Arama sonuçları: *

1. R

Ucuz Laptop Lutfen Yardim

Arkadaslar merhaba, sadece knight online oynayabilecegim bir laptopa ihtiyacım var, apu işlemciler yeterli olur gibime geliyor. onun disinda internette takilmalik kullanicam, tek istegim olabildigince ucuz olmasi. simdiden herkese çok teşekkürler.
  2. R

SIVI SOĞUTMA ALDIM RAM'LER YÜZÜNDEN TAKAMIYORUM

öne tak öndeki fanlarıda üste aynı olay
  3. R

Yardım Corsair H100i RGB PLAT. Yatay konumdamı daha iyi yoksa üst kısım mı?

aynı modelden bendede var, üste monta ettim. fanlar içeri bakıyor ve onlarda sıcak havanın dışarı atılmasına yardım ediyor.
  4. R

Acemilik Eserim

Arkadaşlar merhaba, 2000 yılından sonra 2. defa sistem topladım, sistemim asus rog strix 2080ti r7 3700x msi mpg x570 gaming edge wifi hyperx 16 gb 4000mhz 1 tb m2 ssd kingston corsair h100i sıvı soğutma corsair k95 platinum razer deathadder elite monitörde acer predator xb273kgp 4k144hz...
  5. R

4k 144hz monitör önerisi

acer predator xb273kgp modelini aldım şuan için çok başarılı. https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/predator-model/UM.HX3EE.P13
  6. R

4k 144hz monitör önerisi

çok teşekkür ederim önerilerin için 2. önerin tam aradığım bi bulmaya çalışacam onu, ilk önerdiğin 120hz 165 kullanıyorum şimdi alışmakta sıkıntı yaşamazmıyım? bide bu ms olayı nedir 1 ms 4 ms çok fark yaratırmı 4ms alsam.
  7. R

4k 144hz monitör önerisi

arkadaşlar merhaba, öncelikle bu güzel form donanım arşivinede hayırlı uğurlu olsun. daha yeni sistem topladım, umarım daha iyileri sizin olur. asus rog strix 2080ti r7 3700x msi mpg x570 gaming edge wifi hyperx 16 gb 4000mhz 1 tb m2 ssd kingston corsair h100i sıvı soğutma corsair k95 platinum...
Top Bottom