Arama sonuçları: *

• Users: bambi_tota
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Okul yks sonucunu görebiliyor mu

Sizce görüyorlar mıdır arkadaşlar
  2. B

Akıllı saat önerisi ?

Herkese iyi forumlar ,1400 TL ye kadar bir akıllı saat almayı düşünyorum şuanlık Huawei Watch GT2 46mm modelini almayı düşünüyorum sizce alınır mı? o fiyata . yoksa başka önerileriniz varmı şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim almayı düşündüğüm model...
  3. B

termal macunum bozukmu

arkadaşlat işlemcim 11400f kasam gt 301. se 234 montaj ettim dün boştayken 30 larda oluyor fakat prime 95 açınca dün 100 kadar ulaştı acaba yanında gelen termal macun sıkıntılımıdır bir arkadaşta o sıkıntı vardı şikayetvar da gördüm sizce bu kadar sıcaklılığın sebebi ne termal macun almam...
  4. B

işlemcim niye bu kadar ısınıyor

işlemcim 11400f bugün ona se 234 montaj ettim kasam gt 301 prime 95 testini açayım dedim ve işlemcim 100 dereceyi gördü foruma yazdım ardından bilgisayarı kapattım arkadaşlar termal macunu temizleyip bir daha koymamı istediler birdaha koydumsonra çalıştırdım ama boşta 34 derece oluyor testi bir...
  5. B

işlemci sıcaklık değerlerim normalmı

soru başlıkta arkadaşlar prime 95 testi açık arka planda şuan arkadaşlar soğutucum se 234 bugün montaj ettim
  6. B

hava soğutma önerisi

arkadaşlar işlmcim 11400f fakat ilerde 11700kya kadar geliştirbilirim aslında 240 sıvı soğutma alcaktım fakat kasam desteklemiyor (gt301) bana güçlü bir hava soğutma önerebilirmisiniz rica etsem aslında kafamda se-234 var fakat yeterli olurmu bilmiyorum şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim
  7. B

Bu kasaya sıvı soğutma takarmıyım

Arkadaşlar kasam GT 301 acaba üst kısmına 240 radyatörlü sıvı soğutma takılır mı kendi sitesinde desteklemediği yazıyor takılırsa 240 radyatörlü sıvı soğutma önerir misiniz @cfranko yardımcı olabilir misiniz
  8. B

bu mouselardan hangisi alınır

https://www.itopya.com/corsair-harpoon-rgb-pro-fps-moba-12000-dpi-optik-sensor-siyah-gaming-mouse/...
  9. B

Klavye ve mouse önerisi

Arkadaşlar 400 TL mekanik klavye bilek desteği ve ses tekerlekli olsun Mouse 200-300 arası olursa iyi olur @revanier yardım ederseniz sevinirim hocam
  10. B

Öneri sizce bu mouse alınır mı?

arkadaşlar sizce bu mouse alınır mı? itopyada indirime girmiş yoksa bu bütçede önerebileceğiniz başka mouse varmı birde arkadaşlar bu mouse kaç gram bilgisi olan varmı özellikleri Bağlantı Arayüzü : Kablolu - USB 2.0 Algılayıcı Teknolojisi : Optik Sensör : Pixart PWM3389 Çözünürlük : 16.000 dpi...
  11. B

Öneri Mekanik klavye önerisi

Mekanik klavye alıcam arkadaşlar Bütçe 400 TL Red switch, bilek destekli ve ses tekerlekli olsun mümkünse Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim
  12. B

Gamegarajın bu sistemi alınır mı?

https://www.gamegaraj.com/urun/gt301-5t11-asus/ Sizce alınır mı arkadaşlar yoksa bu fiyata daha iyisi varmı (Bütçem 14 bin TL'ye kadar) Kronik sıkıntılı olan bir şey varmı acaba
  13. B

13k-14k sistem önerisi

Sistem monitör klavye mouse hariç olacak maks 14k olacak .aslında hs1 almayı planlamıştım faka bugün stoğu bitti gaming genden Ultima sistem var fakat içinde h510 ve 550 watt mevcutt bundan biraz kararsız oldum açıkçası Bu fiyata b560 lı yada AMD b550 lı sistem varmıdır Not ( FPS oyunları...
  14. B

Fiyat performans sistemin tahmini fiyat

Arkadaşlar biliyorum fiyat performans ile ilgili çok konu açıldı (linçlemeyin)sadece fiyat tahmini yapcam Abdullah abi son videosun açıklamasında sistemin sınırlı stok olacağını ve güncel güçlü sistem kuracağını söyledi benim düşüncem arkadaşlar minimum olarak 10k - maksimum ise 12 k yapacağı...
  15. B

11k - 12k hazır sistem önerisi

Merhabalar arkadaşlar 11-12 k ya sistem almaya düşünüyorum Bu fiyata ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler Abim montaj ile uğraşıyor Ben ise hem yayın açıp hem FPS oyun oynamayı düşünüyorum
  16. B

Abdullah abinin fiyat performans sistemi

Arkadaşlar sanırım Abdullah abinin sistemi yakında gelecek kasasıda bu olcak 1619203299 FP olcak ama kasa çok iyi nasıl olcak çok merak ettim sizce kaç bütçe hazırlayın arkadaşlar
  17. B

23 nisan kampanyaları

https://www.gamegaraj.com/grup/23-nisan-kampanyasi/ Gördünüz gibi gamegarajda hazır sisteme kampanya var peki arkadaşlar başka sitelerde hazır sistemler kampanya yaparmı sizce Birde sizce Abdullah abinin yapacağı sistemi beklemeli miyim yoksa almalıyım
  18. B

Abdullah abinin storysindeki klavye

Abdullah abinin storysindeki klavye ne kadar acaba indirimli ayarlayacakmış fakat ben merkat ettim hangi marka acaba bilginiz varsa yazarmısınız 1619139579 1619139600 Klavye bu
  19. B

Öneri hyperx cloud 2 2021de alınmaya değermi

hyperx cloud 2 2021de alınmaya değermi yoksa 800 TL cıvarında önerebilceğeniz başka kulaklıklar varmı ek olarak hs60pro var o alınmaya değermi şimdiden cevaplarınız iöin teşekkür ederim arkadaşlar
Top Bottom