Arama sonuçları: *

1. N

Çölde geçen çizgi film

Merhaba arkadaslar kücükken yani yaklasık 2014-15-16 civarları bir kanalda çölde geçen bir çizgi film vardı. Oscar çöllerde degil biliyorum. Hatırlamaya çalıştım ama hatırlayamadım. Belki biri biliyordur diye sormak istedşm
  2. N

gamepower saber rgb renk sorunu

gamepower saber rgb ışığı statik bir renk olduğu zaman ç tuşu farklı bir renk yanıyor mesela bütün klavye mavi açık mavi yanarken ç koyu mavi yanıyor
  3. N

eos shoes güvenilir mi?

merhaba bir ayakkabı almak istiyorum instagramda da karsıma bir site cıktı eos.shoes__ diye bu site sizce güvenilir mi? sizce satın alsam bir sorun ile karsılasırmıyım yardımcı olursanız sevinirim
  4. N

Warzone "server disconnect" hatası

Warzone'u daha yeni yükledim girmeye calısıyorum oyun acılıyor, Online servise bağlanılıyor diyor 10 sn sonra server disconnect hatası veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. N

REDMİ NOTE 10 PRO İçin MİUİ 13

Xiaomi redmi note 10 pro kullanıyorum yaklasık 1 hafta önce miui 13 gelmişti telefona o zaman güncellemedim indirmedimde güncellemeyi şimdi bir bakayım dedim ve güncelleme denetlemesine girdim ve uygun güncelleme yok diyor sebebi nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  6. N

Turkcell sitelerden dolayı ararmı

Anatomi filmi siteleri
  7. N

Yanı bazı yasaklı sıtelere gırdım vpnsız bunu farkedıp ararlar mı dusunmustum
  8. N

Turkcell Superonline kullanıyorum gırdıgım sitelerden dolayı arar mı
  9. N

XBOX GAME PASS SORUNLARI

Xbox game pass aldım ve biliyorsunuz ki bunla ea play de geliyor ea play sayesinde bf1 indirdim. indirmeyi başlatırken kısayol oluşturma seçeneği geldi işaretledim ona rağmen kısayol falan gelmedi artı oyun ingilizce indirirken dil seçeneği de geldi ordan türkçeyi seçtim ama oyun ingilizce...
  10. N

vanguard ban atarmı mining

arkadaşlar valodan ban yemiştim ip ban yakın zamanda kalkıcak aynı zamanda pcde mining yapıyorum vanguard mining dosyasını hile olarak görüp ban atarmı eğer atacak olursa daha mining yapmıcam 4-5 aydır banın kalkmasını bekliyorum çünkü bilgi arkaadaşlar konuşursa güzel olur
  11. N

forza aniden kapanma

forza fix nedir bilgilendirirseniz sevinirim bilmiyorumda
  12. N

forza aniden kapanma

oyunu açıyorum 5 dk oynuyorum sonra kapanıyor anlamadım gitti yapabilceğim bişey varmı
  13. N

forza aniden kapanma

forza horizon 4 oynuyordum oyunda düşük fps yok min 90 alıyorum biranda dondu kapandı yardımcı olursanız sevinirim
  14. N

klavye medya tuşları

merhaba saber rgb klavyem var medya tuşları çalışmıyor müziği durdurma ilerletme falan yardımcı olursanız sevinirim
  15. N

eth kazımım hesaba yatmamış

merhaba dün yaptığım kazım yatmamış hesaba binance pooldan yapıyorum normalde hep yatıyor ama dünki yatmadı
  16. N

MSİ MONİTOR NEDEN UCUZ AÇIKLAMADA LİNK

bende aynı monitör var bir sorunla karşılaşmadım henüz 5-6 ay oluyor
  17. N

ben bir sorunla karşılaşmıştım ghosting dedeiğin sorunuda o zannettim ve seninde yaşadığını düşündümde ondan sormuştum
  18. N

tmdır şimdi gördüm
  19. N

ghosting sorunu dedeğin nedirbirde ekran kartın ne
  20. N

Eth kazıyorum bir zarar var olurmu

Top Bottom