Arama sonuçları: *

• Users: Emmiin
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Windows 10 Disk Biçimlendirme Konusunda Yardım Lazım

yardım lazım burda kaldım
  2. E

WINDIWA KURULUMU NASIL OLUCAK

Selamlar dostlar ben yeni bir sistem topladım fakat windows nasıl yüklenmeli bilmiyorum birde windows 10 indirirken bit meselesi nasıl olucak ekran kartım xfx rx5500 8gb yardımcı olursanız sevinirim
  3. E

YOUTUBE TAKILMA SORUNU

Tv den youtube açıyorum ve süre devam ediyor ama görüntü donuyor ne yapılabilir
  4. E

İnternet gitti ne yapmaliyim

İnternet dün den beri gitti anlamıyorum ne yapmam gerek
  5. E

ARTIK GINA GELDI İTOPYA

Dostlar itopyadan monitor aldim ve 9 gün oldu ve bunu evdekiler anlatmakta zorlanıyorum mahçup oluyorum ben anlamadım ince hesap dan kasa aldım ertesi gün geldi ama itopya çöp PIŞMANLIKTIR bu konuda nasıl yardım alabilirim
  6. E

İTOPYA KARGO SORUNU.

Dostlar selam itopyadan 1 hafta önce monitör aldım ve hala gelmedi bu süreç içerisinde zor durumda online ders okul vb işler için bunun hakkında ne yapmalıyım kime şikayet etmeliyim
  7. E

Kendimi fiziksel ve düşünsel olarak nasıl düzeltebilirim?

Selamlar arkadaşlar ben kendimi düzeltmek açısından fiziksel olsun düşünsel olsun neler yapabilirim nasil istikarrli devam edebilirim
  8. E

Whatsapp medya indirme sorunu

Whatsapp mobilde medya galeride gözükme kapalıyken fotoraflar geldi bunları galerimde göremiyorum ne yapabilirim
  9. E

MUTSUZ VE UMUTSUZUM ....

Dostlarım selam son zamanlarda daha artan duygularımı bastıramıyorum okul hayat gelecek kaygısı mutsuzluk var herkes gergin artık hissedemiyorum rahatlık nedir özledim lütfen yardım edin ...
  10. E

Piksel sayiliyor be demek

Dostlar selam ben yeni pc topladım ve monitör lazım ama çok kafam karıştı 1500 TL civarı sorun çıkarmayacak 144 hz 1ms inch farketmez monitör önerir misiniz?
  11. E

LÜTFEN YARDIM EDINnnnnnnnnn

Psu almam gerek 500w 80 plus öneri lazım
  12. E

Sistem topluyorum parcalar konusunda yardim edermisiniz

Merhaba arkadaşlar sonunda bende pc serüvenine giriş yapicam lakin endişelerim ve bilgisizliğim doğrultusunda danışmak istedim Sistem şu şekilde Xfx rx5500 8gb Amd ryzen 5 2600x Bu parçaları satım aldım geriye kalanlarda yardım gerekli ANAKART=B450m s2h RAM=gskil 8 gb 3200 düşündüm 1 veya 2...
Top Bottom