı fanları hızlı dönüyor

Arkadaşlar iyi günler dün Asus Tuf Gaming 1660 ti ekran kartı aldım. Bilgisayarın power düğmesine basmamla ekran kartı fanları %100 hızlı dönüyor 5 sn sonra eski haline dönüyor bu neyden kaynaklı ? yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.
  17. SomadodaFikeni

🔥İndirim XFX Swft RX 6600 5299 TL

https://www.trendyol.com/xfx/ekran-karti-8gb-swft-210-rx6600-gddr6-128bit-hdmi-dp-dual-rx-66xl8lfdq-p-162980047?boutiqueId=61&merchantId=771208&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.14
  18. SomadodaFikeni

Aoc 24g2sae öneri alınır mı

var mı önerebileceğin bi model
  19. SomadodaFikeni

Aoc 24g2sae öneri alınır mı

Arkadaslar bu ürün alınır mı yada alternatif önerir misiniz bütçe 3500 ips ve va arasında ne fark var bu kadar https://ty.gl/jyojj0w8sb
Top Bottom