Arama sonuçları: *

1. M

ekran kartı boşta %50 kullanıyor??

ekran kartı boşta 30 watt 600 700 mhz ve yüksek vram kullanıyor bunu niye yapar önceden 300 mhz ve vram kullanırdı ve 5 10 watt tüketirdi win 11le alakası varmıdır?
  2. M

1080p mönitörde 4.3 çözünürlükler yok

dün sipariş ettiğim asus vg249q1r modeli geldi mönitörü kullanırken çözünürlüklere baktım ki seçeneklerde 1280*960 yok, sadece ekdeki seçenekler var 4.3 olarak en alttaki var özel çönürlük oluşturduğumda ise mönitör 144hz oluyor bunu nası çözerim tahminimce mönitörün yazılımında sıkıntı var...
  3. M

Asus tuf vg249q1 a-r kullananlar yardım

bu iki modeli kullananlar varsa yorumlarını yazabilirmi nasıldırlar güzelmi iyi kötü yanları vs...
  4. M

Mönitör önerisi 165hz

Merhabalar şu iki model arasında kaldım https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1a-23-8-1ms-165hz-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-led-monitor-p-hbcv0000054hwk https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1r-23-8-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-monitor-p-hbv00000xgyf7...
  5. M

mönitör kutu bandı kesikkse iade alınır mı??

bugun sipraiş ettiğim asus vg248q1b mönitör elime ulaştı fakat pek beğenmedim renklerini vs kutuyu açarkende kutu kapağındaki bandı bıçakla keserek açtım düz bir şekilde, bu şekilde iade alınır mı? herhangi bi sorun çıkarmı bide kapağı nasıl kapatayım ufak bi bant çekeyimmi? ürünü hepsiburadadan aldım
  6. M

ips panel 144-165hz mönitör TAVSİYE yardım

başlıktaki gibi 144-165hz ips panel sıfır mönitör arıyorum bütçe 3-4k arası
  7. M

istanbul göz doktoru önerisi

arkadaşlar merhaba istanbul küçükçekmecede oturuyorum çoğu göz doktaruna güvenemiyorum her biri farklı bişey söylüyor göz numaram 1.75 2 olmasına rağmen takmana gerek yok diyip gönderen bile oldu varmı bildiğiniz sağlam işini hakkıyla yapan göz doktoru önerir misiniz?
  8. M

hangisini almalıyım dfgt ?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-logitech-dfgt-900-derece-1051034841/detay https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-logitech-dfgt-driving-force-gt-1050701177/detay...
  9. M

egzoz fanını kontrolcüyemi yoksa anakartamı?

merhaba arkadaşlar kasamın önünde 3 adet aegb fan var egzoz fanıda normal ışıksız ve sanırım 3 pinli egzoz fanım şuan anakarta bağlı ve biosdan oynadığım zaman hiç bi hız değişikliği olmuyor bunu kasanın arksaındaki 3 adet argb fanının olduğu kısma takarsam girşini hızında değişiklik olurmu...
  10. M

Pc açılmıyor yardım edermisiniz

Dün gelen windows 10 güncellemesini yaptıktan sonra pc açılmamaya başladı yükleme ekranında takılı kalıyı normalde 10 saniyede açılırdı bunu nası çözebilirim baya bekliyorum hiç açılmıyor
  11. M

ram markası farklıysa sıkıntı çıkarmı

arkadaşlar ben 2 yıl önce sistem aldım 2 yıldır 8 gb kullanıyodum bu yazda elime para geçince yenisi aldım zaten tarhilerdede gösteriyor fakat yeni aldığım ram samsung eskiside micron bu herhangi bi sıkıntı çıkarırmı...
  12. M

sistemim ne kadar eder?

asus dual rx 580 8gb ryzen 5 3500x asus prime b450m-k adata gammix d30 16 gb 3200mhz cl16 ram 240 gb m2 ssd fsp hv pro 550w vento neptune vg07f kasa mesh sistem bu arkadaşlar 2 yıl önce inventusdan aldım ne kadar eder tahmini
  13. M

ekran kartı bios güncellicem yardım edermisiniz

merhaba arkadaşlar ekran kartı biosumu güncellicem bunlardan hangisi en günceli ve uyumlusu 1665250441 kart asus dual
  14. M

modart pc ocmi yapmış?

arkadaşlar selam modart pc bu sistemi yayınlamış sistemde rx 580 var linkten sisteme girdikten sonra kartı incelemek istedim ve max mhz 1355 olarak gözüküyo fakat videoyu izlediğimde hep 1410 civarı geziyo bu işte bi işmi var yoksa yanlışlıkmı?
  15. M

Çözüldü✓ pc açılmama sorunu yardım edermisiniz

merhaba arkadaşlar öncelikle olayı detaylı anlatıcam lütfen yardımcı olun bugun okuldan geldim pcyi açtım yemek yedim ve işim bitince kapattım ondan sonra bi kaç saat sonra pcye tekrar oturdum güç düğmesine bastım bastığım anda klavye mouse ışıkları yandı fakat monitöre hiç bir şekilde tepki...
  16. M

rx580-3500x termal macun değiştirmelimiyim

merhaba arkadaşlar sistemi alalı bu ay tam 2 yıl oldu işlemci ryzen 5 3500x ekran kartım asus rx580 ekran kartı kendim yaptığım fan ayarlarıyla 70i geçmiyor işlemcim ise sabit 3.8-3.9 ghz açlışırken 58-59 dereceyi geçmiyor sizce ekran kartının yada işlemcinin macununu değiştirmelimiyim yoksa...
  17. M

magnus v2 vs sn r7 mesh

öncelikle merhaba arkadaşlar ben bi kulaklık alıcam 200-300 TL arası bu ikisi arasında gidip geliyorum sizce hangisi yada önerebileceğiniz başka bir kulaklık varmı iki kulaklığında kullanıcı yorumu gelirse çok sevinirim
  18. M

3500x max 3.9 ghz sorunu

merhaba arkadaşlar öncelikle sistemimi özet geçmek istiyorum 3500x rx580 8gb b450m k 16 gb ram 550w psu valorantı devamlı olarak oynuyorum fps 200 yukarı-aşağı civarında oynuyor fakat amd yazılımdan izlediğim zaman 3.9u asla geçmiyor ve 57-58 derecede çalışıyor fakat fabrika boost verisi 4.1 ghz...
  19. M

Oyuncu Kulaklık önerisi 200-300 TL

Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar şuan elimde redragon h120 kulaklık var fakat güncellemek istiyorum bütçemde 200 300 arası iyi kötü bir kulaklık önerir misiniz?
Top Bottom