Arama sonuçları: *

• Users: ogulcankn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ogulcankn

10400F için 16x2 Ram tavsiyesi.

3060 ve 10400f ikilisini kullanmaktayim. Tek kanal ram kullaniyorum ve açıkcası Rust oynarken sürekli fps düsüsleri, drop yiyorum. SSD kaynaklıdır diye düsünerek ssd degistim fakat hala sorun devam ediyor ve acikcasi canim sıkılmaya basladi. Dual channel 32ye yükseltmeyi düsünüyorum. Su anki...
  2. ogulcankn

4.5K monitör önerisi IPS

4.5K bütçem var zorlarsam 5K olabilir. 144hz+ Pivot Ve IPS panel olmasi benim icin gerekli özellikler. Önerileriniz için teşekkür ederim.
  3. ogulcankn

Goodram 16x2 alınmalı mı?

Merhaba İ5 10400F RTX 3060 16GB single channel ram’e sahibim. Oyun oynarken ara sıra droplar girdiğini ve bunun 3-4 saniye sürdüğünü fark ettim. Büyük ihtimalle bu dropların kaynağı ram diye düşünüyorum. Dual channel ram kullanmak ve bir nebze sistemimi yükseltmek istiyorum. Ekteki rami almam...
  4. ogulcankn

6700 sürücü çöktü hatası

Merhaba arkadaşım dün bir sistem aldı herhangi bir oyunda iki dakika süre geçirdikten sonra sürücü çöktü hatası alıyor? Ekran kartı Sapphire Pulse 6700. Sorun neden olabilir? Driverları güncelledik fakat hala sorun devam ediyor.
  5. ogulcankn

1500TL kulaklık önerisi

1500₺ bütçem var. Cloud2 almak mı mantıklı yoksa başka seçenek var mı?
  6. ogulcankn

Farklı ram takılabilir mi?

Elimde xpg gammix 16gb ram var. Dual channel’a çevirmek istiyorum. Elimde Kingston’un 16gb’lık rami var, dual channel olarak kullanabilir miyim? Sonuçta farklı marka ramler sorun olur mu?
  7. ogulcankn

mATX sistem için kasa tavsiyesi

MSI H510M-A PRO anakartına sahibim. Ekran kartı olarak ASUS phoenix var. 1000-1200₺ bütçem var. Sadece kasa önerisi alabilir miyim? Xpg valor düşünüyorum fakat çok küçük diyorlar. Benim sistemim zaten küçük sorun yaşar mıyım? PSU olarak MSI MPG A650GF aldım. Sığar sanırsam 140mm. RGB takıntım vs...
  8. ogulcankn

Renk kayması ve reset atması

Merhaba, birkaç saat önce valorant oynuyordum. Ajan seçme ekranındayıen bir anda renkler birbirine girdi bilgisayar dondu hiçbir şekilde alt tab vs atamadım. Sonrasında bilgisayar kendi kendine reset attı. Şu an sorunsuz çalışıyor. PSU’m bilinmedik bir markanın 750w PSU’su. i5 10400f-RTX 3060...
  9. ogulcankn

3060 için PSU tavsiyesi

Merhaba son birkaç haftadır i5 10400F + 3060 sistemimde rahatsızlık duyduğum birkaç konu var. Az önce valorant oynuyordum ekran bir anda piksel piksel oldu renkler birbirine girdi ve bilgisayar yeniden başlatıldı? Birkaç yerde okuduğumda PSU’nun yetmediğinden olabilir dendi. Sistemim için PSU...
  10. ogulcankn

Kablo Oynatınca Ekran Gidiyor?

Klavye, mouse ve kulaklık kablolarımda birazcık pay var. Anlamadığım şekilde kabloları azıcık kendime doğru çekince ekran gidiyor ve 1 saniye sonra geri geliyor. HDMI kablosunu oynattığım zamanda aynı şekilde ekran gidiyor fakat 1 saniye içinde geri geliyor. Sıkıntı kabloda mıdır? Yoksa başka...
  11. ogulcankn

2000₺ Klavye Önerisi

Baktım ki 1000-1500 bandında güzel bir klavye yok. Bütçem 2000-2500 civarı. Red switch beni uzun süre götürecek bir klavye önerisi var mı acaba?
  12. ogulcankn

1000-1500TL Klavye Önerisi

1000-1500₺ Ufak da olsa bütçemi aşabilirim. Blue switch olmazsa sevinirim.
  13. ogulcankn

Çözüldü✓ Kasa Fanlarım Otomatik Mod'dan çıktı.

Kasa fanlarım için ayrı bir controller'a sahibim, fan auto diye bir düğme var fakat bastığımda fanlar duruyor. Fan çalıştırma düğmesine bastığımda fanlar çalışıyor fakat bilgisayarı yeniden açınca fanları manuel olarak açmam gerekiyor. Eski haline nasıl getireceğim?
  14. ogulcankn

Neo 5T10-1660Ti Alınır Mı?

https://www.gamegaraj.com/urun/neo-5t10-1660ti/ Özelleştirilerek alınır mı? Arkadaşım alacak anakartı B460M ramleri 2x8 yapacak ssd olarak da a2000. Alınabilir duruyor ama size de sorayım dedim.
  15. ogulcankn

Acer Nitro 5 Alınır mı?

Genelde Rust ve R6 oynanacak.(lol vs ağır olmadığından söylemiyorum) Beni performans açısından medium'da üzer mi? Veya bu fiyat bandında daha iyisi var mı...
  16. ogulcankn

4600 TL BÜTÇE İLE BİLGİSAYAR

Hepinizi İyi günler.4500-4600 civarlarında bir bilgisayar toplayacağım. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler
Top Bottom