Arama sonuçları: *

• Users: priwchu
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. priwchu

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

Arkadaşlar Marmara veya altınbaş üniversitesi yazmak istiyorum.acaba mekatronik yerine yazılır mı? altınbaş üniversitesinde okuyan var mı?
  2. priwchu

ANKER SOUNDCORE Q30 NFC SORUNU

sol kulaklıktan hafif bir cızırtı geliyor.ve nfc özelliği ile modlar arası geçiş yaparken sadece iki mod arasında geçiş yapıyor.acaba sadece bende mi böyle? 1708175071 Beyler bı el atsanız ona göre iade edicem belki.
  3. priwchu

2000-2500 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Arkadaşlar anc olursa daha da güzel olur.daha çok kulak üstü istiyorum.aklimda soundcore lifeq 30 var şu anlık. 1707680652 Upupup 1707681197 Up
  4. priwchu

KULAKLIĞI AMAZONDAN ALMAK

Arkadaşlar daha önce amazondan ürün almadım.anker soundcore q30 Teknosa da 3500 Amazon ve trendyolda 2500 TL.amazon biraz daha güvenli geldi.ne...
  5. priwchu

OMUZ DÜŞMESİ HAKKINDA

Arkadaşlar selam.eskiden profosyonel anlamda vücut geliştirme ile uğraşıyordum.6 ay önce bıraktım ve 25 kg verdim.bu aralar yeniden başladım ancak şöyle bir durum var.bir tarafımı sıkarken bir tarafımı sıkamıyorum trapezde.ve kanat kaslarım yamuk gibi.anlayan birisi var mıdır?
  6. priwchu

GEOMETRİ İÇİN YARDIM

Arkadaşlar ilk defa sağlam bir şekilde girmek istiyorum.ne önerirsiniz?(temelim çok da sağlam değil, sıfır da değil)
  7. priwchu

Mİ BAND 6 İPHONE 11 İLE KULLANMAK

Arkadaşlar kullanılır mı?birde acaba mi band olsun,Apple watch olsun bu aletleri kullandığımzda Bluetooth un sürekli açık kalması mı gerekiyor? 1698948345 Up up
  8. priwchu

MARMARA MAKİNE/MEKATRONİK VS GAZİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ

arkadaşlar sizce hangisi?bu bölümden mezun tanıdıklarınız varmı?
  9. priwchu

OTOMOTİV MÜHENDİSLERİ BURAYA!

arkadaşlar hayırlı akşamlar ilk önce.bu bölümü okumak istiyorum gazı üniversitesinde,makine ve mekatronik ile arasında kaldım.yardimci olursanız ne mutlu.
  10. priwchu

OTOMOTİV MÜHENDİSİ VARMI?

Arkadaşlar okuyan varmı?birebir konuşmak istiyorum.
  11. priwchu

GAZİ OTOMOTİV MÜH. VEYA ENERJİ müh.

Arkadaşlar selam Gazi Üniversitesi otomotiv mühendisliği bölümü veyahut enerji mühendisliği bölümüne gitmek istiyorum sizce hangisi?otomotiv mühendisliğinin iş imkanları ve maaşları nelerdir?
  12. priwchu

İOS 17 PİL SAGLIGI DÜŞMESİ

arkadaşlar selam.iphone 11 cihazına sahibim.telefonu ios 17 ye yükseltmeden önce pil saglıgım 100 de yüzdü.(4 ay olmuştu)güncelledikten 2 3 gün sonra 99 a düştü.2 hafta sonra falan da 98 e.acaba telefonumda yazılımsal veya herhangi bir sorun mu var?
  13. priwchu

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK

arkadaşlar selam.buraya gitmek istiyorum ama gerçekten yardıma ihtiyacım var.nasıldır?yurtta kalmayı düşünüyorum.birde işverene gittiğim zaman desemki pamukkale mezunuyum diye nasıl bir izlenim oluşur?
  14. priwchu

GAZİ ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSİ OKUNUR MU?

arkadaşlar tavsiye vermek isteyen varmı?
  15. priwchu

GAZİ ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSİ

arkadaşlar girmek istiyorum fakat nasıldır bilen veya tavsiye vermek isteyen varmı?
  16. priwchu

İOS 17 SEBEKE SORUNU

arkadaşlar soru basit mesela eskiden metroda çekerken şuan sıfır çekiyor.yaşayan varmı bu durumu?birde iphone nereden yeniden başlatılıyor?
  17. priwchu

İOS 17 yükledikten sonra 7 GB ARTIŞ

arkadaşlar 11 telefonum var.ios 17 kurdum merak edenler için bir problem yok.ancak 21 iken kullanımda olan alanım 29 oldu.sorun varmı?
  18. priwchu

İPHONE 11 İOS 17 YÜKLENMELİ Mİ?

arkdaşlar soru basit yükleyeim mi? Pil saglıgım 100 de yüz şuan.
  19. priwchu

PPL DEN SONRA SPLİT İDMANA GEÇİŞ

Arkadaşlar 1 senedir bu programı yapıyorum.split ancak artık gelişmiyorum ve bunu çok uzun senedir aynı programı uyguladığıma bağlıyorum.sizce geçilir mi? geçilirse program önerir misiniz? 1686489218 beyler bilgehan koç split önerir misiniz? 1686490904 upupupup
  20. priwchu

Telefon Almak İçi̇n Seçi̇m Beklenmeli̇ Mi̇

Arkadaşlar iPhone 12 mini alicam 64 gb 20 bin liraya.sizce seçimi bekleyim mi?beklersem veya beklemezsem zararlı çıkar mıyım?
Top Bottom